Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу-2011 (календар, результати)

22

22 січня 2011 р. стартував Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу, для участі в якому заявилося 44 команди (рекордна кількість). Матчі відбуваються на майданчику з штучним покриттям СОУ «Буковина».

Організатор змагань – Чернівецька міська федерація футболу (Сергій Задорожняк). За підтримки міськспортуправління (Святослав Дяконюк). Головний суддя – Дмитро Гітельман.

Фото можна переглянути тут:

Результати першого етапу можна переглянути нижче.

ІІ етап

I тур, 12.03 (субота), група «I»

9.00. А1 Динамо-Мангер – F2 Епіцентр-К – 1:2

Судді: Василь Фурман, Іван Фурман.

Голи: Олександр Крохмалюк, 5 – Микола Адрієць, Юрій Савка, 35

Попередження: Василь Савчук (Епіцентр-К).

9.50. В1 Маяк – Е2 Біла-Прут – 4:2

Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік.

Голи: Віталій Савчук, 7, 16, Юрій Косован, 26, Юрій Солонар, 31 – Денис Зачиковський, 26, Денис Бучинський, 40.

Попередження: Артем Габор (Біла-Прут).

10.40. С1 Педколедж – Д2 ДПА – 2:2

Голи: Олександр Руснак, 1, Олександр Назарко, 3 – Іван Сорохан, 19, Євген Веретенко, 30.

***

I тур, 12.03 (субота), група «II»

11.30. Д1 УБОЗ – С2 Фронт змін – 2:1

Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік.

Голи: Віталій Сорочан, 1, Ігор Бадло, 8 – Євген Коломієць.

Попередження: Віктор Сорочан, Віталій Сорочан (УБОЗ)

12.20. Е1 Золота скеля – В2 Університет – 1:1

Судді: Василь Фурман, Іван Фурман.

Голи: Леонід Українець, 3 – Андрій Беженар, 39.

Попередження: Анатолій Киюк («Золота скеля»).

13.10. F1 Форвард – А2 Дрім-Тім – 2:2

Судді: Андрій Телегей, Іван Тівілік.

Голи: Сергій Гамаль, 22, Андрій Фурега, 28 – Ігор Мигалатюк, 23, Мирослав Стецюк, 33.

***

II тур, 13.03 (неділя), група «II»

9.00. С2 Фронт змін – А2 Дрім-Тім – 4:4

Судді: Василь Фурман, Андрій Телегей.

Голи: Євген Коломієць, 7, 12, 40, Володимир Кифяк – Ігор Мигалатюк, 7, 40, Микола Курик, 13, Ігор Магурчак, 25.

Попередження: Ігор Руснак («Фронт змін»), Ігор Мигалатюк («Дрім-Тім»»).

9.50. Д1 УБОЗ – Е1 Золота скеля – 2:2

Судді: Іван Фурман, Василь Фурман.

Голи: Віталій Сорочан, 13, Віктор Сорочан, 27 – Юрій Бабералін, 21, Леонід Українець, 36.

Попередження: Юрій Байдалін, Анатолій Киюк («Золота скеля»), Олександр Шутак (УБОЗ).

10.40. В2 Університет – F1 Форвард – 5:2

Судді: Андрій Телегей, Михайло Маланчук.

Голи: Іван Скорейко, Олександр Лисюк, 17, Олександр Тодорович, 19, 24, Андрій Беженар, 31 – Роман Нестеренко, Олександр Степанов, 21.

***

II тур, 13.03 (неділя), група «I»

11.30. F2 Епіцентр-К – Д2 ДПА – 2:2

Судді: Іван Фурман, Василь Фурман.

Голи: Олександр Маковійчук, 30, 33 – Євген Веретенко, 5, Іван Сорохан, 39.

Попередження: Олександр Маковійчук (Епіцентр).

12.20. А1 Динамо-Мангер – В1 Маяк – 4:1

Судді: Василь Томащук, 5, 31, Іван Антонюк, 32, Віталій Савчук, 13 а/г – Віталій Савчук, 15.

Попередження: Юрій Косован, Юрій Солонар (Маяк), Сергій Куприч (Динамо-Мангер).

13.10. Е2 Біла-Прут – С1 Педколедж – 3:2

Судді: Михайло Маланчук, Іван Фурман.

Голи: Микола Коваленко, 7, 37, 40 – Олександр, 24, Іван Паньків, 40.

***

III тур, 19.03 (субота), група «I»

9.00. В1 Маяк – F2 Епіцентр-К – 4:2

Голи: Олександр Діденко, 6, 11, Юрій Солонар, 10, Віталій Савчук, 40 – Олександр Маковійчук, 17, Микола Андрієць, 36.

Судді: Іван Фурман, Андрій Телегей.

Попередження: Ростислав Храпко, Віталій Савчук – Олександр Маковійчук.

9.50. С1 Педколедж – А1 Динамо-Мангер – 1:7

Голи: Іван Паньків, 37 – Василь Томащук, 1, 2, 7, 14, 25, 30, Сергій Куприч, 18.

Судді: Василь Фурман, Михайло Маланчук.

10.40. Д2 ДПА – Е2 Біла-Прут – 2:2

Голи: Іван Сорохан, 7, Андрій Дроздюк, 8 – Тарас Таріца, 2, Денис Зачиковський, 22.

Судді: Андрій Телегей, Іван Фурман.

Попередження: Тарас Таріца, Артем Габор (Біла-Прут).

***

III тур, 19.03 (субота), група «II»

11.30. Е1Золота скеля – С2 Фронт змін – 0:7

Голи: Олександр Білоус, 6, Олександр Чумак, 22, Євген Коломієць, 25, 30, Володимир Кифяк, 32, 40.

Судді: Михайло Маланчук, Василь Фурман.

Попередження: Євген Коломієць (Фронт змін).

12.20. F1 Форвард – Д1 УБОЗ – 1:1

Голи: Сергій Гамаль, 33 – Роман Зароченцев, 25

Судді: Андрій Телегей, Іван Фурман.

13.10. А2 Дрім-Тім – В2 Університет – 8:1

Голи: Мирослав Стецюк, 3, 7, 25, 40, Микола Курик, 5, 16, Ігор Мігалатюк, 35, 37 – Іван Скорейко, 33.

Судді: Василь Фурман, Михайло Маланчук.

Вилучення: Юрій Бахтіяров (Університет).

***

Бомбардири: Віталій Савчук (Маяк) – 21 м’яч, Євген Коломієць (Фронт змін) – 20, Василь Томащук (Динамо-Мангер) – 18, Володимир Кифяк (Фронт змін) – 17…

***

IV тур, 20.03 (неділя), група «II»

9.00. С2 Фронт змін – В2 Університет – 2:2

9.50. Е1 Золота скеля – F1 Форвард – 3:4

10.40. Д1 УБОЗ – А2 Дрім-Тім – 4:2

***

IV тур, 20.03 (неділя), група «I»

11.30. F2 Епіцентр-К – Е2 Біла-Прут – 5:2

12.20. В1 Маяк – С1 Педколедж – 2:2

13.10. А1 Динамо-Мангер – Д2 ДПА – 5:0

***

V тур, 26.03 (субота), група «I»

9.00. С1 Педколедж – F2 Епіцентр-К – 1:0 (Олександр Руснак, 36)

Судді: Василь Фурман, Михайло Маланчук.

Педколедж: Сергій Фізор, Олександр Руснак, Іван Паньків, Георгій Скибінський, Олександр Назарко, Геннадій Куляк, Андрій Шевчук, Олександр Гайсенюк.

Епіцентр-К: Василь Біблюк, Олександр Маковійчук, Василь Дроняк, Василь Савчук, Юрій Савка, Микола Андрієць, Валерій Кривинчук.

9.50. Д2 ДПА – В1 Маяк – 4:6 (Євген Веретенко, 2, 10, Денис Бульба, 22, 25 – Олександр Діденко, 2, 15, Віталій Савчук, 16, 18, 35, Віталій Ісаєв, 30)

Судді: Іван Фурман, Василь Фурман.

ДПА: Олександр Пікарчук, Євген Юзефович, Євген Веретенко, Радислав Гончар, Денис Бульба, Андрій Дроздюк, Василь Фочук, Іван Сорохан, Іван Лерко, Валерій Блаз.

Маяк: Ростислав Храпко, Олександр Діденко, Віталій Ісаєв, Віталій Савчук, Юрій Косован, Юрій Солонар.

10.40. Е2 Біла-Прут – А1 Динамо-Мангер – 4:7 (Денис Зачиковський, 13, 19, Сергій Жижиян, 14, Микола Таріца, 18 – Василь Томащук, 3, 10, 28, 37, Олександр Крохмалюк, 12, 18, Олександр Харабара, 38)

Судді: Михайло Маланчук, Іван Фурман.

Біла-Прут: Владислав Мельников, Денис Бучинський, Сергій Жижиян, Микола Коваленко, Денис Зачиковський, Микола Таріца, Артем Габор, Степан Лелек, Дарій Тащук.

Динамо-Мангер: Юрій Кисилиця, Руслан Тарновецький, Олег Єремійчук, Ілля Куруляк, Степан Літовський, Василь Томащук, Олександр Крохмалюк, Денис Рибак, Сергій Куприч, Олександр Харабара, Дмитро Гаврилюк, Іван Антонюк.

***

Група І І В Н П М О
1 А1 Динамо-Мангер 5 4 0 1 24-8 12
2 В1 Маяк 5 3 1 1 15-12 10
3 F2 Епіцентр 5 2 1 2 11-10 7
4 С1 Педколедж 5 1 2 2 8-14 5
5 Е2 Біла-Прут 5 1 1 3 13-20 4
6 D2 ДПА 5 0 3 2 8-15 3

***

V тур, 26.03 (субота), група «II»

11.30. F1 Форвард – С2 Фронт змін – 1:2 (Сергій Гамаль, 18 – Євген Коломієць, 2, 38)

Судді: Михайло Маланчук, Іван Тівелік.

Форвард: Валентин Подольський, Роман Нестеренко, Сергій Гамаль, Михайло Семенюк, Сергій Ільїн, Василь Романюк, Юрій Щербаков, Олександр Степанов, Микола Задорожний.

Фронт змін: Ігор Стефанишин, Юрій Ковальчук, Андрій Сафроняк, Олександр Білоус, Олексій Довбиш, Євген Коломієць, Андрій Довгопол, Андрій Руснак, Ігор Руснак, Руслан Танасійчук, Володимир Кифяк, Олександр Чумак.

12.20. А2 Дрім-Тім – Е1 Золота скеля – 7:1 (Ігор Мігалатюк, 18, 19, 25, Руслан Кувіла, 19, 26, 38, 40 – Андрій Трачук, 30)

Судді: Іван Фурман, Михайло Маланчук.

Дрім-Тім: Віталій Онуляк, Іван По?.., Микола Курик, Руслан Кувіла, Ігор Мігалатюк, Ігор Магурчак, Мирослав Стецюк, Анатолій Максимчук, Валенти Філіпчук, Юрій Нечипорук, Богдан Богайчук.

Золота скеля: Петро Бабій, Юрій Бабуалін, Сергій Мельник, Віталій Абрам’як, Андрій Трачук, Віталій Нікітіч.

13.10. В2 Університет – Д1 УБОЗ – 2:4 (Олександр Лакуста, 36, Андрій Беженар, 38 – Роман Зароченцев, 5, Артем Кожокар, 14, Ігор Бадло, 28, Андрій Мотуз, 34).

Судді: Іван Фурман, Іван Тівелік.

Університет: Юрій Бахтіяров, Василь Чапля, Іван Скорейко, Олександр Лакуста, Олександр Лисюк, Олександр Тодорович, Андрій Беженар, Василь Грінка, Ігор Шинкарук, Тарас Сивка, Юрій Пантя, Ілля Гуцуляк, Володимир Черниш, Андрій Глибочану.

УБОЗ: Віктор Джосул, Олександр Шутак, Роман Зароченцев, Ігор Бадло, Артем Кожокар, Олег Демідовський, Сергій Ліховий, Віталій Сорочан, Віктор Сорочан, Андрій Мотуз.

***

Група ІІ І В Н П М О
1 D1 УБОЗ 5 3 2 0 13-8 11
2 А2 Дрім-Тім 5 2 2 1 23-12 8
3 С2 Фронт змін 5 2 2 1 16-9 8
4 F1 Форвард 5 1 2 2 10-13 5
5 В2 Університет 5 1 2 2 11-17 5
6 Е1 Золота скеля 5 0 2 3 7-21 2

***

III етап

27.03. 9.00. 1 місце гр. «I» Динамо-Мангер – 2 місце гр. «II» Дрім-Тім – 2:2 (пен. 4:2)

27.03. 10.00. 1 місце гр. «II» УБОЗ – 2 місце гр. «I» Маяк – 2:6

27.03. 11.30. Матч за 3 місце. Дрім-Тім – УБОЗ – 9:2

27.03. 12.30. Фінал. Динамо-Мангер – Маяк – 2:2 (пен. 4:2)

***

І етап

22 січня 2011 р. (субота)

Група С

«Ретро» (Садгора) – «Юніор» (Садгора) – 2:0

«Фронт змін» – «Авангард» – 6:2

ФД «Динівці» – «Артон» – 2:5

«Педколедж» – «Фортуна» – перен. (студенти на канікулах)

Група Е

«Золота скеля» – «Аматор» – 3:2

«Гарт» – «Олбі-Рошен» – 3:2

БТІ – ФК «Ротор» – 5:2

ФК «Біла-Прут»

Група F

«Арсенал» – «Лісівник» (Карапчів, Вижницький район) – 2:2

«Колос-МК Майя» – «Епіцентр-К» – 3:0

БДМУ – «Форвард» – 3:6

ФК «Автоплаза»

23 січня 2011 р. (неділя)

Група А

9:00. «Кемер» – ФК «Рідківці» – 6:5

9:50. «Дрім-Тім» – «Молодія» – 10:1

10:40. ДОК – «Остриця» – 3:3

11:30. «Бульвар» – «Динамо-Мангер» – 1:8

Група B

12:20. «Медик» – «Університет» – 2:11

13:10. «Ленківці» – «Університет-2» – 0:6

14:00. «Хімік» – «Буковина-73» – 1:5

«Маяк» – вихідний

Група D

14:50. ФК «Освіта» – УБОЗ – 1:8

15:40. «Коровія» – ФК «Сторожинець» – 5:3

16:30. «ЧТЕІ-ВЕЛЕС» – «Лісівник» (Бабине, Вижницький район) – 2:6

ДПА – вільна від гри.

***

2 тур 29.01 (субота) група A

9.00  «Бульвар» – «Кемер» – 2:2

9.50  ФК «Рідківці» – «Дрім-Тім» – 2:6

10.40 «Молодія» – «ДОК» – 2:4

11.30 «Остриця» – «Динамо-Мангер» – 1:10

***

2 тур 29.01.(субота) група B

12.20 ФК «Маяк» – «Медик» – 9:1

13.10 «Університет» – «Ленківці» – 9:2

14.00 «Університет-2» – «Хімік» – 3:4

«Буковина-73» – вихідний

***

2 тур 29.01.(субота) група D

14.50 ДПА – ФК «Освіта» – 4:0

15.40 «УБОЗ» – «Коровія» – 8:1

16.30 ФК «Сторожинець» – «ЧТЕІ-ВЕЛЕС» – 7:0

«Лісівник» (с. Бабино) – вихідний

***

2 тур 30.01.(неділя) група C

9.00 ФК «Динівці» – «Педколедж» – 1:6

9.50 «Фортуна» – «Ретро» – 2:3

10.40 «Юніор» – «Фронт змін» – 3:7

11.30 «Авангард» – «Артон» – 2:6

***

2 тур 30.01.(неділя) група E

12.20 ФК «Біла-Прут» – «Золота скеля» – 0:1

13.10 «Аматор» – «Гарт» – 3:2

14.00 «Олбі-Рошен» – «БТІ» – 2:6

ФК «Ротор» – вихідний

***

2 тур 30.01.(неділя) група F

14.50 ФК «Автоплаза» – «Арсенал» – 2:4

15.40 «Лісівник» (с. Карапчів) – «Колос-МК Майя» – 2:2

16.30 «Епіцентр-К» – «БДМУ» – 5:0

«Форвард» – вихідний

***

3 тур. 5.02 (субота). Група C

9.00. «Ретро» – ФК «Динівці» – 2:7

9.50. «Фронт змін» –  «Фортуна» – 5:0

10.40. «Авангард» – «Юніор» – 1:2

11.30. «Педколедж» – «Артон» – +:-

***

9.02.11. Перенесений матч 1 туру.

«Педколедж» – «Фортуна» – 3:0

***

3 тур. 5.02 (субота). Група E

12.20. «Гарт» – ФК «Біла-Прут» – 6:9

13.10. «БТІ» – «Аматор» – 2:0

14.00. ФК «Ротор» – «Олбі-Рошен» – 3:3

«Золота скеля» – вихідний

***

3 тур. 5.02 (субота). Група F

14.50. «Колос-МК Майя» – ФК «Автоплаза» – 0:8

15.40. «БДМУ» – «Лісівник» (с.Карапчів) – 1:5

16.30. «Форвард» – «Епіцентр-К» – 2:1

«Арсенал» – вихідний

***

3 тур. 6.02 (неділя). Група A

9.00. «Дрім-Тім» – «Бульвар» – 6:2

9.50. «ДОК» – ФК «Рідківці» – 2:0

10.40. «Остриця» – «Молодія» – 0:3

11.30. «Кемер» – «Динамо-Мангер» – 0:2

***

3 тур. 6.02 (неділя). Група B

12.20. «Ленківці» – ФК «Маяк» – 0:20

13.10. «Хімік» – «Університет» – 1:6

14.00. «Буковина-73» – «Університет-2» – 2:0

«Медик» – вихідний

***

3 тур. 6.02 (неділя). Група D

14.50. «Коровія» – ДПА – 1:3

15.40. «ЧТЕІ-ВЕЛЕС» – «УБОЗ» – 2:10

16.30. «Лісівник» (с.Бабино) – ФК «Сторожинець» – 3:1

«Освіта» – вихідний

***

4 тур. 12.02 (субота). Група A

9.00. «Кемер» – «Дрім-Тім» – 3:1

9.50. «Бульвар» – «ДОК» – 3:4

10.40. ФК «Рідківці» – «Остриця» – 0:3

11.30. «Молодія»  – «Динамо-Мангер» – 0:10

***

4 тур. 12.02 (субота). Група B

12.20. «Буковина-73» – «Ленківці» – 6:4

13.10. «Університет-2» – «Медик» – 8:0

14.00. «Університет» – ФК «Маяк» – 3:3

«Хімік» – вихідний

***

4 тур. 12.02 (субота). Група D

14.50. «Освіта» – «Коровія» – 2:8

15.40. ДПА – «ЧТЕІ-ВЕЛЕС» – 3:2

16.30. «УБОЗ» – «Лісівник» (с.Бабино) – 2:1

ФК «Сторожинець» – вихідний

***

4 тур. 13.02 (неділя). Група C

9.00. «Педколедж» – «Ретро» – 1:0

9.50. ФК «Динівці» – «Фронт змін» – 4:8

10.40. «Фортуна» – «Авангард» – 5:1

11.30. «Юніор» – «Артон» – 5:2

***

4 тур. 13.02 (неділя). Група E

12.20. «Золота скеля» – «Гарт» – 4:1

13.10. ФК «Біла-Прут» – «БТІ» – 4:0

14.00. «Аматор» – ФК «Ротор» – 3:5

«Олбі-Рошен» – вихідний

***

4 тур. 13.02 (неділя). Група F

14.50. «Арсенал» – «Колос-МК Майя» – 5:2

15.40. ФК «Автоплаза» – «БДМУ» – 4:4

16.30. «Лісівник» (с.Карапчів) – «Форвард» – 1:3

«Епіцентр-К» – вихідний

***

5 тур, 19.02 (субота). Група C

9.00. «Фронт змін» – «Педколедж» – 0:2

9.50. «Авангард» – ФК «Динівці» – 0:3

10.40. «Юніор» – «Фортуна» – 4:3

11.30. «Ретро» – «Артон» – 3:1

***

5 тур, 19.02 (субота). Група E

12.20. «БТІ» – «Золота скеля» – 3:3

13.10. ФК «Ротор» – ФК «Біла-Прут» – 1:5

14.00. «Олбі-Рошен» – «Аматор» – 0:3

***

5 тур, 19.02 (субота). Група F

14.50. «БДМУ» – «Арсенал» – 1:3

15.40. «Форвард» – ФК «Автоплаза» – 4:0

16.30. «Епіцентр-К» – «Лісівник» (с.Карапчів) – 2:0

***

5 тур, 20.02 (неділя). Група A

9.00. «ДОК» – «Кемер» – 0:0

9.50. «Остриця» – «Бульвар» – 2:2

10.40. «Молодія» – ФК «Рідківці» – 8:4

11.30. «Дрім-Тім» – «Динамо-Мангер» – 2:2

***

5 тур, 20.02 (неділя). Група B

12.20. «Хімік» – «Медик» – 0:3

13.10. «Буковина-73» – ФК «Маяк» – 3:4

14.00. «Університет-2» – «Університет» – 2:4

***

5 тур, 20.02 (неділя). Група D

14.50. «ЧТЕІ-ВЕЛЕС» – «Освіта» – 0:5

15.40. «Лісівник» (с.Бабино) – ДПА – 0:0

16.30. ФК «Сторожинець» – «УБОЗ» – перенос.

***

6 тур. 26.02 (субота). Група A

9.00. «Дрім-Тім» – «ДОК» – 9:3

9.50. «Кемер» – «Остриця» – 3:4 (через запізення гравців «Кемера» матч розпочався за «штрафного» рахунку 0:1)

10.40. «Бульвар» – «Молодія» – 2:2

11.30. ФК «Рідківці» – «Динамо-Мангер» – 0:7

***

6 тур. 26.02 (субота). Група B

12.20. «Ленківці» – «Хімік» – 2:5

13.10. «Медик» – «Буковина-73» – 3:3

14.00. ФК «Маяк» – «Університет-2» – 8:3

«Університет» – вихідний

***

6 тур. 26.02 (субота). Група D

14.50. «Коровія» – «ЧТЕІ-ВЕЛЕС» – 5:0

15.40. «Освіта» – «Лісівник» (с.Бабино) – 1:4

16.30. ДПА – ФК «Сторожинець» – 3:1

«УБОЗ» – вихідний

***

2.03.11. 15:00. Пропущений матч 5 туру. УБОЗ – «Сторожинець» – 2:2

***

6 тур. 27.02 (неділя). Група C

9.00. «Ретро» – «Фронт змін» – 1:6

9.50. «Педколедж» – «Авангард» – 5:0

10.40. ФК «Динівці» – «Юніор» – 4:3

11.30. «Фортуна» – «Артон» – 0:3

***

6 тур. 27.02 (неділя). Група E

12.20. «Гарт» – «БТІ» – 7:12

13.10. «Золота скеля» – ФК «Ротор» – 5:1

14.00. ФК «Біла-Прут» – «Олбі-Рошен» – 3:2

«Аматор» – вихідний

***

6 тур. 27.02 (неділя). Група F

14.50. «Колос-МК Майя» – «БДМУ» – 7:1

15.40. «Арсенал» – «Форвард» – 1:3

16.30. ФК «Автоплаза» – «Епіцентр-К» – 2:4

«Лісівник» (с.Карапчів) – вихідний

***

2.03.11. 15:00. Пропущений матч 5 туру. УБОЗ – «Сторожинець»

***

7 тур. 5.03 (субота). Група E

12.20. ФК «Ротор» – «Гарт» – 5:2

13.10. «Олбі-Рошен» – «Золота скеля» – 0:3

14.00. «Аматор» – ФК «Біла-Прут» – 2:5

«БТІ» – вихідний

***

Група E І В Н П М О
1 Золота скеля 6 5 1 0 19-7 16
2 Біла-Прут 6 5 0 1 26-12 15
3 БТІ 6 4 1 1 28-18 13
4 Ротор 6 2 1 3 17-23 7
5 Аматор 6 2 0 4 13-17 6
6 Гарт 6 1 0 5 21-35 3
7 Олбі-Рошен 6 0 1 5 9-21 1

***

7 тур. 5.03 (субота). Група F

14.50. «Форвард» – «Колос-МК Майя» – 2:0

15.40. «Епіцентр-К» – «Арсенал» – 2:0

16.30. «Лісівник» (с.Карапчів) – ФК «Автоплаза» – 3:6

«БДМУ» – вихідний

***

Група F І В Н П М О
1 Форвард 6 6 0 0 20-6 18
2 Епіцентр-К 6 4 0 2 14-7 12
3 Арсенал 6 3 1 2 15-12 10
4 Автоплаза 6 2 1 3 22-19 7
5 Колос-Майя 6 2 1 3 14-18 7
6 Лісівник (Карапчів) 6 1 2 3 13-16 5
7 БДМУ 6 0 1 6 10-30 1

***

7 тур. 6.03 (неділя). Група A

9.00. «Остриця» – «Дрім-Тім» – 1:9

9.50. «Молодія» – «Кемер» – 13:1

10.40. ФК «Рідківці» – «Бульвар» – 0:3

11.30. «ДОК» – «Динамо-Мангер» – 1:5

***

Група А І В Н П М О
1 Динамо-Мангер 7 6 1 0 44-5 19
2 Дрім-Тім 7 5 1 1 43-13 16
3 ДОК 7 3 2 2 17-22 11
4 Молодія 7 3 1 3 29-31 10
5 Остриця 7 2 2 3 14-30 8
6 Кемер 7 2 2 3 15-27 8
7 Бульвар 7 1 3 3 15-24 5
8 Рідківці 7 0 0 7 11-35 0

***

7 тур. 6.03 (неділя). Група B

12.20. «Медик» – «Ленківці» – 2:1

13.10. ФК «Маяк» – «Хімік» – 7:3

14.00. «Університет» – «Буковина-73» – 3:1

«Університет-2» – вихідний

***

Група B І В Н П М О
1 Маяк 6 5 1 0 51-13 16
2 Університет 6 5 1 0 36-11 16
3 Буковина-73 6 3 1 2 20-15 10
4 Медик 6 2 1 3 11-32 7
5 Університет-2 6 2 0 4 22-18 6
6 Хімік 6 2 0 4 14-26 6
7 Ленківці 6 0 0 6 9-48 0

***

7 тур. 5.03 (субота). Група C

9.00. «Авангард» – «Ретро» – 4:2

9.50. «Юніор» – «Педколедж» – 1:0

10.40. «Фортуна» – ФК «Динівці» – 2:3

11.30. «Фронт змін» – «Артон» – 5:2

***

Група С І В Н П М О
1 Педколедж 7 6 0 1 17-2 18
2 Фронт змін 7 6 0 1 37-14 18
3 Динівці 7 4 0 3 24-26 12
4 Юніор 7 4 0 3 18-19 12
5 Артон 6 3 0 3 17-12 9
6 Ретро 7 3 0 4 13-21 9
7 Фортуна 7 1 0 6 12-22 3
8 Авангард 7 1 0 6 10-29 3

***

7 тур. 6.03 (неділя). Група D

14.50. «Лісівник» (с.Бабино) – «Коровія» – 9:3

15.40. ФК «Сторожинець» – «Освіта» – -:+

16.30. «УБОЗ» – ДПА – 1:1

«ЧТЕІ-ВЕЛЕС» – вихідний

***

Група D І В Н П М О
1 УБОЗ 6 4 2 0 31-8 14
2 ДПА 6 4 2 0 14-5 14
3 Лісівник (Бабино) 6 4 1 1 23-9 13
4 Коровія 6 3 0 3 23-25 9
5 Сторожинець 6 1 1 4 14-13 4
6 Освіта 6 2 0 4 9-24 6
7 ЧТЕІ-ВЕЛЕС 6 0 0 6 6-36 0

***

Оргкомітет

***

22 Комментарии
  1. Представник говорит

    А чому немає результатів 7 туру групи “С” та турнірної таблиці?

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Випадково, ніякої “політики”:) Вже на місці

  2. Павло говорит

    Серед фаворитів вважаю – “Маяк” та “Динамо”.

  3. Іван говорит

    При рівній кількості очок, рахуються спочатку особисті зустрічі чи відразу забиті-пропущені?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.