Буковинська жіноча волейбольна ліга 2014/15 (календар, результати)
Для участі у ІІІ Буковинській жіночій волейбольній лізі заявились 12 команд.
Група А (районні команди) | Група Б (чернівецькі команди) |
Новоселицький район | ОДЮСШ-1 (Накоскіна) |
Киселів (Кіцманський район) | ОДЮСШ-2 (Накоскіна) |
Путильський район | Чернівецький торговельно-економічний інститут (ЧТЕІ КНТЕУ) |
Путильська ДЮСШ (Селятин) | Педагогічний коледж ЧНУ |
«ЧНУ-2» (Чернівці) | ОДЮСШ-3 (Квітковська) |
Збірна школярів (Кіцманський район) | Чернівецький національний університет (ЧНУ-1) |
Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж (ЧКЕПК) |
***
Календар ігор
І етап
Група Б
9.10.14. м. Чернівці (зал ЧКЕПК)
15:00. ЧКПЕК – Педколедж – 0:3
16:30. ЧТЕІ КНТЕУ – ЧНУ-1 – 3:1
11.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)
15:00. ОДЮСШ-1 – ОДЮСШ-2 – 0:3
14.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)
17:00. ОДЮСШ-3 – ОДЮСШ-2 – 0:3
***
16.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)
17:00. ОДЮСШ-1 – ЧКЕПК – 3:1
18:30. ЧНУ-1 – ОДЮСШ-3 – 0:3
***
21.10.14. м. Чернівці (зал ЧКЕПК)
16:30. ЧКЕПК – ЧНУ-1 – 0:3
Зал ОДЮСШ
17:00. ОДЮСШ-2 – Педколедж – 3:1
18:30. ОДЮСШ-3 – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3
***
23.10.14. м. Чернівці (зал ОДЮСШ)
17:00. ОДЮСШ-3 – ЧКЕПК – 3:0
18:30. ЧНУ-1 – ОДЮСШ-2 – 3:1
***
28.10.14. м. Чернівці. Зал ЧКЕПК
15:30. ЧТЕІ КНТЕУ – ЧКЕПК – 3:0
Зал ОДЮСШ
17:30. ОДЮСШ-1 – Педколедж – 0:3
***
30.10.14 (зал ОДЮСШ)
17:00. ЧТЕІ КНТЕУ – ОДЮСШ-2 – 3:0
18:30. ОДЮСШ-1 – ЧНУ-1 – 0:3
4.11.14. Зал педколеджу
15:00. Педколедж – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3
Зал ОДЮСШ
17:00. ОДЮСШ-2 – ЧКЕПК – 3:0
6.11.14 (зал ЧКЕПК)
15:00. ОДЮСШ-3 – ОДЮСШ-1 – 3:1
16:30. Педколедж – ЧНУ-1 – 3:1
11.11.14 (зал ОДЮСШ)
17:00. ОДЮСШ-1 – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3
18:30. Педколедж – ОДЮСШ-3 – 3:2
***
Група Б | І | В | П | Р/П | О | |
1 | ЧТЕІ КНТЕУ | 6 | 6 | 0 | 18-1 | 18 |
2 | ОДЮСШ-2 | 6 | 4 | 2 | 13-7 | 12 |
3 | Педколедж | 6 | 4 | 2 | 13-9 | 11 |
4 | ОДЮСШ-3 | 6 | 3 | 3 | 11-10 | 10 |
5 | ЧНУ-1 | 6 | 3 | 3 | 11-10 | 9 |
6 | ОДЮСШ-1 | 6 | 1 | 5 | 4-16 | 3 |
7 | ЧКПЕК | 6 | 0 | 6 | 1-18 | 0 |
***
Група А
1.11.14. Путила
11:00. Новоселиця – Збірна школярів (Кіцманський район) – 3:0
12:00. Путильський район – Путильська ДЮСШ (Селятин) – 3:0
13:00. ЧНУ-2 – Киселів – 3:0
14:00. Збірна школярів – Путильська ДЮСШ (Селятин) – 0:3
15:00 ЧНУ-2 – Путильський район – 3:0
***
22.11.14. Новоселиця
11:00. Новоселиця – ЧНУ-2 – 2:3
12:00. Киселів – Путильський район – 1:3
13:00. Путильська ДЮСШ – Киселів – 3:1
14:00. Збірна школярів Кіцманщини – Путильський район – 1:3
15:00. Новоселиця – Путильська ДЮСШ – 3:1
30.11.14. Киселів (Кіцманський район)
11:00. Киселів – Збірна школярів Кіцманщини – 2:3
12:00. Путильський район – Новоселиця – 3:2
13:00. ЧНУ-2 – Путильська ДЮСШ – 3:0
14:00. Новоселиця – Киселів – 3:1
15:00. Збірна школярів Кіцманщини – ЧНУ-2 – 0:3
***
Група A | І | В | П | Р/П | О | |
1 | ЧНУ-2 | 5 | 5 | 0 | 15-2 | 14 |
2 | Путильський район | 5 | 4 | 1 | 12-7 | 11 |
3 | Новоселиця | 5 | 3 | 2 | 13-8 | 11 |
4 | Путильська ДЮСШ (Селятин) | 5 | 2 | 3 | 7-10 | 6 |
5 | Збірна школярів (Кіцманщина) | 5 | 1 | 4 | 4-14 | 2 |
6 | Киселів | 5 | 0 | 5 | 5-15 | 1 |
***
Наступні ігри – «стінка на стінку» (по 4 команди з групи А і Б) – 6-7 грудня у Чернівцях.
***
Перед ІІ етапом | І | В | П | Р/П | О | М | |||||
1 | ЧНУ-2 |
Х |
3:0 |
3:2 |
3:0 |
3 | 3 | 0 | 9-2 | 8 | 2 |
2 | Путильський р-н |
0:3 |
Х |
3:2 |
3:0 |
3 | 2 | 1 | 6-5 | 5 | 4 |
3 | Новоселиця |
2:3 |
2:3 |
Х |
3:1 |
3 | 1 | 2 | 7-7 | 5 | 5 |
4 | Селятин |
0:3 |
0:3 |
1:3 |
Х |
3 | 0 | 3 | 1-9 | 0 | 8 |
1 | ЧТЕІ КНТЕУ |
Х |
3:0 |
3:0 |
3:0 |
3 | 3 | 0 | 9-0 | 9 | 1 |
2 | ОДЮСШ-2 |
0:3 |
Х |
3:1 |
3:0 |
3 | 2 | 1 | 6-4 | 6 | 3 |
3 | Педколедж |
0:3 |
1:3 |
Х |
3:2 |
3 | 1 | 2 | 4-8 | 2 | 6 |
4 | ОДЮСШ-3 |
0:3 |
0:3 |
2:3 |
Х |
3 | 0 | 3 | 2-9 | 1 | 7 |
***
6.12.14 (субота)
Обласна ДЮСШ
1
11:30. Новоселиця – ОДЮСШ-2 – 0:3
13:00. Селятин (Путильський район) – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3
14:30. ЧТЕІ КНТЕУ – Новоселиця – 3:0
16:00. Селятин – ОДЮСШ-2 – 0:3
Медуніверситет
12:00. ЧНУ-2 – ОДЮСШ-3 – 3:2
13:30. Путильський район – Педколедж – 0:3
15:00. Педколедж – ЧНУ-2 – 3:1
16:30. ОДЮСШ-3 – Путильський район – 1:3
***
7.12.14 (неділя)
Медуніверситет
10:00. Новоселиця – Педколедж – 1:3
11:30. Селятин – ОДЮСШ-3 – 0:3
13:00. ОДЮСШ-3 – Новоселиця – 3:1
14:30. Селятин – Педколедж – 0:3
Обласна ДЮСШ
11:30. ЧНУ-2 – ОДЮСШ-2 – 0:3
12:30. ЧТЕІ КНТЕУ – Путильський район – 3:0
13:30. ЧНУ-2 – ЧТЕІ КНТЕУ – 0:3
14:30. Путильський район – ОДЮСШ-2 – 0:3
***
Підсумкове (ІІ етап) | І | В | П | Р/П | О | |
1 | ЧТЕІ КНТЕУ | 7 | 7 | 0 | 21-0 | 21 |
2 | ОДЮСШ-2 | 7 | 6 | 1 | 18-4 | 18 |
3 | Педколедж | 7 | 5 | 2 | 16-10 | 14 |
4 | ЧНУ-2 | 7 | 4 | 3 | 13-13 | 10 |
5 | ОДЮСШ-3 | 7 | 2 | 5 | 11-16 | 8 |
6 | Путильський р-н | 7 | 3 | 4 | 9-15 | 8 |
7 | Новоселиця | 7 | 1 | 6 | 9-19 | 5 |
8 | Селятин | 7 | 0 | 7 | 1-21 | 0 |
***
Фінальна четвірка (дата проведення буде визначена пізніше)
Півфінал
ЧТЕІ КНТЕУ – ЧНУ-2
ОДЮСШ-2 – Педколедж
***
Примітка: про наступні матчі та можливі зміни у календарі команди будуть проінформовані, а відповідна інформація буде розміщена на сторінці ОЦ ФЗН «Спорт для всіх» (SportBuk.com).
Організатор: обласний центр «Спорт для всіх» (з ініціативи Івана Васкана).
Головний суддя – суддя національної категорії Раца П. Г.
Головний секретар – суддя І категорії Федоряк О. І.
***