Футзал: Знову красень-гол у матчі за участю «Епіцентру К» (відео)

0

Гол Дениса Хандія у ворота одеситів був визнаний найгарнішим у 1 турі першолігової першості України з футзалу. У другому матчі «Епіцентру К» 11.11.16 у ФОК «Олімпія» знову забито гол, який оже претендувати на визнання кращим.

161111-epitsentr-sumdu-gol

Цей гол, на жаль, влетів у ворота чернівчан, і відзначився ударом з льоту у лівий верхній кут Дмитро Ігумнов. Господарі майданчика відігрались ще до перерви. Щоправда, на перерву чернівчани все-таки пішли на перерву в ролі наздоганаючих. А у другому таймі господарі на своїх помилках пропустили ще два голи (у т.ч. коли грали з 5-м польовим гравцем і, відповідно, порожніми воротами). А свої моменти реалізувати не зуміли…

Епіцентр К (Чернівці) – СумДУ (Суми) – 1:4 (Геннадій Куляк, 15 – Дмитро Ігумнов, 6, Костянтин Сорока, 39, 18, Максим Мисловський, 32)

«Епіцентр К» (Чернівці): №99 Денис Купчанко, №9 Андрій Беженар, №10 Геннадій Куляк, №14 Олексій Бакалярик, №15 Дмитро Давидний, №2 Павло Середюк, №6 Василь Савчик, №7 Михайло Рябий, №13 Андрій Савчик, №22 Сергій Кознюк, №20 Денис Хандій, №3 Олександр Назарко, №25 Ростислав Храпко, №24 Юрій Кисилиця. Головний тренер: Валерій Кривинчук. Президент – Микола Любка, віце-президент – Олександр Антоненко, менеджер – Павло Дяконенко, лікар – Якіміді-Сможевських, адміністратор – Сергій Рихло.

Судді: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Василь Герасимків (Ковель), третій арбітр – Олександр Плахов (Чернівці), хронометрист – Олександр Шлюсар. Спостерігач арбітражу – Андрій Лютий (Львів).