Хокей: «Чернівецькі пінгвіни» здолали і «Галицьких ведмедів»

6

Новий рік «Чернівецькі пінгвіни» зустрінуть в ролі співлідерів Регіональної хокейної ліги.

У суботу, 24.12.11, до Чернівців на черговий матч РХЛ завітали «Галицькі ведмеді» з Тернополя. Нагадаємо, минулого тижня на чернівецькому «Льодовому майданчику» гостювала інша тернопільська команда – «Подоляни», яка зазнала нищівного розгрому від наших «Пінгвінів» 4:16. Впевнена перемога чернівчан у минулому турі свідчила про те, що вони знаходяться зараз у відмінній формі й тому навряд чи в когось були сумніви щодо перемоги й над «Ведмедями».

Що ж, вже перший період засвідчив про доволі серйозні наміри господарів. Матч розпочався на досить високих шкидкостях і атаки суперників із небезпечними моментами змінювали одна одну. Поступово «Пінгвіни» впевнено перехватили ініціативу в матчі й закинули в першому періоді три «сухих» шайби в ворота гостей. Рахунок, як то кажуть, по грі.

Продовжили чернівчани облогу воріт «Ведмедів» і у другому періоді. Їхня перевага стала вже тотальною, проте, хоча «Пінгвіни» знову закинули три шайби, рахунок зовсім не відповідав ходу гри: якщо навіть брати до уваги 100-ві гольові моменти, кількість закинутих шайб мала б бути двозначною. А так «всього-навсього» 6:0… J) після двох періодів.

Зміна воротаря у складі господарів на останній період обернулася, нажаль, негативом для команди. По-перше, гра дещо заспокоїлася, й на цьому фоні тернополяни «розмочили» таки ворота «Пінгвінів». Скоріше, навіть, Онищук сам завів шайбу у власні ворота. Далі суперники обмінялися закинутими шайбами, і, хоча чернівецькі хокеїсти «із задоволенням» обстрілювали ворота гостей, до кінця матчу їм вдалося влучити в ціль тільки одного разу. В підсумку маємо 8:2 на користь «Чернівецьких пінгвінів» і чудовий настрій напередодні новорічних свят на чолі турнірної таблиці!

Альберт Комарі,

спеціально для сторінки «Льодового майданчика»

24.12.2011. м. Чернівці, «Льодовий майданчик»

«Чернівецькі пінгвіни» – «Галицькі ведмеді» (Тернопіль) – 8:2 (3:0, 3:0, 2:2)

І період: 1:0 – Валентин Філіпчук, 2:0 – Валентин Філіпчук, 3:0 – Юрій Антонюк

ІІ період – 4:0 – Андрій Білоцький, 5:0 – Юрій Антонюк, 6:0 – Юрій Антонюк

ІІІ період – 6:1 – Четвертак, 7:1 – Андрій Білоцький, 7:2 – Зарицький, 8:2 – Олександр Фролов