23 грудня – Новорічний велопарад 2018 з призами і сімейною вечіркою

0

У неділю, 23 грудня в Чернівцях відбудеться святковий Новорічний Велопарад, у рамках якого відбудеться розіграш призів, плюс будуть інші приємні сюрпризи.

Організатори запрошують жителів та гостей міста приєднатись до колони «казкових» велосипедистів, котра проїде вулицями Чернівців напередодні Нового року!

Для участі необхідно мати справний велосипед та одягнутися в костюм будь-якого зимового героя (Святого Миколая, Санта Клауса, оленя, ельфа, гнома…фантазії немає меж) та приїхати на Соборну площу об 11:30, звідки розпочнеться рух велосипедистів.

Велосипедисти проїдуть за маршрутом: Соборна площа – Гравітон (до ялинки) – Соборна площа (магазин “Мультимедіа”).

Під час велопараду, організованого ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”, серед учасників буде розіграно два подарунки: термос від організаторів заходу (Буковинської агенції регіонального розвитку) та подарунковий сертифікат на суму 300 грн від МТА-Мультимедіа.

Також в програмі Різдвяна вечірка для всієї сім’ї разом з MTA, гарячий чай, печиво, цукерки для учасників та діток біля святкових ялинок на маршруті.

Зазначте цю дату в календарі та готуйте свій казковий велосипедний «лук»- створимо новорічне диво у місті разом!

***

І вже про сам захід:

Казкові велосипедисти на вулицях Чернівців

Сьогодні в Чернівцях відбувся святковий Новорічний велопарад для жителів та гостей міста!

Організатори заходу, ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” запросила всіх охочих  взяти свій велосипед, одягнутися в костюм Святого Миколая, Санти, Йоулупуккі чи будь-якого іншого зимового героя та приєднайтесь до колони «казкових» велосипедистів. Стартував заїзд на Соборній площі біля головної ялинки Чернівців.

Велосипедисти проїхали за маршрутом: Соборна площа – Гравітон (до ялинки) – Соборна площа (магазин “Мультимедіа”). Під час  руху колону супроводжував екіпіж патрульної поліції Чернівців.

Під час велопараду серед учасників було розіграно два подарунки: термос від організаторів заходу (Буковинської агенції регіонального розвитку) та подарунковий сертифікат на суму 300 грн від МТА-Мультимедіа.

Новорічний велопарад в Чернівцях відбувся вже вшосте. Цьогоріч у заході взяли участь більше десятка велосипедистів. Метою велопараду було створення новорічного, різдвяного і святкового настрою. І, звісно, показати те, що і взимку можна рухатись на велосипедах, хоча очевидно, що це складніше, ніж в суху пору року.

Дякуємо всім, хто долучився!

Інформацію SportBuk.com надала Юлія Козак (менеджер з комунікацій ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”)

***

Фото:

А ви бачили казкових велосипедистів вчора на вулицях Чернівців? ??‍♂️
То були учасники нашого Новорічний Велопарад 2018! ???
Більше десятка чернівчан сіли на велосипед та переодягнулись в костюми зимових героїв, щоб подарувати радість та відчуття дива всім оточуючим, а особливо – наймолодшим!
Саме створення святкового настрою в місті було основною метою велопараду!
Дякуємо нашим учасникам – велосипедистам, котрі обирають цей вид транспорту в будь-яку пору року (а взимку це під силу точно не кожному!?), а також всім, хто просто пив з нами гарячий чай та дарував теплі посмішки❤️

Дякуємо за фото: Максим Козменко, Володимир Гуцул, Євгенія Калюжка та Ірина Болеста

Більше фото – за посиланням вище (Facebook).

***

***

***

Посилання на подію в мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/572390376525184/  

Посилання на сторінки ГО БАРР в Facebook, Instagram.

Новорічний велопарад 2018 у Чернівцях відбудеться у рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», що втілюється ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” спільно з Чернівецькою міською радою в рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова-Україна». Метою проекту є зниження рівня забруднення атмосферного повітря, спричиненого викидами моторизованого транспорту через зміцнення транскордонної співпраці між Україною та Молдовою.

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.