Теніс: Джавакян – у двох фіналах на турнірі в Молдові (+відео)

6

У Кишиневі (Молдова) завершився Міжнародний турнір серії ITF на призи принца Дмітрія Стурзи. Чернівчанин Юрій Джавакян і в особистому, і в парному розряді дійшов до фіналу.

В особистих змаганнях Юрій Джавакян, як повідомив його офіційний партнер Олег Гермак, у впертій боротьбі поступився у фіналі молдовському тенісисту Максиму Дубаренкові – 5:7, 4:6. Про напруженість боротьби у першому сеті свідчить сам рахунок. А в другому Джавакян, який славиться вмінням боротися до останнього і «витягувати» неймовірні матчі в кінцівці, після 1:4 зумів наблизитися впритул до суперника (4:5), але переломити хід поєдинку все-таки не вдалося.

Дубаренко вже виступав на юніорському Australian Open. Фахівці пророчать йому непогану кар’єру. Утім, як і чемпіону України-2010 Юрію Джавакяну.

У Кишиневі Юрій виступив і у парному розряді – його партнером був білорус Максим Йорш. Інтернаціональний тандем пробився до фіналу, де поступився білоруській парі Ярослав Шилов/ Ярослав Зубко.

Турнір у столиці Молдови був започаткований у 1995 році за підтримки принца Дмітрія Стурзи, який є представником одного з давніх дворянських родин Румунії. До речі, свого часу принц займався професійно тенісом і входив до першої 30-ки у світі.  Іменні змагання спершу проводилися серед тенісистів віком до 12-ти років, а з 2000 року включені до календаря Європейської федерації тенісу і розширили віковий діапазон до 18-ти років.

Відеосюжет про фінал за участю Джавакяна можна переглянути тут:

***

6 Комментарии
 1. Олег Гермак говорит

  офіційний партнер Олег Гермак – аферист и кидала 0500177773

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Цікаво, як це Олег Гермак може писати таке про Олега Гермака?:) Це жарти такі?:)

 2. Василий говорит

  Это не юмор, а горькая правда !!!! Олег Гермак ранее судим за подделку документов , накидал по Сокирянскому району на 50000 $ .По Черновцам, на корте у порядочных людей набрал по скромным рассчетам – 30000 $. Меценат !!!От этого и толстеет.Состоит на связи .

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Василий, Ві ж пишете фактично анонімно, а анонімках у нас, як Ви розумієте, не дуже довіряють:) Цифри, які Ви називаєте, для мене просто фантастичні, навіть не уявляю, як такі кошти реально можна “набрати”… Особливо не розумію, як можна “на корте” (чи малося на увазі “на корти”?) набрати 30 тис. доларів. А повнота людей, на жаль, свідчить не про хороше життя, а про проблеми зі здоров’ям…
   Особисто я Олега знаю лише як мецената Юрія Джавакяна. Юрій це підтверджує. Іншого я не знаю…

 3. Maks говорит

  ……Юрій це підтверджує. Іншого я не знаю…..
  —Скоро узнаете, нового Олега – мецената.
  Наверное на некоторое время о теннисе ему придется забыть. А Юрий будет играть без “договрняков” если конечно не понизят рейтинг.
  sonderas28@bk.ru

  1. Георгій Мазурашу говорит

   Максе, Ви справді вважаєте, що Чемпіонат України з тенісу можна виграти “договорняками”?! Звісно, кожен має право на свою думку. І якщо хтось володіє якимись фактами, яких, приміром, не знаю я, – все може бути. Але думаю, що оперувати все-таки треба фактами, а не припущеннями… У нас же діє “презумція невинності”, а не навпаки:)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.