Завдяки «Льодовому майданчику» пробіжка – з подвійним ефектом (фото)

1

«Льодовий майданчик» (Павло Польовий) продовжує заохочувати чернівчан займатися оздоровчим бігом, презентуючи учасникам суботніх колективних пробіжок на стадіоні «Буковина» годину безкоштовного катання на ковзанах.

 

Прихильники оздоровчого бігу сумнівалися, чи у суботу, 19.11.16, можна буде бігати на стадіоні «Буковина», який, як кажуть, відходів від снігопадів. Перша, а місцями і декілька доріжок, розчищені (як правило, бігуни на чолі із заслуженим тренером України Денисом Тищуком у сніжну пору року беруть на себе левову частку цієї роботи), хоча вода, зрозуміло, є і на розчищених доріжках, які є вже, м’яко кажучи, не дуже рівними і… (це інша тема). Тож охочі спокійно бігали на стадіоні «Буковина», який готується до матчі І ліги «Буковина» – «Колос» (Ковалівка) 20.11.16, 14:00.

Серед відомих учасників пробіжки були дружина і красуні-донечки екс-футболіста «Буковини» Віталія Ісаєва, знана спортивна активістка Любов Бойко, відомі вихованці тренерів з велоспорту (Ілля Руссу) та легкої атлетики (Михайло Арсенюк). Наймолодші найшвидше «закруглилися», із зрозумілих причин. Деякі встигли і по фотографуватися:)

Далі протягом тижня учасники пробіжки зможуть в будь-який день безкоштовно покататися на «Льодовому майданчику» (оплативши лише за прокат ковзанів). Отже завдяки Павлу Польовому суботні пробіжки мають подвійний ефект – оздоровчий біг і також корисне для здоров’я та приємне катання на ковзанах;)

Георгій МАЗУРАШУ, SportBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

161119-probizhka-sportbuk-com-9-c

***

«Льодовий майданчик» відкрив новий сезон – з новими акціями щодня!

***

«Льодовий майданчик» відкрив новий сезон – з новими акціями щодня!

***

1 Комментарий
  1. Чернівчанин говорит

    Це лише в суботу така акція?
    А на яких умовах відмінники катаються безкоштовно? 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.