Карате-до: Збірна України з буковинцями в складі рекордно вдало виступила на ЧС-2014

0

Половину збірної України у командному куміте серед чоловіків на чемпіонату світу з карате 2014 WKF в Німеччині (Бремен) склали буковинців.

2014-WC-karate-Dozhuk-Motovylin-Chobotar

До складу збірної для виступів у командному куміте увійшли перший серед українців призер юніорського чемпіонату світу WKF Євген Мотовилін (був срібним призером), перший серед українців чемпіон Європи серед юнаків WKF Олександр Дожук (клуб «Дзаммай», тренер – Руслан Білоскурський) та переможець в команді і бронзовий призер індивідуально етапу Кубку світу Валерій Чоботар (клуб «Лідер», тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін), а також Іван Дрозд (Миколаїв), Ілля Нікулін та Станіслав Горуна (Львів).

На жаль, наша команда одразу натрапила на Сербію, яка не так давно була чемпіоном якраз у командному куміте. Дрозд, Дожук і Мотовилін своїм опонентам поступилися, а Чоботар завершив двобій унічию (3:3). Тож до лідера збірної України Станіслава Горуни черга не дійшла, бо матч був вже програний.

Натомість виступи збірної України в цілому виявився рекордно 2014-WC-karate-Bremen-Chobotarвдалим. Наші співвітчизники вперше здобули медалі на дорослому чемпіонаті світу WKF. Львів’янин Станіслав Горуна став бронзовим призером у категорії до 75 кг (перемігши у «бронзовому» матчі суперника з Єгипту), а серед жінок володаркою «бронзи» стала одеситка Ірина Зарецька, яка у відповідному поєдинку в категорії до 68 кг також перемогла єгиптянку. До слова, Ірина цього року першою серед наших співвітчизників стала чемпіонкою світу з карате WKF серед юніорок.

У «малих фіналах» за бронзові нагороди боролися ще двоє українців з Києва, але і Жанна Мельник (-55 кг), і Віталій Сєменцов (-60 кг) програли і розташувались на 5 позиції.

Українські дівчата, як повідомляє wkf.com.ua, у командному куміте здолали мексиканок, боснійок та словачок і поступились єгиптянкам (чемпіонкам категорії). У втішних поєдинках Україну зупинила Туреччина. Тож у нас – 7 місце.

У загальнокомандному заліку Україна завдяки двом бронзовим нагородам розташувалась на 14 місці серед 116 країн.

У рамках чемпіонату світу WKF 2014 в Бремені (Німеччина) вперше розіграли нагороди серед людей з BREMEN-12620-Zaretsjka-Smyrnova-Gorunaінвалідністю. Киянка Ульяна Смирнова у номінації ката на візках стала чемпіонкою.

Змагання відбулися з 5 по 9 листопада 2014 р.

Командне куміте:

чоловіки: Валерій Чоботар, Олександр Дожук (Чернівці), Іван Дрозд (Миколаїв), Станіслав Горуна (Львв), Євген Мотовилін (Чернівці), Ілля Нікулін (Львів).

жінки: Жанна Мельник (Київ), Аніта Серьогіна (Одеса), Анжеліка Терлюга (Одеса), Ірина Зарецька (Одеса)

***

Увага! Нагадаємо, що 23-24 листопада 2014 р. Чернівці вперше приймають дорослий чемпіонат України з карате WKF! Не пропустіть!

***

23-24 листопада Чернівці приймають чемпіонат України 2014 з карате WKF

***

Карате: Чоботар – призер Кубку світу особисто і чемпіон з Мотовиліним і Дожуком

***

Карате: Мотовилін на Євро-2014 добрався до «медальних розборок»

***

Карате: Чернівчанин Валерій Чоботар – кращий серед українців на Чемпіонаті світу

***

***

Відео: Як чернівецький каратист «всуху розібрався» з «крутим» чемпіоном з Франції