У збірних України за підсумками сезону-2013 – понад 140 буковинців

0

Найбільше представництво в офіційно затверджених списках членів, кандидатів та резервістів збірних команд України Буковина має у не олімпійському панкратіоні.

 

У цьому виді спорту буковинців у списку збірників аж 47. Сподіваємось, ця кількість, зрештою, переросте і в

Найбільш резонансних успіхів минулого року досягли олімпійки Лідія Січенікова та Наталія Лупу.
Найбільш резонансних успіхів минулого року досягли олімпійки Лідія Січенікова та Наталія Лупу.

знакову якість, адже, маючи чемпіонів світу та Європи, буковинський панкратіон, на жаль, не був представлений спортсменами на Всесвітніх іграх з єдиноборств (SportAccord World Combat Games), які у 2013 р. відбулися у Росії (Санкт-Петербург).

Загалом, в Україні спостерігається подальше зростання «спортивної інфляції». Видів спорту, які не входять до програми Олімпійських ігор, стає все більше й більше, це можна простежити навіть за списком видів, в яких буковинці «засвітилися» в збірних – напевно, для багатьох шанувальників спорту деякі назви є новими або мало про що говорять. З одного боку, може, й добре, що є все більше пропозицій для тих, хто або не зміг досягти успіхів, або просто не хоче займатися олімпійськими видами спорту. З іншого боку, «спортивних героїв», зокрема, в не олімпійських видах спорту, стає настільки багато, що це призводить до суттєвого зменшення «вартості» спортивних досягнень… Причому «спортивна інфляція» впливає не лише на простих вболівальників, а й на деяких посадовців, в т.ч. на тих, які мали би трохи глибше розбиратися в тонкощах спортивної ієрархії і вміти коректно розставляти акценти пріоритетності. Можливо, в т.ч. через це і буковинська влада докотилася до того, що вперше за всю історію учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор перші особи міста та області не «уважили» бодай офіційним прийомом. Не кажучи вже про те, що наразі перервана традиція забезпечувати житлом у Чернівцях всіх олімпійців та паралімпійців, яка була закладена ще у непрості післявоєнні роки і підтримувалась владними командами «різних кольорів», крім, теперішньої… Сподіваємось, поки що…

До теми «спортивної інфляції» та нових «екзотичних» видів спорту ми ще повернемось. А поки що ось вам «суха» статистика представництва Буковини у збірних (і нижче – персоніфікований список наших збірників, яких допоміг виокремити із «загальної маси» заступник начальника управління фізкультури і спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський):

олімпійські види: бейсбол (раніше входив до програми Олімпіади) – 3, бокс – 5, велоспорт (МТБ) – 5, велоспорт (ВМХ) – 10, веслування на байдарках і каное – 1, вільна боротьба – 1 (3), дзюдо – 1, легка атлетика – 10, настільний теніс – 3, стрільба з лука – 13, хокей на траві – 2;

не олімпійські види спорту: богатирське багатоборство і стронгмен – 2, боротьба кураш – 1, бодібілдинг – 1, більярдний спорт – 1, голубиний спорт – 3, годзю-рю карате – 1, карате WKF – 12, панкратіон – 47, пауерліфтинг – 3, рукопашний бій – 8, спортивне орієнтування – 3, танцювальний спорт – 2, універсальний бій – 1, шахи – 3.

 

ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ

Бейсбол

основа – 25, кандидати – 23, резерв – 24

основа

Ферар Денис (1986, КМС, Спартак, кращий результат с езону-2013: 7 ЧУ, тренер – Грінчук Р.В.)

кандидат

Комарницький Юрій (1993, КМС, Спартак, 7 ЧУ, Грінчук Р.В.)

резерв

Колодій Дмитро (1994, КМС, Спартак, 7 ЧУ, Грінчук Р.В.)

 

Бокс

Чоловіки: основа – 51, кандидати – 41, кандидати (молодь) – 39, резерв – 52, резерв (юнаки) – 36

Жінки: основа – 30, кандидати – 40, резерв – 40

кандидати

Тесленко Олександр Сергійович (16.07.1992, МСМК, Освіта, 91 кг, 1 ЧУ м, Соловйов Г. М., Ротар В. М.)

кандидати (молодь)

Грекул Степан Ростиславович (09.07.1997, КМС, Україна, 60 кг, 2 ЧЄ юн, Грудей А.Н.)

резерв

Горчинський Леонтій Ігорович (01.07.1999, 1р, Спартак, 72 кг, 2 ЧУ ю, Бурма Ф.Ф., Остапчук А.М.)

Іванчук Валерій В’ячеславович (28.02.1999, 1р, Освіта, 62 кг, 3 ЧУ ю, Соловйов Г.М.)

резерв (юнаки)

Михайлішин Владислав Віталійович (17.02.2000, 1р, Колос, 68 кг, 2 ЧУ ю, Погодін О.Е.)

 

Велоспорт (маунтенбайк)

Чоловіки: основа – 12, кандидати – 6, резерв – 17

Жінки: основа – 7, кандидати – 3, резерв – 11

основа

Громко Денис Володимирович (11.10.1995, МС, Колос, 3 ЧУ, Мельник О.О.)

кандидати

Горевич Максим Дмитрович (23.08.1993, МС, Колос, 5 ЧУ, Мельник А.О., Руссу І.Я.)

резерв

Лукан Павло (13.07.1999, 2р, Колос, 3 ЧУ, Мельник В.М.)

Глушков Юлій Константинович (27.06.1997, КМС, Колос, 3 ЧУ юн, Руссу І.Я.)

резерв

Косован Вікторія (29.12.1998, 2р, Колос, Мельник О.О.)

 

Велоспорт ВМХ

Чоловіки: основа – 5, кандидати – 5, резерв – 8

Жінки: основа – 1, кандидати – 2, резерв – 4

основа

Попович Олена Георгіївна (24.05.1989, МС, Колос, 1 ЧУ, Єфтеньєв І.Ф.)

кандидати

Албулеса Максим Георгійович (09.11.1995, МС, Колос, 1 ЧУ юн, Єфтеньєв І.Ф.)

Добровольський Дмитро Миколайович (17.05.1995, МС, Колос, 4 ЧУ юн, Єфтеньєв І.Ф.)

Бойчук Олександр Олександрович (07.10.1996, КМС, Спартак, 4 ЧУ ю, Бойчук В.В.)

Бернацька Анастасія Павлівна (21.12.1999, КМС, Колос, 1 ЧУ юн, Єфтеньєв І.Ф.)

Шпірка Марчела Маріанівна (16.11.1997, МС, Колос, 2 ЧУ юн, Єфтеньєв І.Ф.)

резерв

Сіряков Олександр Янович (13.04.2001, 1р, Колос, 1 ЧУ юн, Єфтеньєв І.Ф.)

Лисак Анастасія Віталіївна (31.07.2000, 2р, Колос, 1 ЧУ д, Єфтеньєв І.Ф.)

Барашкіна Яна Сергіївна (22.02.2000 2р, Колос, 2 ЧУ д, Єфтеньєв І.Ф.)

Албулеса Анастасія Валеріївна (13.08.2000, 2р, Колос, 3 ЧУ д, Єфтеньєв І.Ф.)

 

Веслування на байдарках і каное

Чоловіки: основа – 41, кандидати – 36, резерв – 33

Жінки: основа – 16, кандидати – 13, резерв – 21

резерв

Руснак Ростислав Анатолійович (02.06.1998, Україна, Чернівецька-Дніпропетровська, 5 ЧУ ю, Осипенко О.І., Цопікова Т.А.)

 

Вільна боротьба

Чоловіки: основа – 34, кандидати – 32, резерв – 40

Жінки: основа – 30, кандидати – 32, резерв – 40

основа

Одинак Сергій Сергійович (20.09.1992, МС, Динамо-Освіта, Львівська, Чернівецька, 74 кг, 3 КУ, Копитко Ю.Б., Одинак С.Т.)

кандидати

Стиць Дарина (1994, МС, ЗСУ, Київ (?Чернівці), 63 кг, 2 ЧУ, Кисленко П., Данько Г.В.)

Ящук Богдана Тодосіївна (11.08.1994, МС, Динамо, Львівська (Чернівецька), 44 кг, 1 ЧУ юн, Одинак С., Пістун А.І.)

 

Дзюдо

Чоловіки: основа – 40, кандидати – 80, резерв – 65

Жінки: основа – 30, кандидати – 40, резерв – 45

резерв

Дорофтей Сергій Олександрович (30.08.1997, КМС, Колос, 55 кг, 5 ЧУ-18, 5 ЧУ-17, Паскар Ю.М.)

 

Легка атлетика

Чоловіки: основа – 124, кандидати – 146, резерв – 41

Жінки: основа – 136, кандидати – 94, резерв – 64

основа

Бибик Тарас Ігоревич (27.03.1992, МСМК, Динамо-ЗСУ, Чернівецька-Донецька, 2 ЧЕ-23, Лобоцька Г.О., Лобанов О.С.)

Давидов Ігор Олександрович (12.11.1988, МС, Динамо, Київ-Чернівецька, 3 ЧУ, Фадєєв О.Є.)

Ібрагімов Еміль Юсирович (01.02.1990, МС, Україна, Чернівецька-Луганська, 2 ЧУ, Слюсарева Л.П. , Слюсарев Г.Г.)

Лабовський Микола Миколайович (04.05.1983, МСМК, Колос-Динамо, 4 ЧЄ, Тищук Д.І., Степанцов К.А.)

Лупу Наталія Олексіївна (14.04.1987, ЗМС, Колос-Динамо, 1 ЧЄ, Якимчук А.О., Степанов В.В.)

Цихоцька Руслана Петрівна (23.03.1986, МСМК, ЗСУ-Колос, 1 ЧУ, Горбаченко Ю.С., Голубцов А.В.)

кандидати

Антонюк В’ячеслав Дмитрович (13.06.1995, КМС, Динамо, 2 ЧУ юн, Миронюк Г.Г., Гешко І.Т., Павлюк І. Г.)

Корчак Максим Вадимович (05.01.1996, 1р, Освіта, 2 ЧУ ю, Павлюк І.Г., Ячнюк І.О.)

Тарасюк Андрій Віталійович (07.08.1995, 1р, Освіта, 3 ЧУ юн, Дітлашок П.О., Гешко І.Т.)

Яворський Михайло (10.02.1996, КМС, Україна-Колос, Запорізька-Чернівецька, 1 ЧУ ю, Рурак М.І., Степанов В.В.)

 

Настільний теніс

Чоловіки: основа – 9, кандидати – 14, резерв – 22

Жінки: основа – 8, кандидати – 15, резерв – 23

кандидати

Бучацький Сергій Миколайович (15.06.1990, МС, Освіта, 3 ЧУ, Лобунов В.М.)

Кізюк Катерина Степановна (21.04.1997, МС, Освіта, 6 ЧУ, Шкурей О.Р., Кокуніна Т.Б.)

резерв

Радевич Олена Ярославівна (16.11.1998, МОН, 4 ЧУ, Унгурян І.П., Лобунов В.М.)

 

Стрільба з лука

Чоловіки: основа – 15, кандидати – 12, резерв –

Жінки: основа – 17, кандидати – 12, резерв –

основа

Омельченко Ігор Олегович (06.10.1994, МС, Динамо, 1 ЧУ ю, Єгоров А.І., Піскоха Н.І.)

Дорохова Тетяна Миколаївна (03.06.1985, ЗМС, Динамо, 1 ЧУ, Дорохов А.М., Татарін О.О.)

Січенікова Лідія Юріївна (03.02.1993, МСМК, Спартак-Динамо, 1 ЧС ю, Осипенко О.Г.)

кандидати

Зелінський Євген Володимирович (07.04.1994, МС, Україна, 3 ЧУ сп.шк., Ярмістий В.В.)

Кирюхін Микита Анатолійович (06.06.1996, МС, Спартак, 2 ЧУ ю, Осипенко О.Г., Чеботаренко Д.Д.)

Косташ Михайло Степанович (09.07.1990, МС, Спартак, 1 КУ, Осипенко О.Г., Мунтян Т.С.)

Собко Валентин Вікторович (06.03.1993, МСМК, Колос, 4 ЧЄ ю, Собко М.Г., Сакало Н.В.)

Перекута Надія Вікторівна (22.03.1996, Україна, МС, 1 ЧУ ю, Ярмістий В.В., Сакало Н.В.)

Семенова Ірина Віталіївна (08.06.1979, МСМК, 2 ЧУ, Єгорова Н.М., Осипенко О.Г.)

резерв

Дущак Максим Георгійович (17.02.1998, МС, Динамо, 2 ЧУ ю, Єгоров А.І., Єгорова Н.М.)

Черкез Влад Віорелович (19.06.1995, МС, Динамо, 2 ЧУ ю, Єгоров А.І., Єгорова Н.М.)

Олексюк Вікторія Вячеславівна (20.10.1997, МС, Освіта, 1 ЧУ к, Єгоров А.І., Єгорова Н.М.)

Онуфрійчук Олена Миколаївна (15.11.1997, МС, Освіта, 1 ЧУ к, Єгоров А.І., Піскоха Н.)

 

Хокей на траві

Чоловіки: основа – 24, кандидати – 23, резерв – 24

кандидати

Джоган В’ячеслав Дмитрович (16.02.1990, КМС, Спартак, 6 ЧУ, Мкртчян А.)

резерв

Шевчук Максим Сергійович (06.10.1995, КМС, Спартак, 4 ПУ, Мкртчян А.А.)

 

НЕ ОЛІМПІЙСЬК ВИДИ

Богатирське багатоборство

основа – 12

Ільїн Костянтин Валерійович (26.08.1975, МС, +110 кг, 1 КЄ, В. Кіба)

 

Стронгмен

основа – 12, кандидати – 4

Костенюк Павло Деонізійович (04.10.1983, МС, VIP Gym, +110 кг, 1 ЧУ, Андрій Бурштин)

 

Боротьба кураш

Чоловіки: основа – 14, кандидати – 6, резерв – 9

Жінки: основа – 6, кандидати – 14, резерв – 6

Резерв

Русанова Валерія (02.04.1995, КМС, ФСТ Україна, 1 ЧУ, Ніколайчук О. П.,)

 

Бодібілдинг

Чоловіки: основа – 30, кандидати – 6

Жінки: основа – 23, кандидати – 4

основа

Трофименкова Інна Сергіївна (17.01.1988, КМС, бодіфітнес до 158 см, 3 ЧС, Берук В.В.)

 

Більярдний спорт

Чоловіки: основа – 45, кандидати – 26, резерв – 14

Жінки: основа – 18, кандидати – 6, резерв – 9

Тарновецький Ярослав Васильович (09.09.1990, БК Карамболь, піраміда, 1 ЧС, Осачук І.В.)

 

Голубиний спорт

основа – 10

Боднараш Іван Дмитрович (19.08.1966, СКГ Буковина, 3 ЧУ)

Терник Олена Олександрівна (09.06.1974, СКГ Буковина, 2 ЧЄ)

Боднараш Олександр Іванович (07.10.1991, СКГ Буковина, 2 ЧУ)

Козлан Ярослав Антонович (07.03.1973, СКГ Буковина, 2 КУ)

 

Годзю-рю карате

Чоловіки: основа – 40, кандидати – 40, резерв – 40

Жінки: основа – 9, кандидати – 9, резерв – 9

кандидати

Шехтер Євгенія Сергіївна (07.01.1997, КМС, СК Лідер, -48 кг, 2 КУ, Лазоренко А.М.)

 

Карате WKF

Чоловіки: основа – 29, кандидати – 29, резерв – 29

Жінки: основа – 29, кандидати – 14, резерв – 29

основа

Дожук Олександр Юрійович (09.07.1992, МС, Дзаммай, -84 кг, 5 ЧУ, Білоскурський Р.Р.)

Мотовилін Євген Ігорович (09.11.1988, МС, Дзаммай, +84 кг, 1 ЧУ, Білоскурський Р.Р.)

Чоботар Валерій Валерійович (27.07.1993, КМС, Лідер, -75 кг, 3 ЧУ, Лазоренко А.В.)

Пуканова Ольга Юріївна (29.09.1993, КМС, Дзаммай, -61 кг, 2 ЧУ, Шестаков П.В.)

кандидати

Качуровський Олександр Сергійович (01.06.1994, КМС, Лідер, -78 кг, 5 ЧУ, Лазоренко А.В.)

Романко Віктор Олександрович (25.09.1993, КМС, Лідер, -68 кг, 5 ЧУ, Лазоренко А.В.)

Юрчак Максим Вадимович (23.09.1994, КМС, Дзаммай, -78 кг, 3 ЧУ, Білоскурський Р.Р.)

резерв

Ливицький Денис Геннадійович (02.12.1997, 1 р., Тай-Сен, -52 кг, 1 ЧУ, Білоскурський Р.Р.)

Ончуленко Микита Анатолійович (13.02.1996, КМС, Лідер, +78 кг, 3 ЧУ, Лазоренко А.В.)

Прокопець Олена Вікторівна (02.01.1998, 1 р., Тай-Сен, -47 кг, 3 ЧУ, Мотовілін Є.)

Савчук Альона Георгієвна (18.09.1998, 1 р., Максимум, ката, 5 ЧУ, Шестаков П.В.)

Шехтер Євгенія Сергіївна (07.01.1997, КМС, СК Лідер, +59 кг, 2 ЧУ, Лазоренко А.М.)

 

Панкратіон

Чоловіки: основа – 50, кандидати – 43, резерв – 34

Жінки: основа – 14, кандидати – 11, резерв – 7

основа

Бурденюк Григорій Вікторович (20.10.1991, КМС, ФСТ Україна-Динамо, 92 кг, 1 КУ, 4 ЧУ, Горюк П.І., Філіпчук І.І.)

Доскальчук Олександр Борисович (13.03.1990, МСМК, Україна-Динамо, 62 кг, 3 ЧЄ, 3 ЧУ, Горюк П.І., Наконєчний І.Ю.)

Захарчук Андрій Михайлович (28.04.1993, МС, Україна-Динамо, 62 кг, 2 КУ, Горюк П.І., Філіпчук І.І.)

Кульчак Андрій Вікторович (16.12.1992, КМС, 84 кг, 3 КУ, 1 ЧУ, Черкалюк Ю.Б., Горюк П.І.)

Ліснічук Андрій Петрович (25.04.1989, КМС, Україна, 71 кг, 2 ЧУ, Черкалюк Ю.Б.)

Лягу Анатолій Іванович (20.03.1995, КМС, Україна, 71 кг, 1 ЧУ, Філіпчук І.І., Наконєчний І.Ю.)

Мангер Андрій Деонізійович (24.03.1993, МС, Україна, 62 кг, 2 ЧУ, Наконечний І.Ю., Філіпчук І.І.)

Семенюк Денис Олексійович (03.11.1994, МС, Україна, 66 кг, 3 КУ, 1 ЧС, Соколюк С., Наконечний І.Ю.)

Скидан Роман Анатолійович (06.01.1994, МСМК, Україна, 71 кг, 2 КУ, 1 ЧС, Наконечний І.Ю., Філіпчук І.І.)

Тодерчук Микола Миколайович (06.01.1994, КМС, Україна, 100 кг, 4 КУ, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю., Филипчук І.І.)

Черкалюк Юрій Богданович (03.05.1989, Україна-Динамо, 66 кг, 1 ЧУ, 1 КУ, Горюк П.І., Наконєчний І.Ю.)

Чіжевський Юрій Ілліч (17.07.1987, МС, Україна-Динамо, 92 кг, 1 ЧЄ, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю., Філіпчук І.І.)

Беженар Анна Валеріївна (23.12.1987, МСМК, Україна, 53 кг, 1 ЧЄ, 1 ЧУ, Наконєчний І.В., Філіпчук І.І.)

Гринько Тетяна Миколаївна (11.07.1994, КМС, Україна, 64 кг, 3 КУ 2 ЧУ, Черкалюк Ю.Б.)

Матейчук Галина Михайлівна (25.01.1990, КМС, Україна, 71 кг, 1 ЧУ, Філіпчук І.І.)

Пославська Ельвіра Віталіївна (08.03.1993, КМС, Україна, 58 кг, 1 КУ, 1 ЧУ, Горюк П.І.,Черкалюк Ю.Б)

кандидати

Адабека Іван Сергійович (13.06.1995, КМС, Україна-Динамо, 58 кг, 2 ЧУ, Пилипко М.)

Бевцик Володимир Володимирович (01.01.1995, КМС, Україна-Динамо, 92 кг, 1 ЧУ, Пилипко М.)

Болтунов Андрій Вікторович (29.01.1995, КМС, Україна, 77 кг, 2 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Бурденюк Андрій Васильович (18.03.1994, КМС, Україна-Динамо, 84 кг, 1 ЧУ, Горюк П.І)

Деордійчук Володимир Васильович (28.07.1996, КМС, Україна, 77 кг, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Кадулін Іван Ігорович (07.02.1996, КМС, Україна, 71 кг, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Кордяк Степан Ілліч (18.06.1996, КМС, Україна, 66 кг, 2 ЧУ, Соколюк С.Д.)

Кошарюк Артем Вікторович (30.06.1996, КМС, Україна, 84 кг, 2 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Пастушок Олег Васильович (12.06.1995, КМС, Україна, 71 кг, 2 ЧУ, Филипчук І.І.)

Романенко Олександр Вікторович (28.09.1995, КМС, Україна-Динамо, 66 кг, 2 ЧУ, Горюк П.І.)

Рукін Віталій Борисович (19.02.1996, КМС, Україна, 71 кг, 1 ЧУ, Красіков С., Габор І.)

Танащук Андрій Олександрович (13.11.1995, КМС, Україна, 71 кг, 2 ЧУ, Доскальчук О.)

Чобука Юрій Васильович (21.03.1995, Мс, Україна, 62 кг, 1 КУ, 1 ЧУ, Филипчук І., Наконечний І.Ю.)

Щепановський Андрій Валерійович (26.11.1996, КМС, Освіта, 58 кг, 1 ЧУ, Пантя В. О.)

Сарафінчан Хрестина Славівна (20.03.1995, 1р, Україна, 49 кг, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Захарчук Ірина Михайлівна (08.06.1995, 1р, Україна-Динамо, 49 кг, 1 ЧУ, Горюк П.І.)

Задорожняк Катерина Сергіївна (20.09.1996, 1р, Україна, 64 кг, 1 ЧУ, Соколюк С.Д.)

резерв

Докаль Олександр Володимирович (02.06.1998, 1р, Україна, 54 кг, 1 МТ, Кухарук С.Ю.)

Калинчук Микола Миколайович (27.05.1998, 1р, Україна, 69 кг, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Карпенко Володимир Олександрович (11.01.1997, КМС, Динамо, 54 кг, 2 ЧУ, Пилипко М.)

Крушельницький Захар Володимирович, 11.05.1997, КМС, Україна, 63 кг, 1 ЧУ, Горюк П.)

Морару Кирил Анрійович (02.07.1998, 1р, Україна-Динамо, 54 кг, 1 ЧУ, Горюк П.)

Никифорук Микола Іванович (18.12.1998 1р, Україна-Динамо, 46 кг, 1 ЧУ, Горюк П.)

Павлович Григорій Миколайович (13.06.1998, 1р, Україна, 76 кг, 1 МТ, Наконечний І.Ю.)

Пилипенко Іван Вікторович, 21.03.1997, 1р, Україна-Динамо, 85 кг, 1 ЧУ, Горюк П.І)

Подря Роман Русланович (03.09.1998, 1р, Україна, 76 кг, 1 МТ, Наконечний І.Ю.)

Собалевський Андрій Романович (10.12.1997, 1р, Україна, 69 кг, 2 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Сорокін Максим Андрійович (28.11.1997, КМС, Освіта, 69 кг, 2 ЧС, Пантя В. О.)

Спіцок Михайло Михайлович (21.08.1998, 1р, Україна, 50 кг, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

Фесенко Сергій Андрійович (23.07.1997, 1р, Україна-Динамо, 46 кг, 1 ЧУ, Пилипко М.)

Якубович Каріна Володимирівна (25.01.1998, 1р, Україна, 60 кг, 1 ЧУ, Наконечний І.Ю.)

 

Пауерліфтинг

Чоловіки: основа – 25, кандидати – 25, резерв – 25

Жінки: основа – 20, кандидати – 20, резерв – 20

кандидати

Ясенецький Олег Ігорович (17.05.1991, МС, Спартак, 59 кг, 2 ЧЄ юн, Ясенецька Н. С., Ясенецький І. О.)

резерв

Монастирський Юрій Вікторович (05.05.1996, МОН, 105 кг, 4 ЧУ ю, Чуріков Ю.)

Грекаловська Дарія Сергіївна (31.03.1996, Спартак, 57 кг, 2 ЧУ ю, Ясенецька Н.С (п.тр.)., Ясенецький І.О.)

 

Рукопашний бій

Чоловіки: основа – 38, кандидати – 10, резерв – 7

Жінки: основа – 8, кандидати – 4, резерв – 2

основа

Бойчук Іван Сергійович (08.09.1990, МС, ФСТ Україна, -65 кг (дозований), 1 ЧЄ, Штефюк І.К.)

Вакула Петро Віталійович (18.06.1996, КМС, -70 кг, (легкий) 3 ЧЄ, Штефюк І.К.)

Гуцул Василь Андрійович (11.02.1991, МСМК, -80 кг (легкий), 3 ЧЄ, Штефюк І.К.)

Зварич Іван Михайлович (27.04.1989, МС, ФСТ Україна, -70 кг (дозований), 1 ЧЄ, Штефюк І.К.)

Лутак Ігор Констянтинович (07.08.1994, КМС, -65 кг (дозований), 2 ЧУ, Штефюк І.К.)

Мандрик Олег Васильович (20.09.1989, МСМК, ФСТ Україна, -90 кг (дозований), 1 ЧУ, Штефюк І.К.)

Мандрик Тарас Юрійович (20.09.1989, МСМК, ФСТ Україна, +85 кг (легкий), 1 ЧЄ, Штефюк І.К.)

кандидати

Ящук Ігор Михайлович (23.05.1997, 1 р., ФСТ Україна, -75 кг (легкий), 2 ЧУ, Штефюк І.К.)

 

Спортивне орієнтування

Чоловіки: основа – 36, кандидати – 22, резерв – 24

Жінки: основа – 24, кандидати – 18, резерв – 16

кандидати

Келя Андрій Аркадійович (01.07.1994, КМС, Україна, 2 ЧС ю (рогейн), Штемплер В.Ю., Смеречанський В. – перший тренер)

Келя В’ячеслав Аркадійович (14.10.1995, КМС, Україна, 2 ЧС ю (рогейн), Штемплер В.Ю., Смеречанський В. – перший тренер)

резерв

Шелепюк Наталія Васильївна (09.10.1994, МС, Освіта, 1 ЧУ ю, Бордіян Г.В.)

 

Танцювальний спорт

основа – 14 пар, кандидати – 10, резерв – 4

кандидати

Поклітар Роберт Едуардович (02.08.1994, КМС, КТС “Карнавал”, 6 ЧУ, Піскарьов А. М.)

Сайнюк Анастасія Володимирівна (24.12.1997, КМС, КТС “Карнавал”, 6 ЧУ, Піскарьов А. М.)

 

Універсальний бій

Чоловіки: основа – 18, кандидати – 14, резерв – 16

Жінки: основа – 6, резерв – 3

кандидати

Лучак Ігор Костянтинович (07.08.1995, КМС, Колос, 65 кг – лайт, класика, 2 ЧЄ, 3 ЧС, Адамович Р. Г.)

 

Шахи

Чоловіки: основа – 41, кандидати – 45, резерв – 33

Жінки: основа – 20, кандидати – 26, резерв – 31

Бернадський Віталій Олегович (17.10.1994, МС, МОН, 2 ЧУ, Куцак М.І.)

Марандюк Михайло Назарович (17.01.1949, ЗМС, складання шахових композицій, Гордіан Ю.М.)

Гуда Мар’яна Ярославівна (15.10.1988, МС, МОН, 1 МТ, Гуда Я. В.)

Інформацію підготував Георгій МАЗУРАШУ,

SportBuk.com, директор обласного центру ФЗН “Спорт для всіх”

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.