Чемпіон-АТОвець – на «Веселих стартах 2018» у с. Мигове (фото)

0

Цікавий спортивно-масовий і виховний захід відбувся у Мигівському НВК (опорний заклад) в с. Мигове Вижницького району, де почесним гостем був титулований бігун Ігор Сурла, який вже декілька років захищає інтереси України в зоні бойових дій на Сході нашої держави.

Для початку директор Мигівського навчально-виховного комплексу Іван Кравчук організував зустріч всіх учнів і більшості вчителів із срібним призером клубного Кубку Європи, неодноразовим чемпіоном України на різних дистанціях, а нині учасником бойових дій Ігорем Сурлою, який навіть під час відпусток встигає продовжувати виконувати і функції волонтера обласного центру «Спорт для всіх». Ігор Георгійович поділився секретами, як полюбити біг – якщо не заради якихось спортивних успіхів (що під силу не всім), то щонайменше задля підтримки форми і здоров’я. Також він відповів на запитання учнів. І, звісно, роздавав автографи та фотографувався з охочими.

І директор школи, і вчителі зазначили, що подібні зустрічі відіграють надзвичайно позитивну роль в контексті і патріотичного виховання підростаючого покоління, і пропаганди спорту і здорового способу життя.

Також у школі відбулись і інші цікаві заходи. У т.ч. «Спортивна зима», «Веселі старти» та розіграш презентів від обласного центру «Спорт для всіх» і обласного відділення НОК України. У популярному конкурсі на баскетбольну влучність переможцями та призерами стали Давид Богданюк, Дмитро Труфін і Владислав Ткачук (юнаки) та Діана Романюк, Інна Луптович і Діана Терлабовка (дівчата). Дівчата позмагались і у незвичному баскетбольно-волейбольному конкурсі, де кращими стали Анастасія Юркевич, Марта Гладчук та Аліна Берник.

Відзначились у рамках «Веселих стартів» і Євгенія Скрипчук, Дарина Романюк, Тетяна Онуфрійчук, Аліна Ткачук, Діана Штефюк та інші.

Оскільки школа в с. Мигове є єдиною сільською, де функціонує басейн, «Спорт для всіх» передав і наявний скромний інвентар для проведення роботи в рамках проекту «Школа плавання».

Окремо були відзначені волонтери облцентру «Спорт для всіх» («Спортивне сузір’я») – зокрема, Ігор Георгійович Сурла, Іван Андрійович Кравчук, Віталій Миколайович Шитрюк, вчителі фізкультури Сергій Миколайович Бевз та Іван Михайлович Стражир.

Мав місце і «німецький сюрприз» – мова про форму команди німецької Ландесліги «SV 09 Arnstadt», яку вже колишній чернівецький легіонер цього клубу Олександр Білоус зібрав у одноклубників і за допомогою волонтерки Юліани Маркізан передав у рідні Чернівці, де її вже дорозподіляємо різним командам і навчальним закладам через облцентр «Спорт для всіх» (волонтером якого є Сашко). 

Традиційно такі заходи підтримує і знаний місцевий гірськолижний комплекс «Мигово» – партнер обласного центру «Спорт для всіх» та обласного відділення НОК України.

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

Фото:

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.