Авторалі: Буковина приймає Кубок Європи і… Чемпіонат Росії

0

Автогонка «Александров Ралі 2013», яка традиційно гостюватиме на Буковині, цього разу об’єднала три змагання – етапи Кубку Європи, Чемпіонату України та Чемпіонату Росії.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

***

16-18 серпня 2013 р. в Чернівецькій області відбудеться одна з найвидовищніших та найвідоміших гонок автомобільних України — «Александров Ралі». Цього року етап, присвячений пам’яті видатного спортсмена та інженера Андрія Александрова, відбудеться у статусі IV етапу Чемпіонату України з ралі, XII етапу Кубка Європи з ралі з коефіцієнтом «5», а також як VI етап Чемпіонату Росії з ралі.130816-17-avtorali-sportbuk.com (3)
Такий високий ступінь міжнародного інтересу до «Александров Ралі» не є випадковим. Унікальна особливість цієї гонки полягає в складній і швидкісній трасі, що проходить передгір’ями Карпат та їхніми мальовничими перевалами. Дороги, які вимагають від екіпажів максимальної самовіддачі, високої майстерності та самоконтролю, цього року стануть ще цікавішими.
Основна відмінність «Александров Ралі» цього року — дистанція ралі. Згідно з вимогами Міжнародної автомобільної федерації (FIA), що висуваються до міжнародних ралі з коефіцієнтом «5», мінімальна дистанція такого змагання не може бути меншою за 180 бойових кілометрів.
Тому надвечір, у п’ятницю,  екіпажі та вболівальники зможуть взяти участь в урочистій церемонії старту ралі. Субота мине в напруженому графіку — цей день складатиметься з трьох спецділянок — «Шурдин», «Плоска» і «Буковина». А в неділю, заключний день гонки, програму ралі складе нова частина його розкладу (спецділянки «Аква Плюс», «Орлине Гніздо» і «Супер Крос»). Остання являє собою класичний глядацький варіант, що відбудеться на радість публіці безпосередньо в Чернівцях.
Центр ралі — штаб, сервісний і закритий парк, медіа-центр — розташується на території туристичного центру «Аква-Плюс».
Гідний уваги і цьогорічний список учасників «Александров Ралі»: битися на схилах карпатських гір приїдуть найсильніші ралісти України, Росії та Європи. Деякі з них будуть в гостях у Чернівцях вже вдруге — міжнародний імідж українського чемпіонату міцніє з кожним роком.
Боротьба на трасі «Александров Ралі» буде безкомпромісною — у турнірній таблиці національного чемпіонату за першість боротимуться чинний лідер заліку Валерій Горбань, його колега по команді Олексій Кікірешко, а також Олександр Салюк, Юрій Кочмар, Антон Кузьменко, Віталій Пушкар.
Для екіпажів «Александров Ралі» стане не просто ареною боротьби за залікові очки чемпіонату — для кожного раліста, який виходить на старт цієї гонки, вона є справою честі й шаною пам’яті Андрія Александрова.
Місцева влада подбала про те, щоб перегони мали змогу подивитися усі охочі:
17 серпня (у суботу) о 9:30 та о 15:00 з автостанції вул. Садовій від’їжджатимуть автобуси до глядацької фан-зони. Ними ж вболівальники зможуть повернутися до Чернівців.

Довідка:
 Чемпіонат України з ралі — ралійна серія, організатором якої виступає Комітет ралі, що входить до складу Автомобільної федерації України (FAU). Ці змагання проводяться в Україні з 1994р. і включають кілька видовищних етапів. Етапи проходять у різних за своїми природними умовами регіонах — у Карпатах, на Прикарпатті й Буковині, у Криму та Приазов’ї. Міста, що рік у рік традиційно приймають ралі, — це Херсон, Львів, Чернівці, Маріуполь, Ялта.

Чемпіонат України з ралі 2013-го року
 складається з таких етапів:
17-18 травня — Міжнародне ралі «Чумацький Шлях» (Херсон)
14-15 червня — Міжнародне ралі «Маріуполь» (Маріуполь)
12-13 липня — Міжнародне ралі «Галіція» (Львів)
16-18 серпня — Міжнародне ралі «Александров Ралі» (Чернівці)
13-15 вересня — Міжнародне ралі «Ялта» (Ялта)
18-9 жовтня — Міжнародне ралі «Трембіта» (Івано-Франківськ)

Відео: Етап Кубку Європи «Александров ралі Карпати» на Буковині

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.