У Чернівцях пошкодили авто футболіста німецької ліги, поліція «на паузі»…

2

Задівши перед пішохідним переходом на вул. Руській у Чернівцях авто гравця німецької футбольної ліги і ледь не збивши людей, які переходили дорогу, «гонщик», будучи, кажуть, нетверезим, «полетів» далі і «знайшов» стовп через декілька кварталів. Поліція заяву прийняла, але далі чомусь виникла пауза, яка підозріло затягнулась. З постраждалим поки що не зв’язались. Невже щось «вирішують» з порушником?..

Про цю неприємну історію розповів сам футболіст німецької Ландесліги – екс-гравець чернівецької «Буковини» Олександр Білоус, який зимове міжсезоння провів вдома:

«Як кажуть у футболі, “я зіграв на паузі”, тривала вона близько тижня…. Чекаю невідомо чого…. Що там із силою Фейсбуку?!?!? Думаю, герої заслуговують на “славу”))))) Так от, близько 19:00, рухаючись по вулиці Руській, район “Гравітону”, я зупинився пропустити пішоходів на зебрі, позаду мене їхало воно, на авто, що на фото, не зупиняючись пішовши на обгін воно, зачепило ліву сторону мого авто і так само не зупиняючись – ледь не збивши пішоходів, дивом, поїхало далі…. Я викликав поліцію, патрульні приїхали, відібрали пояснення, заміряли, оформили…. обігріли)))) а далі???? Давши орієнтування, вже за годину це авто було виявлене “припаркованим” у стовпі в районі вул. О. Пчілки…. Чернівецьке “Сарафанне радіо” мені розповіло, в якому стані був водій і хто такий…. А я чекаю на реакцію поліції…. Авто зареєстроване на такого собі Пержана Віталія Васильовича, який проживає у Чернівцях по вулиці Роменській, 26…..
Так, як мені вже треба виїжджати на тренувальні збори, всі пошкодження я зробив за власний кошт, але мене більше цікавить – чи понесе відповідальність, за те, що ледь не забрала життя декількох людей, ця – ТВАРИНА!!!???»

Не хочеться навіть думати, що нова поліція «вирішує питання» з порушником, і тому має місце ця пауза…

Джерело: fakty.cv.ua

2 Комментарии
  1. Андрій Калинка говорит

    А мене одна ТВАРИНА на джипі ще 4 жовтня о 21.09 на перехресті Комарова-Героїв Майдану коли я переходив на зелений колір(для мне як пішохода) ледве не збила летіла ця тварюка по дорозі із Годилівського кільця і на цьому перехресті на червоний(колір світлофора для водіїв) пронеслась повз мене зі швидкістю десь 130-150 кілометрів на годину!!! Якби я не мав спортивного минулого і зараз ще в свої роки займаюсь баскетболом(тренуючись із командою “STARLIFE-2″(м.Чернівці) під керівництвом Геннадія Вікторовича Водовоза яка виступає в Чемпіонаті західної України з баскетболу(1-а ліга)) то лише б Бог знав би завершення тієї ситуації…!!! А так я зробив висновок, після не одноразових звернень в патрульну поліцію і до їх начальника йосипіва, що йосипів і його компанія ТУПО ЗАКРИШУВАЛИ того мажорчика чи мажориху!!!…про це я вже раніше писав і з відповідними доказами на своїй сторінці фейсбука!!!

  2. Big Ben говорит

    Андрій, це напевно тебе конкуренти з “STARLIFE-1″(м.Чернівці) хотіли вивести з гри..

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.