Футбол: «Глибока» зміцнює лідерство в Чемпіонаті області

0

Перші два матчі 11 туру Чемпіонату області з футболі, зіграні 7.09.12, призвели до мінімальних змін у турнірній таблиці.

«Глибока» завдяки виїзній перемозі над новоселиць ким «Колосом» (який, до речі, приймав у Строїнцях), зміцнила лідируючу позицію. А «Маяк», здолавши у Великому Кучурові Путилу, піднявся з третього на друге місце. Щоправда, свій матч ще не зіграв чинний чемпіон «Банилів», який в суботу може повернутися на «чисте» друге місце.

11 тур

7 вересня (п’ятниця) 17:00

«МАЯК» – «ПУТИЛА» – 4:2 (у господарів забили Юрій Пантя, Юрій Косован, Андрій Шишигін, Мар’ян Косован)

Строїнці. ФОК «КОЛОС» – «ГЛИБОКА» – 0:1

8 вересня (субота)

17:25. «ЧЕРЕМОШ-КОЛОС» – «БАНИЛІВ» – 1:0 (матч завершився)

17:00. ФК «БУКОВИНА-2» – ФК «РОТОР» – 2:2 (0:1 на 2 хв. з пенальті, перший тайм – 0:1, у другому таймі – 0:2, два голи за «Буковину-2» забив Артем Єлов. Матч завершився)