Директором стадіону «Буковина» став Ігор Наболотний (біографія)
Зіркового буковинського футболіста Валерія Королянчука на посаді директора стадіону «Буковина» замінив Ігор Наболотний, який нещодавно був представлений як генеральний директор ФСК «Буковина».
Валерій Королянчук працював директором Комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» з 2011 року і звільнився за власним бажанням 22.03.2016 р.
А з 29 березня 2016 р. директором КСОП «Буковина» призначений Ігор Наболотний, який у першій половині березня 2016 приступив до роботи на посаді генерального директора футбольно-спортивного клубу «Буковина».
До слова, на цю посаду президент клубу Сергій Гринюк «сватав» Ігоря Наболотного ще наприкінці 2014 р. Останній їздив у складі чернівецької делегації до Тернополя – переймати досвід роботи ФК «Тернопіль», який є комунальним. У Тернополі, варто зауважити, комунальний ФК «Тернопіль» функціонує у тісній співправці з комунальним стадіоном. Більше того, завдяки успішному менеджменту стадіон заробляє і для футбольної команди, чим знімає «зайвий» фінансовий тягар з бюджету.
Останнім часом і в Чернівцях активно вивчають перспективи перетворення ФСК «Буковина» на комунальний клуб. Це не означає, що клуб повністю фінансувався би з міського бюджету. Але місто і так надає ФСК «Буковина» фінансову допомогу. Зате в разі «муніципалізації» клуб отримає додаткові можливості самостійно заробляти на своє існування, а для міста, як співвласника, буде логічніше вкладати кошти у свою команду, отримавши, зокрема, і перспективи отримати якісь кошти від можливого продажу футболістів (якщо робота з резервами, як планується, підніметься на якісно вищий рівень, або, зрештою, якщо «банально» натраплять на суперталантів).
У контексті цих можливих змін у стосунках між футбольним клубом «Буковина» та місцевою владою, а отже і з комунальним стадіоном, можливо, призначення на посаду директора стадіону «Буковина» генерального директора однойменного футбольного клубу є доволі логічним і перспективним.
А тепер до вашої уваги деякі біографічні дані про нового директора.
Наболотний Ігор Іванович, народився 02 серпня 1980 р. у м. Теребовля Тернопільської області. З 1997 року живе у Чернівцях.
Батько – Наболотний Іван Дмитрович, керівник апарату Теребовлянської районної ради, 30 років очолював федерацію футболу Теребовлянського району.
Мати – Наболотна Галина Мирославівна, головний бухгалтер Теребовлянського пенсійного фонду.
Брат – Наболотний Олег Іванович, лікар – хірург, Центр малоінвазивної хірургії при адміністрації Президента України.
Навчався на в Чернівецькому Національному Університеті на математичному факультеті (1997-2002рр.). Після закінчення навчався в торгівельно-економічному інституті, бухгалтерський облік та аудит (2003-2005рр.)
Працював:
ВАТ ПБК «Славутич» – спеціаліст по плануванню виробництва
ТОВ «Малбі-Захід» – менеджер з логістики
ТОВ «Міст Експрес» – директор філії
ТОВ «ЄвроЕкспрес» – заступник генерального директора
ПАТ «Чернівцігаз» – начальник відділу
Спорт:
Займався волейболом. Грав за команди: «Університет», «Укртелеком», «Буковина-Арт». На даний момент – «Калічанка-Машзавод».
З березня 2016 р. – генеральний директор ФСК «Буковина».
З 29 березня 2016 р. – директор КСОП «Буковина».
Одружений, дружина – Наболотна Антоніна Віталіївна, заступник готовного бухгалтера МКП «Чернівцітеплокомуненерго», син – Наболотний Роман Ігорович, учень 3 класу (ЗОШ №23), займається футболом у футбольній школі «Спарта» (Гуменюк О.А.).
Георгій МАЗУРАШУ, SpoptBuk.com,
директор облцентру «Спорт для всіх»
***
Наставник «Буковини» Віктор Мглинець: Ігор «спустивши рукава» не буде! (відео)
***
«Буковину» врятують, створивши комунальне футбольне підприємство?
***
Футбол: Чернівчани у матчі «Нива» – «Буковина» забили 5 голів і заслужили овації
***
Футбол: ФК «Буковина» має нових керівників
***
Результативна петиція щодо освітлення стадіону «Буковина»
***
Королянчук і Білоус – про минуле і сьогодення ФК «Буковина»
***
Міні-футбол: Найбільша загроза на ветеранському турнірі – директор стадіону
***
Дяконюка «відправляють» на пенсію. Хто очолить спорт у Чернівцях?
***
Спорт у Чернівцях – оздоровлення громадян чи бізнес?
***