Футбол (І ліга): Календар і результати (сезон-2013/14)
У сезоні-2013/14 чернівецька «Буковина» проводить у І лізі, куди повернулася у 2009 р.
1 тур
14.07.2013. Полтава – Нива Т – 1:2
14.07.2013. Олімпік – Украгроком – 4:2
14.07.2013. Суми – Геліос – 2:0
14.07.2013. Сталь – Титан – 2:0
14.07.2013. Буковина – Авангард – 0:0
14.07.2013. Десна – Динамо-2 – 0:0
14.07.2013. Олександрія – Нафтовик-Укрнафта – 4:3
14.07.2013. Зірка – Миколаїв – 2:1
***
2 тур
19.07.2013. Нива Т – Миколаїв – 2:3
20.07.2013. Полтава – Олімпік – 2:1
20.07.2013. Нафтовик-Укрнафта – Зірка – 4:0
20.07.2013. Динамо-2 – Олександрія – 0:0
20.07.2013. Авангард – Десна – 2:1
20.07.2013. Титан – Буковина – 1:0 (Сергій Жигалов, 11. Картки: Іван Кучеренко 14, Сергій Нудний 20, Любомир Гальчук 24, Олександр Тарасенко 30, Роман Войнаровський 40, 44 (вилучення – 2 попередження) – Роман Дорош 10, Олег Керчу 44, Павло Рибковський 56, 90+1 (вилучення – 2 попередження), Олексій Дитятьєв 88)
20.07.2013. Геліос – Сталь – 0:2
20.07.2013. Украгроком – Суми – 0:0
***
3 тур
26.07.2013. Буковина – Геліос – 1:1 (Олег Керчу, 54 п. – Костянтин Чаус, 86)
27.07.2013. Олімпік – Нива Т – 0:1
27.07.2013. Суми – Полтава – 3:1
27.07.2013. Сталь – Украгроком – 2:0
27.07.2013. Десна – Титан – 3:1
27.07.2013. Олександрія – Авангард – 3:0
27.07.2013. Зірка – Динамо-2 – 1:0
27.07.2013. Миколаїв – Нафтовик-Укрнафта – 1:1
4 тур
02.08.2013. Нива Т – Нафтовик-Укрнафта – 1:1
03.08.2013. Полтава – Сталь – 3:0
03.08.2013. Олімпік – Суми – 3:0
03.08.2013. Авангард – Зірка – 2:1
03.08.2013. Титан – Олександрія – 0:0
03.08.2013. Геліос – Десна – 1:0
03.08.2013. Украгроком – Буковина – 0:0
04.08.2013. Динамо-2 – Миколаїв – 1:2
***
5 тур
11.08.2013. Суми – Нива Т – 3:0
11.08.2013. Сталь – Олімпік – 1:1
11.08.2013. Буковина – Полтава – 2:0 (Андрій Донець, 34, Павло Грищенко, 90+1)
11.08.2013. Десна – Украгроком – 3:0
11.08.2013. Олександрія – Геліос – 2:0
11.08.2013. Зірка – Титан – 2:2
11.08.2013. Миколаїв – Авангард – 0:0
11.08.2013. Нафтовик-Укрнафта – Динамо-2 – 0:0
***
6 тур
16.08.2013. Суми – Сталь – 1:3
17.08.2013. Полтава – Десна – 3:1
17.08.2013. Олімпік – Буковина – 3:2 (Кирило Дорошенко, 15, Олександр Ситнік, 45+1, Максим Драченко, 60 – Олександр Семенюк, 7, Артур Новотрясов, 28)
17.08.2013. Авангард – Нафтовик-Укрнафта – 2:0
17.08.2013. Титан – Миколаїв – 4:3
17.08.2013. Геліос – Зірка – 2:4
17.08.2013. Украгроком – Олександрія – 2:2
17.08.2013. Нива Т – Динамо-2 – 0:0
***
7 тур
7 тур
24.08.2013. Сталь – Нива Т – 1:0
24.08.2013. Буковина – Суми – 2:1 (Роман Дорош, 40, Владислав Лупашко, 53 – Андрій Скарлош, 88)
24.08.2013. Десна – Олімпік – 1:2
24.08.2013. Олександрія – Полтава – 1:0
24.08.2013. Зірка – Украгроком – 0:2
24.08.2013. Миколаїв – Геліос – 4:1
24.08.2013. Нафтовик-Укрнафта – Титан – 2:1
24.08.2013. Динамо-2 – Авангард – 1:1
***
8 тур
31.08.2013. Полтава – Зірка — 0:0
1.09.2013. Олімпік – Олександрія — 2:2
31.08.2013. Суми – Десна — 1:0
31.08.2013. Сталь – Буковина — 3:0
31.08.2013. Титан – Динамо-2 — 1:0
31.08.2013. Геліос – Нафтовик-Укрнафта — 3:2
31.08.2013. Украгроком – Миколаїв — 2:0
30.08.2013. Нива Т – Авангард — 1:2
9 тур
20.11.2013. Буковина – Нива Т — 0:0
07.09.2013. Десна – Сталь — 0:2
07.09.2013. Олександрія – Суми — 1:2
07.09.2013. Зірка – Олімпік — 1:3
07.09.2013. Миколаїв – Полтава — 1:2
08.09.2013. Нафтовик-Укрнафта – Украгроком — 1:0
23.10.2013. Динамо-2 – Геліос — 3:0
07.09.2013. Авангард – Титан — 1:0
10 тур
14.09.2013. Полтава – Нафтовик-Укрнафта — 1:2
14.09.2013. Олімпік – Миколаїв — 1:0
14.09.2013. Суми – Зірка — 2:0
13.09.2013. Сталь – Олександрія — 1:3
14.09.2013. Буковина – Десна — 1:0 (Олег Керчу, 88 п.)
14.09.2013. Геліос – Авангард — 1:0
14.09.2013. Украгроком – Динамо-2 — 1:1
14.09.2013. Нива Т – Титан — 2:2
11 тур
20.09.2013. Десна – Нива Т — 1:0
21.09.2013. Олександрія – Буковина — 2:1
21.09.2013. Зірка – Сталь — 1:0
21.09.2013. Миколаїв – Суми — 1:1
21.09.2013. Нафтовик-Укрнафта – Олімпік — 2:2
20.09.2013. Динамо-2 – Полтава — 1:2
22.09.2013. Авангард – Украгроком — 0:1
22.09.2013. Титан – Геліос — 2:2
12 тур
29.09.2013. Полтава – Авангард — 1:1
29.09.2013. Олімпік – Динамо-2 — 3:1
29.09.2013. Суми – Нафтовик-Укрнафта — 0:2
29.09.2013. Сталь – Миколаїв — 1:0
29.09.2013. Буковина – Зірка — 0:1
29.09.2013. Десна – Олександрія — 2:0
30.09.2013. Украгроком – Титан — 0:0
29.09.2013. Нива Т – Геліос — 1:1
13 тур
04.10.2013. Олександрія – Нива Т — 1:1
05.10.2013. Зірка – Десна — 0:0
05.10.2013. Миколаїв – Буковина — 1:2 (Олександр Каблаш, 76 — Василь Палагнюк, 53, Олександр Темерівський, 64)
05.10.2013. Нафтовик-Укрнафта – Сталь — 3:0
05.10.2013. Динамо-2 – Суми — 0:2
05.10.2013. Авангард – Олімпік — 0:2
05.10.2013. Титан – Полтава — 0:1
05.10.2013. Геліос – Украгроком — 0:0
14 тур
12.10.2013. Полтава – Геліос — 0:1
12.10.2013. Олімпік – Титан — 1:1
12.10.2013. Суми – Авангард — 1:1
12.10.2013. Сталь – Динамо-2 — перен.
11.10.2013. Буковина – Нафтовик-Укрнафта — 0:1
12.10.2013. Десна – Миколаїв — 1:0
12.10.2013. Олександрія – Зірка — 0:0
13.10.2013. Нива Т – Украгроком — 2:0
15 тур
20.10.2013. Зірка – Нива Т — 1:1
19.10.2013. Миколаїв – Олександрія — 1:2
19.10.2013. Нафтовик-Укрнафта – Десна — 2:1
19.10.2013. Динамо-2 – Буковина — 1:2
19.10.2013. Авангард – Сталь — 0:2
19.10.2013. Титан – Суми — 1:0
18.10.2013. Геліос – Олімпік
19.10.2013. Украгроком – Полтава — 2:1
16 тур
25.10.2013. Нива Т – Полтава – не відб.
25.10.2013. Миколаїв – Зірка – 2:1
26.10.2013. Нафтовик-Укрнафта – Олександрія – 1:1
26.10.2013. Авангард – Буковина – 0:1 (Василь Палагнюк, 38)
26.10.2013. Титан – Сталь – 2:0
26.10.2013. Украгроком – Олімпік – 0:1
27.10.2013. Геліос – Суми — 1:1
27.10.2013. Динамо-2 – Десна — 0:1
17 тур
03.11.2013. Олімпік – Полтава — 3:1
03.11.2013. Суми – Украгроком — 0:1
01.11.2013. Сталь – Геліос — 3:1
02.11.2013. Буковина – Титан — 2:0
03.11.2013. Десна – Авангард — 1:0
02.11.2013. Олександрія – Динамо-2 – 1:0
02.11.2013. Зірка – Нафтовик-Укрнафта — 2:1
03.11.2013. Миколаїв – Нива Т — 1:4
18 тур
09.11.2013. Полтава – Суми — 1:1
09.11.2013. Нафтовик-Укрнафта – Миколаїв — 1:2
09.11.2013. Динамо-2 – Зірка — 1:0
09.11.2013. Авангард – Олександрія — 2:2
09.11.2013. Титан – Десна — 0:1
09.11.2013. Геліос – Буковина — 0:0
09.11.2013. Украгроком – Сталь — 2:1
10.11.2013. Нива Т – Олімпік — 0:1
19 тур
16.11.2013. Суми – Олімпік – 0:1
16.11.2013. Сталь – Полтава – 2:0
16.11.2013. Буковина – Украгроком – 2:0 (Василь Палагнюк, 10, 45)
16.11.2013. Десна – Геліос – 1:0
16.11.2013. Нафтовик-Укрнафта – Нива Т – 1:2
17.11.2013. Олександрія – Титан – 2:0
17.11.2013. Зірка – Авангард – 1:1
Пропущений матч 9 туру
20.11.13
Буковина – Нива – 0:0
***
20 тур
23.11.2013. Олімпік – Сталь – 1:0
23.11.2013. Динамо-2 – Нафтовик-Укрнафта – 1:0
23.11.2013. Авангард – Миколаїв – 3:1
23.11.2013. Титан – Зірка – 1:0
23.11.2013. Геліос – Олександрія – 0:0
23.11.2013. Украгроком – Десна – 1:0
24.11.2013. Нива Т – Суми – 1:0
24.11.2013. Полтава – Буковина – 2:0 (Олександр Жданов, 33, Вадим Шаврін, 62 п.)
21 тур
28.03.2014 Олександрія – Украгроком – 2:1
29.03.2014 Сталь – Суми – 5:0
29.03.2014 Буковина – Олімпік – 1:1 (Іса Шеріф, 4 – Сергій Ільїн, 75)
29.03.2014 Десна – Полтава – 1:2
29.03.2014 Зірка – Геліос – 0:0
29.03.2014 Миколаїв – Титан – 2:1
29.03.2014 Нафтовик-Укрнафта – Авангард – 0:0
30.03.2014 Динамо-2 – Нива Т – 0:1
22 тур
04.04.2014 Нива Т – Сталь – 2:0 (Олександр Семенюк, 42, Тарас Яворський, 47)
05.04.2014 Полтава – Олександрія – 1:0
05.04.2014 Олімпік – Десна – 1:0
05.04.2014 Суми – Буковина – 3:1 (Тарасенко, 20 п., Мельник, 69, Леонідов, 90 – Палагнюк, 54)
05.04.2014 Авангард – Динамо-2 – 0:0
05.04.2014 Титан – Нафтовик-Укрнафта – 0:2
05.04.2014 Геліос – Миколаїв – 2:1
05.04.2014 Украгроком – Зірка – 1:0
***
23 тур
12.04.2014 Буковина – Сталь – 2:0
12.04.2014 Десна – Суми – 4:0
12.04.2014 Зірка – Полтава – 2:0
12.04.2014 Миколаїв – Украгроком – 2:1
12.04.2014 Нафтовик-Укрнафта – Геліос – 0:1
12.04.2014 Динамо-2 – Титан – 6:0
12.04.2014 Авангард – Нива Т – 0:0
***
13.04.2014 Олександрія – Олімпік – 0:1
24 тур
17.04.2014 Нива Т – Буковина – 1:0 (Олександр Семенюк, 62)
18.04.2014 Полтава – Миколаїв – 2:0
18.04.2014 Олімпік – Зірка – 1:2
18.04.2014 Суми – Олександрія – 2:0
18.04.2014 Сталь – Десна – 3:2
18.04.2014 Титан – Авангард – 4:2
18.04.2014 Геліос – Динамо-2 – 0:0
18.04.2014 Украгроком – Нафтовик-Укрнафта – 3:0
24 тур
17.04.2014 Нива Т – Буковина – 1:0 (Олександр Семенюк, 62)
18.04.2014 Полтава – Миколаїв – 2:0
18.04.2014 Олімпік – Зірка – 1:2
18.04.2014 Суми – Олександрія – 2:0
18.04.2014 Сталь – Десна – 3:2
18.04.2014 Титан – Авангард – 4:2
18.04.2014 Геліос – Динамо-2 – 0:0
18.04.2014 Украгроком – Нафтовик-Укрнафта – 3:0
25 тур
26.04.2014 Десна – Буковина – 3:0
25.04.2014 Олександрія – Сталь – 1:1
26.04.2014 Зірка – Суми – 0:1
25.04.2014 Миколаїв – Олімпік – 1:1
26.04.2014 Нафтовик-Укрнафта – Полтава – 1:3
25.04.2014 Динамо-2 – Украгроком – 1:1
27.05.2014 Авангард – Геліос
26.04.2014 Титан – Нива Т – 1:0
26 тур
04.05.2014 Полтава – Динамо-2 – 2:1
03.05.2014 Олімпік – Нафтовик-Укрнафта – 1:0
03.05.2014 Суми – Миколаїв – 0:1
04.05.2014 Сталь – Зірка – 1:2
03.05.2014 Буковина – Олександрія – 1:3 (Василь Палагнюк, 27 – Олександр Іващенко, 14, Сергій Старенький, 21, Василь Грицук, 31)
03.05.2014 Геліос – Титан – 0:0
03.05.2014 Украгроком – Авангард – 0:0
04.05.2014 Нива Т – Десна – 0:1
27 тур
11.05.2014 Олександрія – Десна – 0:1
11.05.2014 Зірка – Буковина – 5:1 (Дмитро Фатєєв, 14, Дмитро Осадчий, 65, Григорій Баранець, 75, Дмитро Тітов, 83, Ярослав Галенко, 86 – Роман Степанков, 90+2 п.)
27.05.2014 Миколаїв – Сталь
11.05.2014 Нафтовик-Укрнафта – Суми – 1:0
9.05.2014 Динамо-2 – Олімпік – 2:1
11.05.2014 Авангард – Полтава – перенесено
11.05.2014 Титан – Украгроком – 1:0
12.05.2014 Геліос – Нива Т – не завершився
28 тур
16.05.2014 Суми – Динамо-2 – 0:4
***
М | Команда |
I |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
“Олімпік” Донецьк |
27 |
16 |
7 |
4 |
43 – 24 |
55 |
2 |
“Олександрія“ |
27 |
12 |
9 |
6 |
37 – 25 |
45 |
3 |
“Сталь А” Алчевськ |
26 |
14 |
1 |
11 |
36 – 30 |
43 |
4 |
“Десна” Чернігів |
27 |
13 |
2 |
12 |
30 – 22 |
41 |
5 |
“Полтава“ |
26 |
12 |
3 |
11 |
33 – 32 |
39 |
6 |
“Зірка” Кіровоград |
27 |
11 |
6 |
10 |
29 – 29 |
39 |
7 |
“Нива” Тернопіль |
26 |
10 |
7 |
9 |
29 – 23 |
37 |
8 |
“Нафтовик-Укрнафта” Охтирка |
27 |
10 |
6 |
11 |
35 – 33 |
36 |
9 |
“Украгроком” Головківка |
27 |
9 |
8 |
10 |
23 – 26 |
35 |
10 |
“Суми“ |
28 |
10 |
5 |
13 |
27 – 37 |
35 |
11 |
“Титан” Армянськ |
27 |
9 |
7 |
11 |
26 – 36 |
34 |
12 |
“Буковина” Чернівці |
27 |
9 |
6 |
12 |
24 – 33 |
33 |
13 |
“Миколаїв“ |
26 |
9 |
4 |
13 |
34 – 39 |
31 |
14 |
“Геліос” Харків |
25 |
7 |
10 |
8 |
22 – 31 |
31 |
15 |
“Динамо-2” Київ |
28 |
7 |
7 |
14 |
27 – 29 |
28 |
16 |
“Авангард” Краматорськ |
25 |
6 |
10 |
9 |
20 – 26 |
28 |
***
17.05.2014 Полтава – Титан
17.05.2014 Десна – Зірка
18.05.2014 Олімпік – Авангард
18.05.2014 Сталь – Нафтовик-Укрнафта
18.05.2014 Буковина – Миколаїв
18.05.2014 Украгроком – Геліос
18.05.2014 Нива Т – Олександрія
29 тур
25.05.2014 Зірка – Олександрія
25.05.2014 Миколаїв – Десна
25.05.2014 Нафтовик-Укрнафта – Буковина
25.05.2014 Динамо-2 – Сталь
25.05.2014 Авангард – Суми
25.05.2014 Титан – Олімпік
25.05.2014 Геліос – Полтава
25.05.2014 Украгроком – Нива Т
30 тур
31.05.2014 Полтава – Украгроком
31.05.2014 Олімпік – Геліос
31.05.2014 Суми – Титан
31.05.2014 Сталь – Авангард
31.05.2014 Буковина – Динамо-2
31.05.2014 Десна – Нафтовик-Укрнафта
31.05.2014 Олександрія – Миколаїв
31.05.2014 Нива Т – Зірка
***