0

У столиці Буковини завершився Всеукраїнський юнацький рейтинговий турнір з тенісу 2014 р. на призи Зимових канікул.

Фінальні поєдинки відбулися в обласній ДЮСШ в неділю, 12.01.14.

Суперник чернівчанина у фіналі

Як повідомляє oblosvita.com, Ці змагання  входять до календаря спортивно-масових заходів  федерації тенісу України.

В Чернівці завжди залюбки приїжджають спортсмени з різних міст України. Цього року в турнірі взяли участь юні тенісисти з Ужгорода, Мукачева, Коломиї, Кам’янець-Подільського, Хмельницького, вихованці спортивного клубу “Ейс” м.Чернівці,  учні відділення тенісу Чернівецької ОДЮСШ.  Вперше на Буковину завітали представники міста Макеєвки (Донецька область),

Всеукраїнський турнір на призи “Зимових канікул” – це перший в спортивному 2014 році старт юних тенісистів.

Упродовж 9-12 січня в ігровому залі Чернівецької ОДЮСШ тривали тенісні баталії. За перемогу в змаганнях боролися юнаки та дівчата віком до 12 років.

У Всеукраїнському юнацькому рейтинговому турнірі на призи “Зимових канікул” серед дівчат вже вкотре впевнено перемогла Дичка Тетяна з міста Ужгорода. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялась хмельниччанка Труніна Ольга,  трєтьою стала учениця Чернівецької обласної ДЮСШ  Іванченко Анастасія..

Серед юнаків кращим був Сарафин Ілля  з м. Коломиї. Срібну нагороду здобув Коновчук Вадим (Чернівецька обласна ДЮСШ), бронзовим медалістом став Горобець Данило з Хмельницька.

В парному розряді серед дівчат перемогу святкувала пара Дичка Тетяна (Ужгород) – Іванченко Анастасія (Чернівецька ДЮСШ). Друге місце посіла пара з Хмельницького Труніна Ольга – Бабій  Марина.

Серед юнаків в парному розряді переможцями стали Сарафин Ілля (Коломия) – Горобець Данило (Хмельницький), На другу сходинку п’єдесталу пошанини піднялись вихованці Чернівецька ОДЮСШ Коновчук Вадим та  Семенюк Богдан.

На урочистому закритті змагань учасників турніру вітали директор ЧОДЮСШ Віталій Литвинчук, головний суддя змагань — Наталія Вілігорська, директор турніру – Юрій Костюхін. Переможці та призери Всеукраїнського турніру на призи “Зимових канікул” були нагороджені грамотами Чернівецької обласної ДЮСШ, кубками, медалями та солодкими новорічними  подарунками від батьківського комітету відділення тенісу ЧОДЮСШ.