Оголосили склад збірної України зі стрільби з лука на Ріо-2016

2

На Олімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Україну у стрільбі з лука представлятимуть троє жінок (які змагатимуться і в командному виді програми, і особисто) і один чоловік (особисті змагання).

 

Склад олімпійської збірної України зі стрільби з лука на Ріо-2016 оголосили під час президії 150618-Sichenikova-3m-kom-nagorodzhФедерації стрільби з лука України, засідання якої відбулось 3.07.16 у Харкові перед стартом національного чемпіонату.

Отож, наше жіноче олімпійське тріо 2016 – Лідія Січенікова (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»), Анастасія Павлова (Нова Каховка, Херсонська обл.) та Вероніка Марченко (Львів). Запасна – Поліна Родіонова (Суми). У чоловіків честь України захищатиме олімпійський чемпіон 2008 р. Віктор Рубан (Харків).

Цікаво і доволі неприємно, що поки титулована чернівчанка Лідія Січенікова здобувала для України олімпійську ліцензію, її… відрахували з Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ… Складно зрозуміти, як це могло статися, адже ще не так давно ЧТЕІ КНТЕУ ставили у приклад іншим місцевим вузам в якості прикладу гарного ставлення до спортсменів, яким у цьому навчальному закладі допомагали поєднувати спортивну кар’єру з навчанням. Що ж змінилось?..

Тим часом, Лідія Січенікова паралельно навчається на тренера у Сумському державному педагогічному університеті, де, на відміну від рідних Чернівців, повністю йдуть назустріч у вирішенні проблемних питань, пов’язаних з тим, що спортсменці доводиться багато часу проводити на навчально-тренувальних зборах та змаганнях. Хочеться вірити, що і в ЧТЕІ КНТЕУ, коли керівництво дізнається про «зіркове відрахування», швидко виправлять ситуацію;) Адже мати у своєму вузі спортсменів такого рівня насправді велика честь, і мудрі керівники точно це розуміють;) До слова, ЧТЕІ КНТЕУ закінчив і зірковий бігун Іван Гешко, який тепер на громадських засадах очолює обласне відділення НК України та профільну комісію обласної ради. Напевно, для нього з’явився «зайвий привід» для відвідин рідного вузу;)

SportBuk.com

***

Стрільба з лука: Січенікова і Ко здобули командну ліцензію на Ріо-2016! (відео)

***

2 Комментарии
 1. Оксана Гуменна говорит

  Шановні журналісти, Ви говорите про те, що Ліду відрахували з ЧТЕІ КНТЕУ, можу Вас запевнити, що вона особисто сама мені повідомила про те, що не буде продовжувати навчання у нашому навчальному закладі оскільки обирає спорт і змагання. Ви можете собі уявити бухгалтера, який просто стрілятиме із лука тоді, коли необхідно треба буде скласли квартільний чи річний звіт?

 2. Георгій Мазурашу говорит

  Дякую, п. Оксано, за інформацію;)
  Смію Вам нагадати те, що, думаю, Ви і без мене дуже непогано знаєте – що з більшості (або всіх) “вишів” випускають енний відсоток “фахівців”, які не те, щоби “квартальний або річний звіт” за своєю спеціальністю скласти не можуть, а й багато елементарних речей зі шкільної програми не знають, не кажучи вже про ази професії, з якої отримали диплом… Це так, до слова… 
  Ми ж, п. Оксано, живемо в наших реаліях, конкретних, в яких диплом вузу цінується на рівні необхідної формальності. Можу з Вами чи з ким завгодно посперечатися, що якщо Лідії довелось би працювати бухгалтером, то їй знадобиться не так багато часу, щоби ті звіти робити на відмінно;) А наразі вона ніби бухгалтером працювати не збирається. І її присутність у ЧТЕІ КНТЕУ – честь та реклама для вузу;) Тому, на моє переконання, було супер глупо створювати такі проблеми зірковій спортсменці (тим більше в період боротьби за олімпійські ліцензії для України!), що вона вирішила не продовжувати навчання у ЧТЕІ КНТЕУ… Якби не діставали, з розумінням поставились би, то не треба було би ні їй це говорити, ін комусь готувати наказ на відрахування, який, припускаю, директор підписала, не придивляючись, що там є і олімпійка-чемпіонка…
  Я залишаюсь на боці спортсменки. І поважаю право кожного мати свою позицію;) Можемо навіть опитування таке зробити:)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.