Серед поранених «кіборгів» в донецькому аеропорту – чернівецький бейсболіст

5

Один із важко поранених українських захисників донецького аеропорту – бейсболіст чернівецької команди «Соколи». Зараз він перебуває в реанімації в Дніпропетровську.

kibork-Donetsjk-prosto-s-62-ua

Про це SportBuk.com повідомив тренер команди Ростислав Грінчук. За його словами, чернівецький бейсболіст Олег Беженар був мобілізований навесні. Був на полігоні, потім в Маріуполі, а недавно в рамках ротації перекинули в Донецьк чи в с. Піски. Під час боїв за утримання контрольованих українською армією позицій Олег був поранений осколком в голову. Тепер він перебуває в Дніпропетровську в реанімації. Туди терміново виїхала мама з дядьком і братом Віктором Данелюком (теж, до речі, бейсболіст «Соколів»). Олег прийшов в себе, маму і дядю впізнав.

Звісно, наш «кіборг» потребує допомоги. Наразі Ростислав Грінчук з’ясовує, яка саме допомога потрібна (ліки, кошти) і яким чином її передавати. Про це повідомимо додатково.

***

Фото: У Кубку Чернівців з бейсболу 2014 разом з хлопцями грали й дівчата

***

Бейсбол: Чернівецькі «Соколи» поборолись за місце у фіналі Кубку України 2014

***

5 Комментарии
 1. Атаман Иловайский говорит

  Собаке- собачья смерть!

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Дуже некоректний коментар!
   Думаю, бажати смерті будь-кому – це НЕ НОРМАЛЬНО…
   Хлопці мають жити довго і щасливо!!!

  2. Євген говорит

   придурок,сука…більше слів не вистачає

 2. Ростилсав Грінчук говорит

  Дебил ты Иловайский, не а, скорее ембицил. Биткой бейсбольной тебе бы бощечку простучать. Георгий подобные коменты на других сайтах удаляют. Не хер всяких ублюдков выпускать в цивилизованное общество. Ещё бы Сашей Македонским назвался, его хоть весь мир знает. А такие коменты показывают что общество наше очень хворает и без трепанаций и ампутаций не обойтись.

 3. Георгій Мазурашу говорит

  Ростислав, як я казав і в усній нашій розмові, перша думка якраз така була – просто видалити… І друга думка теж:)
  Але після паузи подумав, що раз такий коментар з’явився (і він без нецензурщини), значить є “такі” люди. І нам варто це усвідомлювати, розуміти, що десь поруч, як мінімум, в нашій країні вони є… Від того, що я видалив би коментар, автор певно не змінився би свою думку. А ось якщо поспілкується з коректними співрозмовниками, можливо, з часом і сам змінить своє ставлення… Шансів, мабуть, небагато, але все може бути. Думаю, пишучи такі некоректні коментарі, автори не замислюються навіть над змістом написаного. А варто… Зі свого боку, хочеться спілкуватися коректно.

  Те, що нікі “ліві” не вітаю, – це само собою. Більше поваги до людей, які спілкуються відкрито від свого імені.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.