У відповідь на andrey.
Андрію, інформуйте людей про все, що вважаєте за потрібне, але, звісно, нікого не ображаючи. До мене особисто Ви можете взагалі й не звертатися, бо я “не в цій темі”, тому не дуже її відчуваю, та й не до цього мені:) Дивлячись з нейтральної позиції, мені видається проблема “локальною”. Ніхто ж нікого не змушує купувати ті чи інші киї… От якби він, як голова осередку ФСБУ, зобов’язав би всіх грати киями, придбаними у нього, тоді – таки да:), це були б зловживання. А ці деталі щодо якості – це вже трохи інша історія. Ви висловили свою думку, спробували обгрунтувати позицію. Але все-таки робите це анонімно, що, на мою думку, не додає довіри до викладеної інформації. Це, повторюю, погляд нейтральний… Можливо, хтось Вас розуміє краще, хтось гірше… Проводити розслідування на тему якості київ, які продаються у нас і в яких я не розбираюся, не бачу сенсу:) Тим більше, й так відчуваю дуже гострий дефіцит часу. Ось, “по секрету”, вчора я працював всю ніч, не спав ні хвилинки, було багато справ по підготовці шоу-програми “Зірки естради – зіркам спорту”. Тепер ось теж година пізненька, а я ще весьв роботі, фото ще не оброблені і не викладені з цього дійства, навіть інформацію ще не розмістив. Ще й з Вами спілкуюсь, причому не анонімно:) Так що проводьте ці розслідування без мене якось:) З найкращими побажаннями, Георгій Мазурашу (схоже, треба Вам паспорт показати, а то Вас чомусь “не влаштовує” моє ім’я – все шукаєте альтернативу:) )
]]>У відповідь на andrey.
Андрію, я Георгій:) Це ніби не так суттєво, хоча все-таки різні імена:) А такі деталі можуть вплинути на сприйняття читачами інформації від Вас, бо якщо тут проявили неуважність, то де гарантія, що і в самій викладеній Вами інформації все достовірно?:) Тепер по суті справи:) Я, на жаль або на щастя, не знаюсь зовсім на цінах на киї…:) Особисто для мене навіть 100 доларів – це багато, тому що я не займаюсь більярдом і не розбираюсь в цих нюансах. Скажіть, а чи є Осачук монополістом? Якщо ціни зависокі, то у нього просто купувати не будуть, чи я не вірно розмірковую?:) Якщо ж він, як “продавець київ”, вміє так розрекламувати свій товар, що його купують за дорожчою ціною, ніж можна було б придбати десь в іншому місці цей же товар, то це можна сприйняти і як майстерність продавця:) Якби Ви сказали, що, припустимо, в магазині Х на вулиці Y хліб від хлібозаводу №1, який всюди по 3,75, продається по 10 грн., то, думаю, це можна було б робити навіть анонімно, бо такий факт дуже просто і легко всім бажаючим перевірити, так? А якщо Ви стверджуєте, що ІНША людина придбала кий за завищеною ціною, то, на мій погляд, такі речі треба робити не анонімно і додати ще аргументів. Бо хто з читачів може перевірити достовірність? Чи додавати телефон Альботи, щоби до неї звертались перевірити достовірність?:) Вказали би координати фірми, яка провела експертизу, додали би письмові висновки якісь, фотопідтвердження і т.п. А так… Як добровільний помічник в інормаційно-більярдному напрямку, Ви поки що кинули тінь на голову федерації і провідного тренера (принаймні, саме його учень є найбільш титулованим на Буковині), але без дстатнього обгрунтування і підтвердження. До того ж практично анонімно. Хоча я, приміром, спілкуюсь з Вами відкрито. Тому пропоную Вам або підготувати обгрунтовану інформацію (з доказами), або, як порядній людині, Вам доведеться просто перепросити у п. Осачука. Якщо Ви, можливо, надавали цю інформацію в надії на те, що я буду проводити “журалістське розслідування” на цю тему, то для цього у мене немає ні часу, ні бажання:) Бо “з моєї колокольні” ситуація проста: не влаштовують ціни на киї у Осачука – купуєш їх в іншому місці, де все влаштовує:) Сподіваюсь, зрозуміли мою відповідь:) Особисто мені цікаво може бути хіба інше: якщо, припустимо, Осачук непогано заробляє на більярді (як Ви стверджуєте), то чи не мав би я просити якусь ситмволічну плату за свої інформаційні послуги, враховуючи “бізнесову складову”, бо я займаюсь не бізнесом, а спортивною інформаційно-пропагандистською діяльністю:) Але це наша з Осачуком справа:)
]]>У відповідь на andrey.
Про Україну вірне зауваження:)
]]>