Чернівці готуються відкрити Кубок Європи з богатирського багатоборства 2016

0

Перший етап Кубку Європи з богатирського багатоборства 2016 р. відбудеться 23 квітня у Чернівцях на площі Філармонії.

 

Ці змагання вже гостювали у столиці Буковини – у 2012 р. Звісно, «затягнув» їх сюди володар 120422-Strongman-Chernivtsi-Open-Galan-sportbuk.com (491)-copyтитулу «Найсильніша людина України» Костянтин Ільїн, який не раз вигравав Кубок Європи. Тоді це також був стартовий етап.

Ці змагання часто фігурують як Кубок Центральної Європи, бо такими вони були засновані. Хоча і по суті (за рівнем і представництвом), як зазначає Костянтин Ільїн, і офіційно вони є Кубком Європи.

У вівторок, 5.04.16, у «Будинку з левами» відбулися робочі зустрічі по підготовці до проведення цих європейських змагань у Чернівцях. Спершу організаційне засідання відбулось під головуванням в.о. голови ОДА Руслана Сенчука і за участю самого титулованого богатиря Костянтина Ільїна, начальника управління молоді та спорту Ода Богдана Вітовського, голови Буковинського міжрегіонального товариства «Модуль» Миколи Філатова (у минулому головний тренер збірних Вірменії та Білорусі з біатлону), директора обласного центру «Спорт для всіх» Георгія Мазурашу. По ходу Руслан Іванович поспілкувався і з представниками міської влади. Визначились, що для кращої підготовки і проведення цих змагань, за потреби, буде підготовлено і підписано і відповідне розпорядження обласної державної адміністрації.

Пізніше організаційну роботу продовжили і у віце-губернатора Володимира Куліша, який залучив до 160405-Ilyin-ODA-sportbuk.com (2)-Ilyin-Kulish-підтримки змагань деяких меценатів.

Загалом, основний організаційний тягар, як і чотири роки тому, взяв на себе сам Костянтин Ільїн, що, звісно, не сприяє його особистій якісній підготовці до стартового етапу Кубку Європи. Пошуком партнерів і меценатів також в основному займається Костянтин. Він зазначив, що на проведення етапу Кубку Європи «по бідному» необхідно приблизно 100 тис. грн. (у т.ч. компенсація за дорожні витрати спортсменів, преміальні і т.п.). Зірковий богатир зізнався, що непроста ця справа – «випрошувати» кошти на проведення змагань. Проте деякі знайомі підприємці, дізнавшись про суть проблеми, як кажуть, з ходу витягають і дають тисяч по 5 гривень.

Проживання та харчування спортсменів взяв на себе «Георг Парк» (с. Тарашани Глибоцького району, власник – Юрій Кушнір). Крім фуршету після змагань, який презентує ресторан «Панська гуральня» (вул. Кобилянської). Роман Клічук (дистрибуційна компанія «РОМА») погодився також надати фінансову допомогу та забезпечити учасників водою.

Серед партнерів наразі фігурують також обласний осередок громадської організації «Золоті Леви Чорної Сотні», фірма з виробництва вікон та дверей «Вовін», торгова марка «Три ведмедя» (морозиво) та інші.

Ведучим попередньо погодився бути знову зірковий кавеенник Ілля Клим («Торнадо плюс»). Він же забезпечить звуковий супровід.

До програми заходу традиційно увійдуть і творчі номери, які «розбавлятимуть» змагання найсильніших стронгменів Європи.

Про подальший хід підготовки будемо інформувати і надалі.

SportBuk.com

***

На богатирському Кубку Центральної Європи Ільїн встановив рекорд світу

***

Фото: Костянтин Ільїн виграв богатирський Кубок Центральної Європи

***

Photo: STRONGMAN CENTRAL EUROPEAN CUP (CHERNIVTSI OPEN 2012)

***

Ільїн і Ко виграли богатирський командний Кубок Центральної Європи 2013

***

Наш богатир – другий на Кубку Центральної Європи

***

Фото: Богатир Ільїн переможно розпочав Кубок Європи 2013 р.

***

Фото: Богатир Ільїн встановив ще один рекорд

***

Богатир Ільїн відзначився на міжнародній арені тричі за 8 днів (фото, відео)

***

«Футбольний президент» допоміг богатирю Ільїну виграти змагання в Словаччині

***

Костянтин Ільїн: В Китаї у спеку 46 градусів били рекорди Гіннесса

***

Чому у Найсильнішої людини України забирають дім, розгляне суд вищої інстанції

***

Депутат – про «цирк» на сесіях, «тушок» і допомогу людям від «Чорної сотні»

***

Чемпіонка з Рівного допомагає «Чорній Сотні» і обожнює Чернівці

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.