Бокс для «чайників» на очах у зіркових професіоналів (відео, фото)

0

Цей рік, безперечно, увійде в історію буковинського боксу як рік, що відкрив нашому місту і нашому краю таке явище, як «бокс білих комірців». Відбулося це завдяки титанічній та наполегливій праці представника молодого покоління тренерів Буковини, тренера боксерського клубу «Колізей-Машзавод» із Чернівців Олександра Погодіна.

Перший вечір білокомірцевого боксу в Чернівцях відбувся навесні. Тоді він проходив під егідою всеукраїнської Ліги Білих Комірців і викликав чималу увагу зі сторони шанувальників боксу нашого міста. Успіх і помилки нового проекту було проаналізовано і другий такий вечір боксу пройшов 22 вересня на помітно вищому рівні в усіх відношеннях.

Більше того, Чернівців тепер запропонували новий бренд у світі українського білокомірцевого боксу – «Джентельмени в ринзі»! Олександр Погодін організував потужне спортивне шоу, в якому, окрім чернівецьких учасників, на ринг боксерського клубу «Колізей-Машзавод» вийшли представники Києва, Івано-Франківська, Черкас, Хмельницького і Молдови!

Помітно, як кількістю учасників, так і якістю підготовки, виділялися три команди: чернівецький «Колізей-Машзавод», боксерський клуб «Альянс» з Івано-Франківська і представники «Школи боксу Дмитра Нікуліна» з Києва. Всього ж протягом цього вечора відбулося 10 поєдинків у різних вагових категоріях – від 67 до 102 кг.

Звичайно, не обійшлося й без почесних гостей зі світу українського боксу, які стали доброю традицією для чернівецьких змагань високого рівня. Цього разу на вечір боксу «Джентельмени в ринзі» завітали чемпіон світу з боксу серед професіоналів за версією WBO, дворазовий призер Чемпіонату Європи, срібний призер Чемпіонату світу, учасник Олімпійських Ігор 1996 р. в Атланті Сергій Дзінзірук, чемпіон Європи серед професіоналів за версією WBO Дмитро Нікулін та один із кращих, найцікавіших ювелірів світу, спортивний ювелір Святослав Бульковський.

Особливу увагу привернула восьма пара учасників вечора у ваговій категорії до 72 кг. В ній боксували Михайло Кісіліца («Колізей-Машзавод» Чернівці) і Павло Алексеєнко («Школа боксу Дмитра Нікуліна» Київ). Справа в тому, що обидва учасники вже були нагороджені від «Ювелірної студії Бульковського» під час вечора боксу в Харкові: чернівчанин тоді став кращим боксером вечора, а киянин отримав приз за волю до перемоги.

Взагалі, свято боксу «Джентельмени в ринзі» 22 вересня пройшло на високому організаційному рівні і зібрало потужну глядацьку аудиторію. Відчувається, що спортивні шоу такого формату є на часі актуальними і цікавими для суспільства. Вони пропагують здоровий образ життя і прагнення до самовдосконалення, адже майже всі учасники вечора боксу вказали це як власну мету виступів у ринзі.

Тому ми з упевненістю анонсуємо наступний вечір боксу «Джентельмени в ринзі» в Чернівцях, а відбудеться він у середині грудня! То ж готуйтеся, приходьте або в якості глядачів, або в якості учасників! Буде цікаво, як і завжди!

Альберт Комарі

P.S. “Бокс білих комірців” – це коли на ринг виходять адміністратори чи менеджери, науковці та підприємці, директори та будівельники, продавці чи викладачі. Його учасники – це люди, які не займаються боксом професійно, не приймають участь у чемпіонатах, бокс не є їхньою справою життя. Бокс для – них – хобі, задоволення, досуг, розгрузка чи активний відпочинок.

Такий бокс уже давно став популярним в усьому світі. Безкомпромісні й стовідсотково спекотні боксерські поєдинки між бізнесменами й шоуменами, музикантами й коментаторами, представниками інших небойових професій, для яких ринг не є місцем перебування і заробітку, стали доброю традицією для багатьох міст України.

Кількість тих, хто вже приєднався до цього популярного руху з оздоровлення тіла й духу, безперестанно збільшується і поповнюється все новими сміливцями. Хтось вдягає боксерські рукавички для того, щоби вирватися за межі сірих буденних днів, хтось ще в дитинстві мріяв боксувати на рингу, але з тих чи інших причин пройшов повз зал боксу. Хтось хоче щось доказати – собі чи комусь іншому. Причини різні, але місце зустрічі у всіх них – РИНГ!

Вже перевірено часом і доказано досвідом: той, хто одного разу побував на Боксерських поєдинках такого формату ,гарантовано приєднується до цього фантастично цікавого руху – або в якості вірного вболівальника-глядача, або в якості одного з учасників.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

***

***

***

Телеверсія спортивного свята «Вечір боксу Білих Комірців» (відео)

***

Перший на Буковині «Вечір боксу Білих Комірців» (фото, відео)

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.