Богатирське багатоборство: Відкритий Чемпіонат Чернівців виграв Андрій Бурштин

5

Богатирем №1 Петрівського ярмарку-2011 став чернівчанин Андрій Бурштин, який 10.07.11 виграв Відкритий Чемпіонат Чернівців з богатирського багатоборства, що проводився під патронатом секретаря міської ради Віталія Михайлішина.

Для участі у звітних «богатирських забавах», які традиційно відбуваються у рамках свята Петрівського ярмарку, були допущені 8 атлетів з Буковини, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Перед початком змагань багато хто називав головним фаворитом Павла Костенюка, який тріумфував на попередніх трьох аналогічних турнірах. Але виявилося, що Павло ще не відновився повністю після травми двомісячної давнини (надрив квадрицепса), тож результаті на рівні особистих рекордів очікувати від нього складно було.

Серйозним претендентом на перемогу вважали і триразового чемпіона Закарпаття Івана Григоровського. Але ні йому, ні Костинюку не судилося здобути головний трофей – цього разу кращим став чернівчанин Андрій Бурштин. Павло Костенюк залишився на другій позиції, а Іван Григоровський «міліметрово» поступився Олександру Штундаку і в боротьбі за «бронзу».

Головним суддею змагань був наш титулований стронгмен – «Найсильніша людина України 2009 р.» Костянтин Ільїн. А в ролі співведучого виступив і заслужений тренер України з пауерліфтингу Ігор Ясенецький.

У церемонії відкриття турніру взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць, секретар міської ради Віталій Михайлішин та начальник облмолодьспортуправління Олександр Довганич. Віталій Михайлович був і на церемонії нагородження – разом з керівником міського спорту Святославом Дяконюком. Переможці та призери отримали Кубки і медалі, а всі учасники – грошові винагороди.

Співорганізаторами змагань стали міськспортуправління, облцентр «Спорт для всіх» та, звісно, сам Костянтин Ільїн.

***

вправи естафета колода колесо гантелі
(76 кг)
утримання щит шари
учасники рез. бали рез. бали рез. бали рез. бали рез. бали рез. бали рез. бали Разом
1 Андрій Бурштин

(Чернівці)

19,97 10 130 кг 8 5 (31.03) 10 3 10 28,82 3 7,65 10 3 шт.