1

Двоє буковинців стали призерами на змаганнях з гирьового спорту в Харкові, де розіграли нагороди Кубку України та міжнародного турніру імені Кожедуба.

Микола Ткачук з с. Романківці Сокирянського району змагався у ваговій категорії до 80 кг. У вправі поштовх

Андрій Кифяк та Микола Ткачук

двох гирь вагою 32 кг вихованець Миколи Камінського та Юрія Щербини, який, нагадаємо, нещодавно успішно виступив на Чемпіонаті світу, показав результат 74 підйоми, у вправі ривок – 155 з сумою двоборства 229 балів став переможцем міжнародного турніру, а в Кубку України став срібним призером. Ще один буковинець Андрій Кифяк у категорії до 90 кг був третім на міжнародному турнірі.

Всього у змаганнях брали участь 20 команд. А в категорії Ткачука змагалось 19 спортсменів.