Гешко закликає сплачувати податки задля розвитку держави та спорту

2

Найтитулованіший спортсмен Буковини, кращий спортсмен України 2006 р. Іван Гешко задекларував свої доходи і закликав слідувати його прикладу.

Не лише звичку перемагати, а й міцність високих моральних принципів з року в рік демонструє країні та 140127-Heshko-podatkovaгромадянам найтитулованіший спортсмен краю, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко.

Як зазначив начальник відділу адміністрування доходів з фізичних осіб Сергій Чернов: «Іван Гешко є завжди бажаним гостем податкової інспекції й сумлінним платником податків, своєчасно звітує та сплачує свої зобов`язання перед державою».

Цього разу Іван Тарасович завітав до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Чернівцях, щоб задекларувати доходи, отримані у 2013 році та  отримати електронний ключ, щоб мати змогу користуватися новою зручністю – подавати податкову декларацію засобами телекомунікаційного зв`язку, тобто через Інтернет.

Відомий спортсмен висловив думку щодо необхідності декларування доходів: «Я – цивілізована людина і розумію, що своєчасно сплачені податки реально допомагають і підтримують малозабезпечені верстви населення: дітей, інвалідів, пенсіонерів. Декларуючи доходи і сплачуючи податки кожен громадянин України 140127-Heshko-podatkova-Chernovприносить користь, перш за все, рідному місту. Саме з цього починається відродження і розвиток нашої держави та вітчизняного спорту. Цей процес сприяє вихованню здорового молодого покоління – майбутнього нашої держави та підвищенню потенціалу українського спорту».

Спортсмен побажав усім добробуту та порядності у сплаті податків. І нагадав: «Якщо ви у минулому році отримували оподатковувані доходи – подайте декларацію, сплатіть податки і пам’ятайте: майбутнє Чернівців залежить лише від нас».

Таке волевиявлення є публічним прикладом вже сформованої високої податкової культури. Щоб зустріти свого кумира не обов’язково купувати квитки на концерти, до театрів або на спортивні змагання. Варто прийти до податкової, задекларувати доходи та отримати можливість зустріти свою зірку. Не виключено, що окрім приємних вражень дехто отримає автограф від кумира.

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м.  Чернівцях

2 Комментарии
 1. Георгій Мазурашу говорит

  Одне я не розумів і досі не розумію – навіщо ми займаємось такими формальностями?! Можу посперечатися на шоколадку, сік чи ще щось, що ці декларації, як правило (або завжди), збігаються з тими даними, які є в електронній базі самої податкової! Скажу на власному досвіді. Коли був керівником обласного спорту, то теж зобов’язаний був заповнювати декларації. Вечорами і ночами й тоді займався журналістикою. Переважно на громадських засадах, але в деяких виданнях були якісь там гонорари, частіше символічні. То 8,37 грн. з “Українського футболу” за звіт про 2 матчі “Буковини”, то гривень 12 від “Спортивної газети” і т.п.:) Іноді так і не встигав зайти на пошту за тими гонорарами, бо навіть для малозабезпеченої людини 8-12 грн. вже не є чимось суттєвим… Навіть в потужний “МБ” ходив за гонорарами раз на декілька місяців, щоби було з чим піти в магазин:) Але ж в декларацію треба було все вписувати, інакше – злісний порушник:) А як це все вирахувати, я що фіксував щоразу, коли ті копійки надходили… То йшов до знайомого в податковій, він пробивав по базі даних всі мої надходження, які я акуратно переписував в декларацію:) І навіщо займатися такою зайвою бюрократією?.. Можна подумати, що умовно роботяга, якого найняли мішати бетон десь на приватній будові, або який за поденну оплату йде до когось копати город, буде вести записи і потім піде декларувати тих по 120 грн. за городи чи скільки там за бетон, аби з нього зняли податок… Чи артист, якого запросили виступити на якійсь вечірці, піде декларувати окремо той гонорар, щоби оподаткували його… Цього ж немає, і всі це розуміють! Але, тим не менше, людей змушують займатися цією бюрократією:( І ще й вважають це дуже важливою роботою:) А, власне, реально тим, щоби максимально легалізувати всі кошти в державі, система, на жаль, і не займається (в т.ч. зниження фіскального тиску і т.п., аби стимулювати вихід з тіні)… Але це вже трохи інша тема:) Вітаю Івана з тим, що він пропагує сумлінну сплату податків;)

 2. Георгій Мазурашу говорит

  Дискусія в соціальній мережі ФБ під посиланням на цей матеріал.
  Денис Єлисевич: Это просто какой-то бред в стиле совка. И такому человеку как Гешко таким заниматься стыдно должно было быть.
  Георгій Мазурашу: Денис, по-перше, це, крім бреду, ще й реалії сьогодення… І що ти називаєш соромно, Денис, я не зрозумів… Соромно декларувати? Його запросили, він прийшов, заповнив декларацію, йому задали запитання, запитали дозволу сфотографувати і зробили це. Він мав відмовлятися декларувати? Чи мав закликати людей не платити податки? Чи, може, мав їх там агітувати за 5.10?:) (правда, не знаю, як Іван ставиться до цієї пропозиції Балашова, чи знайомий з нею). Вони намагаються займатися своєрідною соціальною рекламою, закликати людей декларувати доходи і сумлінно сплачувати податки. І залучають відомих людей, як це робиться і з соціальною рекламою спорту;

  Д. Є.: Он против режима власти?
  Г. М.: Свою позицію щодо нашої практики декларувати я висловив, також публічно;) І пропозицію 5.10 Балашова я також підтримую публічно;) Але якщо мене запитати, чи потрібно сьогодні платити податки, я відповім, звісно, що так, потрібно, бо це є законна вимога. А “політично” вважаю, що треба кардинально змінити наше законодавство щодо оподаткування, зокрема. Але це вже інша справа. Не можу ж я закликати не платити податки, тому що мені це не подобається:)
  Денисе, бути проти режиму і закликати не платити податки – це різні речі… Ти ж чудово розумієш, що з бюджету зарплату отримують і вчителі, лікарі, тренери і т.п., а не лише беркутівці чи корумповані судді. Потрібні кардинальні зміни. Але починати точно не з заклику не платити податки…

  Д. Є.: Вы и Гешко считаете так, я иначе. Но я могу обосновать и аргументировать свою точку зрения, а Гешко нет.
  А я разве не уважаю Ивана Гешко? Великолепный спортсмен , хороший парень… Но здесь , не в обиду ему, херню спорол он. Это полное противоречие самому себе с его стороны и с вашей тоже. Из 100% налогов, которые он призвал платить, 20% останется на Буковине, остальное вникуда + роспил.
  Г. М. : І я не можу розписуватися за позицію Івана, не маю таких повноважень. А якщо ти можеш обгрунтувати і аргументувати, що не варто платити податки (тобто порушувати законодавство чинне), я готовий розмістити інтерв’ю з торбою на цю тему;) Як з екс-гравцем чернівецької команди;) Дивно, правда, що ти кажеш, що маєш іншу думку, ніж я, враховуючи, що я за пропозицію Балашова 5.10:) Ти вже проти неї?:)

  Д. Є.: Мне приятно , что вы разобрались и вам понравилась система 5.10. В первую очередь потому что открыты принимать что-то абсолютно новое, менять все то, что 23 года вталкивают в наши головы. А поводу аргументации не платить налоги это вообще легко))
  Г. М.: Денисе, ні він, ні я не протирічимо собі. Сам подумай і зрозумій, що “борщ окремо, а мухи окремо” мають бути;) Я за кардинальні зміни в законодавстві щодо податкової політики! Так! Але закликати сьогодні не платити податки, – це вже зовсім інше. Бо з цих податків отримує зарплату і Іван, як тренер обласної ШВСМ, і я та наші працівники в бюджетній спортивній організації. Закликати не платити податки – це заклик не виконувати закони, це ж ненормально. Плюс, уяви собі, що цей заклик візьмуть на озброєння і почнуть відмовлятися платити податки. Що далі буде? Закриття фірм, установ, ПП, які порушують законодавство, притягнення до відповідальності і т.п.? Плюс невиплати зарплат в бюджетній сфері (а це, повторюю, не лише погані беркутівці і корумповані судді, а й вчителі, лікарі, тренери і т.д.). Як в такій ситуації вижити нормальним працівникам бюджетної сфери? Це той випадок, коли не можна зруйнувати будинок, навіть якщо він зовсім не подобається, поки не буде поруч побудований бодай якийсь шалашик;)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.