Легка атлетика: Дуган і Аштефаніца – призери Чемпіонату України з напівмарафону

0

Уперше призерами національних змагань з легкої атлетики стали буковинці Сергій Дуган та Юліан Аштефаніца.

130509-Ukr-pivmarafon-Dugan-Ashtefanitsa-sportbuk.com
Сергій Дуган (третій на фото ліворуч) та Юліан Аштефаніца (третій на фото праворуч)

На Чемпіонаті України з напівмарафону 2013 р. в Дніпропетровську Буковина була представлена у змаганнях серед чоловіків та серед молоді. І в обох номінаціях наші земляки увійшли до числа призерів.

Сергій Дуган (25.10.84, ШВСМ, Денис Тищук, Валерій Кожокар) з результатом 1:09.3 фінішував третім серед чоловіків на дистанції 21,0975 км (на перших двох позиціях Ігор Русс з Києва – 1:06.6 та Юрій Русюк з Волині – 1:07.4). А Юліан Аштефаніца (10.07.91, ДЮСШ міськспортуправління, Денис Тищук, Валерій Кожокар) з результатом 1:17.3 посів 3 місце серед молоді (попереду фінішували Дмитро Капінус з Кіровоградщини – 1:14.3 та Андрій Ваченко з Дніпропетровщини – 1:16.3).

Вітаємо Сергія та Юліана з медальним почином!