Стрільба з лука: Січенікова і Ко виграли Гран-прі 2016 в Болгарії

0

Врожайним на нагороди для представників України виявися перший етап Гран-прі Європи 2016, який гостював у Софії (Болгарія).

Приємно зазначити, що із найвищою нагородою з зі стартового етапу European Grand Prix 2016 160417-GP-Sofia-Pavlova-Marchenko-Sichenikovaповертається і титулована чернівчанка Лідія Січенікова (03.02.93, «Спартак», «Динамо», ЧТЕІ КНТЕУ, ШВСМ, тренер – Олег Осипенко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Наші дівчата тріумфували у командному виді програми. У фіналі українки «перестріляли» представниць Туреччини. Разом з Січеніковою в команді виступали Анастасія Павлова (Нова Каховка, Херсонська обл.) та Вероніка Марченко (Львів).

Чоловіки командою також перемогли. У фіналі Віктор Рубан (Харків), Георгій Іваницький (Львів) та Микита Шишкін (Суми) здолали суперників з Австрії.

Ще дві медалі українці здобули в особистих змаганнях. Серед жінок Поліна Родіонова (Суми) стала переможницею, взявши гору у фіналі над екс-львів’янклю Крістіною Есебуа, яка захищає кольори Грузії. А серед чоловіків олімпійський чемпіон Віктор Рубан (Харків) замкнув трійку призерів.

Загалом на етапі European Grand Prix 2016 у Софії змагались 48 команд з 32 країн. У загальнокомандному заліку Україна посіла 1 місце, маючи в активі 3 золоті і по одній срібній та бронзовій нагороді. Ще одне «срібло» здобули українки в командному виді програми змагань з компаунду (Тетяна Познякова, Вікторія Дякова і Олена Борисенко).

Успіхи буковинців на чемпіонаті України в Новій Каховці

Непогано виступили буковинці на чемпіонаті України серед спортивних шкіл, спортклубів, ШВСМ, ФСТ та УОР у Новій Каховці Херсонської області.

Особливо відзначимо Нікіту Кирюхіна, який, показавши у кваліфікації скромний 22 результат, в олімпійському раунді дійшов до фіналу, де у перестрілці здолав майстра спорту міжнародного класу зі Львова Дмитра Марченка – 9:8.

SportBuk.com

Чемпіонат України серед спортшкіл, СК, ШВСМ, ФСТ та УОР

Нова Каховка, 7-11.04.16

Чоловіки

Фінал

Нікіта Кирюхін (Чернівці, 22 м в кваліфікації) – Дмитро Марченко (МСМК, Львів, 8 К) – 6:5

За 3 місце

Олександр Сердюк (ЗМС, Харків, 12 К) – Борис Гірний (Львів, 7 К) – 6:2

В 1/8 фіналу вибули Іван Кожокарь (13 К), Ігор Омельченко (10 К), в 1/16 – Михайло Косташ (3 м в кваліфікації)…

Жінки

Фінал

Катерина Соколенко (Львів, 4 К) – Тетяна Бережна ЗМС, Харків, 6 К) – 7:3

За 3 місце

Юлія Захарченко (Харків, 1 К) – Римма Гарамова (Харків, 15 К) – 6:0

В 1/8 фіналу вибули Олена Онуфрійчук (14 К), Тетяна Дорохова (ЗМС, 2 К), в 1/16 – Олександра Кукурузяк (17 К)

Мікс

Фінал

Львів-ШВСМ-1 – Львів-ЛУФК – 6:2

За 3 місце

Харків-КЗХМ-СДЮШОР-2 – Харків-КЗХМ-СДЮШОР-1 – 5:3

… 7. Чернівці-ШВСМ (Тетяна Дорохова, Михайло Косташ), поступились у чвертьфіналі харків’янам.

Командний вид програми

Чоловіки

Фінал

Львів-ШВСМ-1 – Чернівці-ШВСМ (Михайло Косташ, Ігор Омельченко, Іван Кожокарь) – 6:0

За 3 місце

Львів-Електрон – Харків-ХДВУФК-1 – 5:4

Жінки

Фінал

Харків-КЗХМ-СДЮСШОР – Чернівці-ШВСМ (Тетяна Дорохова, Олена Онуфрійчук, Олександра Кукурузяк) – 6:0

За 3 місце

Львів-ШВСМ-1 – Львів-ШВСМ-2 – 6:1

У Рейтингу молодіжної збірної команди України зі стрільби з лука, за результатами змагань 2016 року, серед хлопців Іван Кожокарь і Нікіта кирюхін йдуть на 3 і 4 позиціях, серед дівчат Олена Онуфрійчук поки що на 4 місці. Попереду ще 2 відбірні старти: «Олімпійські надії» (Львів, 26-30.04.16) та 1 етап Кубку Європи (Хевіз, Угорщина, 02-07.05.16).