Футбол: Збірна України з Борисом Орловським поступилася англійцям

0

У неділю, 9 жовтня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1993 року народження, завершила виступи на міжнародному турнірі, що фінішував у французькому Ліможі. Після нічиєї з португальцями (1:1), програшу господарям (1:2), підопічні Олега Кузнецова зазнала поразки і в протистоянні з англійцями.

Британська команда ще до перерви двічі вразила ворота синьо-жовтих, а коли у середині другого тайму останні відіграли один м’яч, швидко відзначилася втретє. Таким чином, наші юнаки, котрих незабаром очікує старт у кваліфікації ЧЄ-2012 (U-19), посіли останнє місце на турнірі, тоді як перше вибороли їхні англійські однолітки. У Ліможі виступав півзахисник чернівецької «Буковини» Борис Орловський.

5 жовтня. Португалія − Україна − 1:1, Франція − Англія − 2:2.

7 жовтня. Франція − Україна − 2:1, Англія − Португалія − 1:0.

9 жовтня. Україна − Англія − 1:3, Португалія − Франція − 2:1.

Очковий доробок команд: Англія – 7, Португалія – 4, Франція – 4, Україна – 1.

ФСК “Буковина”

***

Борис Орловський у матч "Буковина" - "Закарпаття" 11.06.11. Фото: Михайло Салітра