Іменна футбольна школа супер бомбардира розпочинає набір дітей у Чернівцях

0

Нова, «іменна», футбольна школа базується у Чернівцях на вул. Яблунівській (Дослідна станція, поруч з комплексом «Маленький Париж»).

 Школа названа на честь колишнього капітана і голеадора «Буковини» Володимира Воронюка, який свого часу першим забив 100 голів за чернівецьку команду майстрів.

Після завершення футбольної кар’єри Володимир Дмитрович багато років працював начальником рідної команди, а останнім часом успішно готує футбольні резерви. Тепер він залишив роботу в міській комунальній футбольній школі і займається цим «іменним» футбольним проектом, до появи якого безпосередньо причетний його колишній колега по роботі у футбольному клубі Володимир Подольський – власник комплексу, де базується школа.

Як повідомив SportBuk.com Володимир Воронюк, ця футбольна школа буде спеціалізовуватися на роботі з початківцями – 6-10 років, а далі вже будуть рекомендувати здібних юних футболістів тренерам, які працюють з дітьми відповідного віку.

У розпорядженні школи є зал зі штучною травою (36х18 м, висота – 6 м), поруч – майданчик з натуральною травою 60х40 м, і в десятках метрів поруч облаштовують ще один трав’яний майданчик 44-25 м (обидва – з освітленням).

Також до послуг тренерів і учнів школи будуть – баскетбольний та волейбольний майданчики, тренажери.

Як зазначає Володимир Дмитрович, з футболістами-початківцями будуть проводити і заняття з аеробіки, гімнастики. Плюс в залі можна буде дивитися відео матеріали, будь-що з теоретичних основ футболу.

У цьому комплексі функціонує корчма «Веселий монах» та сауна. На цій же території незабаром буде готель, на базі якого будуть проводити літні футбольні табори.

Як зазначає колишній зірковий форвард «Буковини», для базової підготовки юних футболістів умови – відмінні.

Володимир Дмитрович акцентує увагу на тому, що в цій футбольній школі велику увагу приділятимуть виховним моментам – успішними футболістами не так багато можуть стати, а ось Людьми з гарним набором життєвих якостей можуть бути всі.

На даний час, крім самого Володимира Воронюка, в його іменній футбольній школі працюватимуть колишні гравці «Буковини» Микола Коваленко (півзахисник) та Юрій Бахтіяров (воротар, МСМК, чемпіон Всесвітньої Універсіади 2009). Дав згоду приїхати працювати у Футбольній школі Володимира Воронюка і львівський фахівець Денис Черняєв, якого свого часу запросив було до Чернівців президент ФК «Буковина» Сергій Гринюк і який, як зазначають місцеві фахівці, «поставив роботу» у комунальній міській футбольній школі.

Довідки з питань запису дітей у Футбольну школу Володимира Воронюка за тел.: (050) 100-13-21 (Володимир Дмитрович), (050) 434-07-05 (Володимир Павлович).

***

***

Відео: «Великі люди у Маленькому Парижі» (Володимир Воронюк)

***

Фото: Володимир Воронюк до ювілею і Дня футболу отримав медаль «За заслуги»

***

Відео: Програма «Навколо м’яча» від 19.12.12 («Футбольний МЕТР» – В. Воронюк)

***

У Чернівцях запрацював спортзал зі штучною травою, +сауна і корчма (фото)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.