«Буковина» поборолась зі львівськими «Карпатами»

0

У суботу, 14 вересня, відбувся другий тур ДЮФЛУ

Підопічні Юрія Крафта та Миколи Головачука  приймали гостей зі Львова вдома. Матчі пройшли на стадіоні «Мальва».

Команда U15 зуміла поборотись за нічию. Матч був дуже запеклим і остаточний рахунок був визначений за 5 хвилин до кінця гри. Голами в другому таймі відзначились вихованець «Карпат» Назар Ленишин та Юрій Скрипник.

А ось іншим командам «Буковини» пощастило набагато менше. Підопічні Юрія Крафта (U17) поступились з рахунком 6:1. На жаль команди Олександра Бужака та Юрія Шелепицького теж зазнали поразки у Львові. Підопічні Олександра Бужака хоча і мали шанси поповнити свій баланс очками, але все ж поступились з рахунком 3:1. А команда „Буковини” U16 (тренер – Юрій Шелепицький) пропустила два голи в першому таймі, які і визначили переможця матчу. Загальний рахунок 2:0.