Запрошуємо на відкритий чемпіонат Чернівців 2016 з баскетболу 3х3

0

У суботу, 23.07.16, у центрі Чернівців (площа Філармонії) відбудеться відкритий чемпіонат столиці Буковини з вуличного баскетболу 3х3, для участі в якому запрошуються всі охочі.

150808-stritbol-chernivtsi-USL 028-sportbuk.com-obriz-copy

Нагороди розігруватимуться у двох вікових групах – до 18 років та 18+. У грі беруть участь по 3 учасників, до заявки команди можна включати до 4-х гравців. Стартовий внесок – 150 грн. з команди.
Довідки: (099) 733-90-97.

Місце проведення – площа Філармонії (біля фонтану). Початок – о 9:00.

Відкритий чемпіонат Чернівців для буковинських команд одночасно є відбірним для участі у чемпіонаті України з баскетболу 3х3, який відбудеться тут же, на площі Філармонії, у неділю, 24 липня. А 23 липня нагороди етапу чемпіонату України у Чернівцях розіграють жіночі команди (у чемпіонаті України стартових внесків немає).

Змагання відбудуться на майданчиках, які Федерація баскетболу України привезе зі столиці, – повідомив SportBuk.com заступник голови обласної федерації баскетболу Олександр Тюрін.

Організатор Відкритого чемпіонату Чернівців з баскетболу 3х3 – обласна федерація баскетболу (Микола Попадюк), за підтримки міськспортуправління (Дмитро Макаренко), БК «Ірбіс», обласного відділення НОК України (Іван Гешко), облцентру «Спорт для всіх» (SportBuk.com).

Олександр Чоботар, SportBuk.com

***

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.