Запрошуємо 15 травня 2016 р. на «Біг Миру»! (реєстрація)

3

У неділю, 15.05.16, у Чернівцях відбудеться ІІІ «Біг Миру», для участі в якому запрошуються всі охочі. Старт і фініш – на Соборній площі.

150517-Big-Myru-sportbuk.com-201

«Біг Миру» пройде за традиційним вже маршрутом (як і масовий забіг для всіх охочих в рамках «Буковинської милі»), – тобто по вул. Героїв Майдану (колишня Червоноармійська). Старт і фініш – на Соборній площі. Дистанція – 2 милі.

Бажаючих взяти участь у масовому пробігу для всіх охочих (2 милі – 3218 м) просимо попередньо зареєструватися (форма нижче).

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЗАОЩАДИТЬ ВАШ ЧАС!

У разі попередньої реєстрації, Вам достатньо буде підійти до столику з надписом «Для учасників, які зареєструвалися попередньо», назвати своє прізвище, ім’я і отримати номер (який буде і номером для участі у розіграші призів). Також при попередній реєстрації в інтенеті номер можна буде отримати завчасно в обласному центрі «Спорт для всіх» (вул. Університетська, 50). (коли номери будуть готові, буде повідомлено додатково). В іншому випадку доведеться ще заповнювати анкету на місці, що займе «зайвий» час.

Вітаються колективні заявки від організацій, підприємств, фірм тощо через e-mail: <bukovynamile@gmail.com> (для колективних учасників-підприємств/фірм/установ можливий додатковий «бонус» в якості безкоштовної реклами на SportBuk.com і fakty.cv.ua). У разі колективної реєстрації, вказувати назву організації, прізвище, ім’я, дату народження учасників та медичний допуск або особистий підпис, яким вони засвідчують, що відповідають за стан свого здоров’я.

Попередня реєстрація через інтернет – до 12.05.2016 (включно)!

Реєстрація на місці – з 09:30 до 11:30 15.05.16.

Учасники «Бігу Миру», за бажання, можуть також замовити собі за собівартістю футболку-вишиванку з символікою змагань – до 8.05.15 (включно). І отримати її в день змагань (або напередодні). Додаткову інформацію можна отримати за тел. (050) 841-61-33, e-mail: <bukovynamile@gmail.com>.

Увага! Серед учасників масового забігу будуть розіграні призи – від пам’ятних презентів до велосипедів!

«Біг Миру» – це ще один проект від організаторів «Буковинської милі».

Співорганізатори змагань: СК «Гешко», Чернівецька обласна федерація легкої атлетики (Валерій Чинуш), управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх», Чернівецьке міськспортуправління, Чернівецьке обласне відділення НОК України, регіональне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОНУ.

Головний партнер – готель «Буковина» (Андрій Брязкало).

Гарний партнер заходу – модельна агенція «ShowTime» (Ліна Ільніцька).

Також ми відкриті до співпраці з іншими потенційними партнерами!

Тел. для довідок: (050) 929-16-95, (050) 841-61-33.

***2016-BigMyru-Polozhennya-foto-pechatky-mini

2-й Біг Миру і Естафета Миру 2015 у Чернівцях (фото, відео)

***

Фото: Біг Миру в Чернівцях підтримали ~750 учасників, в т.ч. кандидати в мери

***

У фото-флешмобі до Бігу Миру 2015 «засвітились» Рівне і… Голландія

***

3 Комментарии
 1. Людмила говорит

  Зробіть мені будь ласка номер “Людмила” ?

 2. Виталий говорит

  Зробіть мені будь ласка номер

 3. Юлія говорит

  До 12.05 не встигла зареєструватись, кинула заявку 13.05 її приймуть до уваги???
  Очікую позитивну відповідь)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.