Футбол: «Буковина» поповнила ряди і виграла 16.07.16 товариський матч

0

У рамках підготовки до першолігової першості України 2016/17 чернівецька «Буковина» 16 липня зіграла вдома контрольний поєдинок з «Тепловиком» (Івано-Франківськ), який готується до друголігової першості.

Підопічні Сергія Шищенка мали шанс відзначитися вже на 7 хвилині зустрічі, – повідомляє 160429-Bukovyna-Energia-B-sportbuk.com (23)-Palagnuk-copyофіційний сайт команди fcbukovyna.com. Після удару потенційного новачка «Буковини» м’яч влучив у поперечину воріт суперника. Через 8 хвилин на ворота «Тепловика» виходив Василь Палагнюк, однак страж воріт гостей зіграв надійно. Згодом той же Василь Палагнюк пробивав головою після того, як кутовий виконав Дмитро Осадчий. На жаль, удар Василя мети не досяг. А на 19 хвилині матчу гостям вдалося організувати результативну атаку. Наша команда відігралася на 33 хвилині зустрічі. Шкіряну кулю у власні ворота відправив один із гравців «Тепловика». Під завісу першої половини зустрічі воротам «Тепловика» загрожували потенційний новачок «Буковини» і Тарас Сивка, однак колективи пішли на перерву за нічийного рахунку.

У другому таймі знову міг відзначитися Василь Палагнюк. На жаль, ударам нашого нападника знову забракло влучності. На 71 хвилині зустрічі небезпечно пробивав зі штрафного новачок «Буковини» Дмитро Скоблов. «Постріл» Дмитра парирував  голкіпер «Тепловика», а ось Юрій Перін відправити м’яча у сітку воріт суперника не зміг. А на 81 хвилині гри потенційний новачок чернівецької команди встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:1 на користь «Буковини».

Склад «Буковини»: Чернобай (Філіпенко, 46), Носарєв (потенційний новачок, 65), Тєрєхов, Луцюк, Темерівський, Осадчий, Дацюк (Сивка, 5; Бойчук, 57), Найко (Скоблов, 56), потенційний новачок (Раца, 71), Кохман (Перін, 65), Палагнюк (Сніжко, 67).