На турнірі з пінг-понгу «засвітились» футболіст і бейсболіст (фото)

0

Сюрпризними виявились заключні акорди відкритого турніру з настільного тенісу до Дня Св. Миколая 2018 р., який спільно провели обласний центр «Спорт для всіх» та спеціалізована школа «Освітні ресурси та технологічний тренінг» І-ІІІ ступенів №41 (директор – Людвига Цуркан).

У чоловічій топ-4 «засвітився» знаний спортивний випускник школи – екс-гравець ФК «Буковина» Андрій Королянчук, який, зрештою, виборов 3 місце, у жіночій топ-4 лише трішки не дотягнула до першого місця вчителька Яна Молодило (2 місце), а у церемонії нагородження сюрпризно взяв участь перший на Буковині майстер спорту з бейсболу, суддя міжнародної категорії Ростислав Гринчук.

Призові трійки утворили: чоловіки – Владислав Сеник, Данило Тимчук, Андрій Королянчук; жінки – Олександра Колодрівська, Яна Молодило, Дар’я Скляр.

Цікаво, що вирішальний сет у двобої між Данилом Тимчуком та Андрієм Королянчуком, де вирішувалась фактично доля другого місця, «на більше-менше» затягнувся аж до +30 (при тому, що стандартно грають до 11 очок). 

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

Фото:

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.