Ліга аматорів 2016 залишила «на закуску» фінальний матч (фото)

0

Головний трофей плей-оф Ліги аматорів (екс-Ліга дворового футболу, яка була започаткована за підтримки облцентру «Спорт для всіх») розіграють «Янглайф» і «БВХ».

У півфіналі 3.09.16 «Янглайф» здолав по пенальті «Проспект-1», а хлопці з «БВХ» розгромили «Проспект-2».

Цього ж дня там же, на стадіоні ДЮСШ №1 в парку ім. Т. Шевченка, мали відбутися і матчі за місця. «Бронзовий» поєдинок «Проспект-1» і «Проспект-2» зіграли – 1:3.

А ось фінал за взаємною згодою команд і організаторів перенесли. З ініціативи «Янглайфу». Хлопці зізнались, що не розраховували пробитися до фіналу. Але так сталось, що у чвертьфіналі вони на останніх хвилинах вирвали перемогу у матчі з «Цецино». А у півфіналі взяли гору над командою «Проспект-1». Після чого сказали, що третій матч за день (хоч і 2 тайми по 25 хв.) – це буде забагато. Тому й вирішили перенести фінал. Про дату і час проведення буде повідомлено додатково. Можливо, цей двобій відбудеться вже під повним патронатом місцевої федерації футболу.

SportBuk.com

Фінал – 11.09.16, стадіон «Мальва», 15:00 (за підтримки міськспортуправління та обласної федерації футболу)