Футбол: Чемпіонат Чернівецької обласної ДЮФЛ 2014/15 (календар, результат)

0

У чемпіонаті Чернівецької обласної дитячо-юнацької футбольної ліги сезону-2014/15 беруть участь 15 команд.

 

КАЛЕНДАР  ІГОР

ІІІ Чемпіонату, ІІ Кубку обласної дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнацьких команд 1999-2000 р.н; 2001-2002 р.н.; сезону 2014-2015 рр.

 

І тур

ЧОДЮФЛ

 

9 вересня, вівторок

1

Буковина 99-Буковина 2001

А

1999-2000

18:00

Ленківці

3 : 0

2

ДЮСШ №1-Бояни

А

1999-2000

18:00

Парк

0 : 1

3

Кам’янка-Банилів

А

1999-2000

18:00

Глибока

0 : 2

4

Біла-Форвард

А

1999-2000

18:00

Біла

2 : 14

10 вересня, середа

5

Дружба-Хотин

А

1999-2000

18:00

Парк

3 : 3

6

Мрія-Борівці

Б

2001-2000

16:30

Ленківці

4 : 0

7

Буковина 2002-Путила

Б

2001-2000

18:00

Ленківці

1 : 5

8

Глибока-Спартак

Б

2001-2000

18:00

Глибока

1 : 3

 

ІІ тур

ЧОДЮФЛ

 

16 вересня, вівторок

9

Буковина 2001-Біла

А

1999-2000

18:00

Ленківці

11 : 1

10

Банилів-Форвард

А

1999-2000

18:00

Банилів

0 : 1

11

Хотин-Кам’янка

А

1999-2000

18:00

Хотин

1 : 3

12

Бояни-Дружба

А

1999-2000

18:00

Бояни

1 : 2

 

17 вересня, середа

13

Буковина99-ДЮСШ №1

А

1999-2000

18:00

Ленківці

3 : 0

14

Борівці-Спартак

Б

2001-2000

17:00

Борівці

0 : 2

15

Мрія-Буковина2002

Б

2001-2000

16:30

Ленківці

4 : 0

21 вересня, неділя

16

Путила-Глибока

Б

2001-2000

12:00

Путила

7 : 1

 

ІІ Кубок

ЧОДЮФЛ

 

18 вересня, четвер

1

Кам’янка-Форвард

А

1999-2000

18:00

Глибока

0 : 1

2

Біла-Бояни

А

1999-2000

18:00

Біла

+ :  –

 

      ІІІ тур

ЧОДЮФЛ               

23 вересня, вівторок

17 ДЮСШ №1-Буковина2001 А    1999-2000              18:00                Парк              2 : 2

18 Кам’янка-Бояни                   А      1999-2000              18:00                Глибока       3 : 0

19     Форвард-Хотин                  А      1999-2000              18:00                Ленківці       2 : 0

20     Біла-Банилів                      А      1999-2000              18:00                Біла               1 : 6

 

 

24 вересня, середа

21 Дружба-Буковина99      А     1999-2000              18:00            Парк               1 : 2

22 Буковина2002-Борівці  Б      2001-2002              16:30            Ленківці        3 : 0

23 Глибока-Мрія                  Б      2001-2002              18:00            Глибока        0 : 3

24 Спартак-Путила             Б      2001-2002              18:00            Ленківці        2 : 3

            ІІ Кубок

ЧОДЮФЛ                     

25 вересня, четвер

3  Мрія-Буковина2002              Б 2001-2002              15:30          Ленківці          2 : 0

4  Хотин-Банилів                        А 1999-2000              18:00          Хотин               0 : 4

5  Буковина99-Дружба             А 1999-2000              16:00          Ленківці          5 : 0

Бояни-Біла                               Б 2001-2002              18:00          Бояни               – : +

7  Форвард-Кам’янка               А 1999-2000              16:30          Ленківці          3 : 0

28 вересня, неділя

Путила-Глибока                    Б 2001-2002              12:00          Путила             + : –

            ІV тур

ЧОДЮФЛ                      

30 вересня, вівторок

25 Буковина 2001-Банилів     А 1999-2000              17:00          Ленківці          1 : 5

26 Хотин-Біла                             А 1999-2000              17:00          Хотин               + : –

27 Бояни-Форвард                     А 1999-2000              17:00          Бояни               1 : 1

28 Буковина99-Кам’янка       А 1999-2000              15:30          Ленківці          7 : 0

1 жовтня, середа

29 ДЮСШ №1-Дружба       А     1999-2000              17:00          Парк                 1 : 2

30 Борівці-Путила               Б      2001-2002              17:00          Борівці             1 : 7

31 Мрія-Спартак                  Б      2001-2002              15:30          Ленківці          4 : 1

32 Буковина2002-Глибока        Б                               2001-2002 17:00                 Ленківці  5 : 1

            ІІ Кубок

ЧОДЮФЛ                        

2 жовтня, четвер

9       Буковина2002-Мрія         Б      2001-2002                15:30         Ленківці          1 : 4

10     ДЮСШ №1- Форвард      А     1999-2000                15:30         Парк                 0 : 2

11     Дружба- Буковина 99      А     1999-2000                17:00         Парк                 0 : 2

12     Біла -Буковина2001         А     1999-2000                17:00                                    – : +

4 жовтня, субота

13     Глибока – Путила             Б         2001-2002             12:00        Глибока      – : +

14     Банилів – Хотин                 А         1999-2000             12:00        Банилів       2 : 0

           

Турнірна таблиця ІІІ чемпіонату ОДЮФЛ

сезону  2014-15 р. серед юнацьких команд

Г Р У П А  А (1999-2000 р.н.) (02.10.14р.)

Команда

І

В

Н

П

     М

О

1

«Буковина-99» ДЮСШ

4

4

0

0

15 : 1

12

2

«Форвард» ДЮСШ

3

2

1

0

4 : 1

7

3

«Дружба» ДЮСШ-1

4

2

1

1

8 : 7

7

4

ФК «Банилів»

3

2

0

1

7 : 2

6

5

ДЮСШ Кам’янка

4

2

0

2

6 : 10

6

6

ДЮСШ Бояни

4

1

1

2

3 : 6

4

7

«Буковина-01» ДЮСШ

3

0

1

2

3 : 10

3

8

ДЮСШ Хотин

3

0

1

2

4 : 8

1

9

ДЮСШ-1 Чернівці

4

0

1

3

3 : 7

1

 

 

Г Р У П А  Б (2001-2002 р.н.)

Команда І В Н П М О
1 ДЮСШ Путила 4 4 0 0 22-5 12
2 «Мрія» ДЮСШ 4 4 0 0 15-1 12
3 «Спартак» ДЮСШ 4 2 0 2 8-8 6
4 «Буковина-02» ДЮСШ 4 2 0 2 9-10 6
5 ДЮСШ Глибока 4 0 0 4 3-18 0
6 ФК «Сагайдачний» Борівці 3 0 0 3 0-9 0

 

V тур

ЧОДЮФЛ

7 жовтня, вівторок

33 Дружба-Буковина2001 А         1999-2000             16:00        Парк           

34 Кам’янка-ДЮСШ №1  А         1999-2000             16:00        Глибока     

35 Біла-Бояни                        А         1999-2000             16:00        Біла             

36 Банилів-Хотин                А         1999-2000             16:00        Банилів      

8 жовтня, середа

37 Форвард-Буковина99 А 1999-2000 16:00 Ленківці  
38 Глибока-Борівці Б 2001-2002 16:00 Глибока  
39 Спартак-Буковина2002 Б 2001-2002 15:00 Ленківці  
40 Путила-Мрія Б 2001-2002 16:00 Путила  

 

ІІ Кубок

ЧОДЮФЛ

 

9 жовтня, четвер

15

___________ – ДЮСШ №1 А 1999-2000 16:00    

16

Буковина2001- ___________ А 1999-2000 16:00 Ленківці  

 

VІ тур

ЧОДЮФЛ

 

14 жовтня, вівторок

41 Буковина2001-Хотин А 1999-2000 15:30 Ленківці  
42 Бояни-Банилів А 1999-2000 15:30 Бояни  
43 ДЮСШ №1Форвард А 1999-2000 15:30 Парк  

15 жовтня, середа

44 Буковина99-Біла А 1999-2000 15:30 Ленківці  
45 Дружба- Кам’янка А 1999-2000 15:30 Парк  

 

VІІ тур

ЧОДЮФЛ

 

21 жовтня, вівторок

46 Форвард-Дружба А 1999-2000 15:30 Ленківці  
47 Біла-ДЮСШ №1 А 1999-2000 15:30 Біла  
48 Банилів-Буковина99 А 1999-2000 15:30 Банилів  

22 жовтня, середа

49 Кам’янка -Буковина 2001 А 1999-2000 15:30 Глибока  
50 Хотин-Бояни А 1999-2000 15:30 Хотин  

 

 

VІІІ тур

ЧОДЮФЛ

 

28 жовтня, вівторок

51 Буковина99-Хотин А 1999-2000 15:30 Ленківці  
52 ДЮСШ №1-Банилів А 1999-2000 15:30 Парк  
53 Кам’янка-Форвард А 1999-2000 15:30 Глибока  

 

29 жовтня, середа

54 Буковина 2001Бояни А 1999-2000 15:30 Ленківці  
55 Дружба-Біла А 1999-2000 15:30 Парк  

 

ІХ тур

ЧОДЮФЛ

 

3 листопада, вівторок

56

Форвард – Буковина2001 А 1999-2000 15:00 Ленківці  

57

Біла – Кам’янка А 1999-2000 15:00 Біла  

58

Банилів -Дружба А 1999-2000 15:00 Банилів  

4 листопада, середа

59 Хотин – ДЮСШ №1 А 1999-2000 15:00 Хотин  
60 Бояни – Буковина99 А 1999-2000 15:00 Бояни  

 

ІІ КОЛО

Х тур  ЧОДЮФЛ

 

7 квітня 2015, вівторок

61 Буковина2001-Форвард А 1999-2000 17:00 Ленківці  
62 Кам’янка-Біла А 1999-2000 17:00 Глибока  
63 Дружба-Банилів А 1999-2000 17:00 Парк  

8 квітня, середа

64 ДЮСШ №-Хотин А 1999-2000 17:00 Парк  
65 Буковина99-Бояни А 1999-2000 17:00 Ленківці  
 

ХІ тур

ЧОДЮФЛ

 

15 квітня 2015, середа

66 Форвард- Кам’янка А 1999-2000 17:00 Ленківці  
67 Біла-Дружба А 1999-2000 17:00 Біла  
68 Хотин-Буковина99 А 1999-2000 17:00 Хотин  

16 квітня, четвер

69 Банилів-ДЮСШ №1 А 1999-2000 17:00 Банилів  
70 Бояни-Буковина 2001 А 1999-2000 17:00 Бояни  

 

ХІІ тур

ЧОДЮФЛ

 

21 квітня, вівторок

71 Дружба-Форвард А 1999-2000 17:00 Парк  
72 Буковина- Кам’янка А 1999-2000 17:00 Ленківці  
73 Бояни-Хотин А 1999-2000 17:00 Бояни  

22 квітня, середа

74 ДЮСШ №1-Біла А 1999-2000 17:00 Парк  
75 Буковина99-Банилів А 1999-2000 17:00 Ленківці  

 

 

 

ІІ Кубок

ПІВФІНАЛИ

ЧОДЮФЛ

 

23 квітня, четвер

17

____________-__________ А 1999-2000 16:00    

18

____________-__________ А 1999-2000 16:00    

19

____________-__________ Б 2001-2002 16:00    

20

____________-__________ Б 2001-2002 16:00    

.

 

ХІІІ тур

ЧОДЮФЛ

 

28 квітня, вівторок

76 Хотин-Буковина2001 А 1999-2000 17:00 Хотин  
77 Банилів-Бояни А 1999-2000 17:00 Банилів  
78 Форвард-ДЮСШ№1 А 1999-2000 17:00 Ленківці  

29 квітня, середа

79 Кам’янка-Дружба А 1999-2000 17:00 Глибока  
80 Біла-Буковина99 А 1999-2000 17:00 Біла  
81 Борівці-Глибока Б 2001-2002 17:00 Борівці  
82 Буковина2002-Спартак Б 2001-2002 15:30 Ленківці  
83 Мрія-Путила Б 2001-2002 17:00 Ленківці  

 

ІІ Кубок

ПІВФІНАЛИ   ЧОДЮФЛ

 

30 квітня, четвер

21

____________-__________ А 1999-2000 18:00    

22

____________-__________ А 1999-2000 18:00    

23

____________-__________ Б 2001-2002 18:00    

24

____________-__________ Б 2001-2002 18:00    

 

ХІV тур

ЧОДЮФЛ

 

5 травня, вівторок

84 Буковина2001-Дружба А 1999-2000 18:00 Ленківці  
85 ДЮСШ№1-Кам’янка А 1999-2000 18:00 Парк  
86 Бояни-Біла А 1999-2000 18:00 Бояни  
87 Хотин-Банилів А 1999-2000 18:00 Хотин  

6 травня, середа

88 Буковина99-Форвард А 1999-2000 18:00 Ленківці  
89 Путила-Борівці Б 2001-2002 18:00 Путила  
90 Спартак-Мрія Б 2001-2002 16:00 Ленківці  
91 Глибока-Буковина2002 Б 2001-2002 18:00 Глибока  

 

ХV тур

ЧОДЮФЛ

 

12 травня, вівторок

92 Форвард-Бояни А 1999-2000 18:00 Ленківці  
93 Біла-Хотин А 1999-2000 18:00 Біла  
94 Банилів-Буковина2001 А 1999-2000 18:00 Банилів  
95 Кам’янка-Буковина99 А 1999-2000 18:00 Глибока  

13 травня, середа

96 Дружба-ДЮСШ №1 А 1999-2000 18:00 Парк  
97 Борівці-Буковина2002 Б 2001-2002 18:00 Борівці  
98 Мрія-Глибока Б 2001-2002 18:00 Ленківці  
99 Путила-Спартак Б 2001-2002 18:00 Путила  

 

 

ІІ Кубок

ФІНАЛ

ЧОДЮФЛ

 

14 травня, четвер

25

____________-__________ А 1999-2000 16:00 Мальва  

26

____________-__________ Б 2001-2002 14:00 Мальва  

 

 

ХVІ тур

ЧОДЮФЛ

 

19 травня, вівторок

100 Буковина2001-ДЮСШ №1 А 1999-2000 18:00 Ленківці  
101 Бояни- Кам’янка А 1999-2000 18:00 Бояни  
102 Хотин-Форвард А 1999-2000 18:00 Хотин  
103 Банилів-Біла А 1999-2000 18:00 Банилів  

20 травня, середа

104 Буковина99-Дружба А 1999-2000 18:00 Ленківці  
105 Спартак-Борівці Б 2001-2002 16:30 Ленківці  
106 Глибока-Путила Б 2001-2002 18:00 Глибока  
107 Буковина2002-Мрія Б 2001-2002 15:00 Мальва  

 

 

 

 

ХVІІ тур

ЧОДЮФЛ

 

 

26 травня, вівторок

108 Кам’янка-Хотин А 1999-2000 18:00 Глибока  
109 Біла-Буковина2001 А 1999-2000 18:00 Біла  
110 Форвард-Банилів А 1999-2000 18:00 Ленківці  
111 Дружба-Бояни А 1999-2000 18:00 Парк  

27 травня, середа

112 ДЮСШ №1-Буковина99 А 1999-2000 18:00 Парк  
113 Борівці-Мрія Б 2001-2002 18:00 Борівці  
114 Путила-Буковина2001 Б 2001-2002 18:00 Путила  
115 Спартак-Глибока Б 2001-2002 18:00 Ленківці  

 

ХVІІІ тур

ЧОДЮФЛ

 

2 червня, вівторок

116 Буковина2001-Буковина99 А 1999-2000 18:00 Ленківці  
117 Бояни-ДЮСШ №1 А 1999-2000 18:00 Бояни  
118 Хотин-Дружба А 1999-2000 18:00 Хотин  
119 Банилів-Кам’янка А 1999-2000 18:00 Банилів  
120 Буковина2000-Біла А 1999-2000 16:00 Ленківці  

***

2010-DynamoHm-Bukovyna-myach

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.