Гешко – у призовій трійці на «Львівській десятці 2018» (фото)

0

На традиційних змаганнях «Львівська десятка» 16.09.2018 р. зірковий буковинський бігун  Іван Гешко, який вже завершив професійну кар’єру, але підтримує форму і бере участь у різних спортивних заходах з метою пропаганди здорового способу життя, показав третій результат – 32 хв. 22 сек. (10 км по шосе, траса сертифікована).

У рамках «Львівської десятки» проводиться і чемпіонат України з бігу на 10 км по шосе, де найвдаліше серед буковинців виступили Юлія Профіс (Заєць), яка тепер захищає честь Сумської області, та Сергій Дуган (прикордонник).  Юлія Профіс (Заєць, 21.08.1989) фінішувала п’ятою серед жінок з особистим рекордом – 35.19, а Сергій Дуган (25.10.1984, ШВСМ, «Динамо», Чернівці, Глибока, Денис Тищук) посів 6 місце – 32.14. Юлія бігла хворою (за її словами, вже два тижні лімфоузли збільшені, плюс проблеми з горлом і носом). Команда Сумської області посіла 2 місце. Ще один чернівчанин Орест Малованюк серед молоді, як уточнив Ігор Мартинюк, посів 5 місце і був у секундах від призового місця.

Як зазначив у коментарі SportBuk.com  Іван Гешко (голова обласного відділення НОК України і профільної комісії обласної ради), всі учасники бігли разом. Просто результати заявлених на чемпіонат України не зараховувались у залік «Львівської десятки», де розігрувались і грошові винагороди. Наприклад, титулований Володимир Киц з Київщини (родом з Львівщини), який ще виступає в елітному спорті, брав участь у «Львівській десятці» і став переможцем.

Серед всіх учасників змагань з бігу на 10 км по шосе у Львові 16.09.2018 р.  Іван Гешко показав десятий результат.

Засвітився на «Львівській десятці» і макіївський буковинець Євген Семехін (той самий, який свого часу проводив проукраїнські заходи на Донеччині і «дістав» було навіть Рината Ахметова), який є активним пропагандистом здорового способу життя і який тижнем раніше примудрився фантастично вдало для його рівня підготовки пробігти Luchesk Half Marathon у Луцьку (інформація – в його пості нижче).

Нагадаємо, 30 вересня у Чернівцях, на Соборній площі, відбудеться 14-та «Буковинська миля» і чемпіонат України з бігу на 1 милю. У масовому забігу «Буковинська миля» традиційно можуть взяти участь всі охочі, і серед них потім буде розіграно велосипеди, футболки-вишиванки та інші призи.

SportBuk.com

***

Буковинці відзначились на Odesa Half Marathon 2018 (відео, фото)

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.