У І лізі U-19 «Буковина» рекордно перемагає і ділить лідерство з «Волинню» (відео)

0

У 3 турі юніорської першості України з футболу U-19 (І ліга) 2017/18 чернівецька «Буковина» одержала третю перемогу поспіль, причому другу поспіль з великим рахунком.

Після двох виїзних перемог, у середу, 27 вересня, чернівчани на штучному полі ФОК «Олімпія» приймали «Бережани-ДЮСШ». І вже у першому таймі довели рахунок до розгромного – 6:0. Після перерви господарі поля, забезпечивши собі фактично переможний результат, трішки втратили пильність, що призвело до пропущеного голу. Але надалі підопічні Віталія Куниці повернули гру під свій контроль і «відвантажили» гостям ще 4 м’ячі.

«Буковина» – «Бережани-ДЮСШ» – 10:1 (6:0)

Голи: Александру Мунтян (20), Валентин Рудич (23 п., 35, 81), Олександр Жумига (33, 36), Ілля Томнюк (70, 90), Дмитро Посталакій (86) – Павло Олійник (13).

«Буковина»: 1 Костянтин Гуцул (12 Андрій Житарюк, 46), 35 Валентин Песаревський (13 Дмитро Посталакій, 63), 2 Микола Кузик (16 Сергій Жижиян, 75), 9 Ілля Томнюк, 7 Валентин Рудич к/к, 21 Даніел Раулюк (3 Микола Павлюкович, 46), 10 Денис Мельничук, 19 Владислав Павлович (22 Роман Гураль, 62), 8 Олександр Жумига, 20 Александру Мунтян (15 Микола Ковальчук, 63), 11 Василь Гакман. Запасний: 6 Едуард Сіменюк. Головний тренер – Віталій Куниця.

«Бережани-ДЮСШ»: 77 Марко Мручок, 14 Юрій Черкавський (9 Олег Зубаль, 37), 4 Валерій Бадло, 6 Василь Кучерай (19 Назар Базилевич, 41), 5 Петро Мукевич, 8 Ярослав Зелінський, 17 Назар Пророчук, 7 Назарій Легета, 10 Олег Мамій (18 Олександр Довган, 59, 3 Володимир Турчик, 87), 13 Павло Олійник, 11 Олександр Грінько к/к. Запасні: 55 Віталій Чвартацький, 2 Олег Турчик, 22 Василь Макух). Тренер – Ігор Хичій.

Судді: Богдан Горошко (Львівська), Олександр Горбатюк, Мілош Петріч (Чернівці). Спостерігач арбітражу – Олексій Лазенко (Чернівці).

Попередження: Валентин Рудич (60), Микола Кузик (67).