Чемпіонат світу з мотокросу (коляски): Чернівецький етап виграли бельгійці

0

Фаворит Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою голландець Даніель Вілемсен (який мав виступати в парі з українцем Романом Василякою, але через травму останнього залишив «пасажиром» співвітчизника Герті Еггінса) на чернівецькому етапі через технічні проблеми посів лише 7 місце. Вигравши перший заїзд і лідируючи у другому, екіпаж Вілемсена змушений був зайнятися ремонтом мотоцикла, що відкинуло за межі очкової зони. У підсумку була випущені з рук і перемога на етапі, і лідерство у загальному заліку.

За підсумками двох заїздів чернівецького етапу Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою призову трійку утворили бельгійці Ян Хендрікс і Тім Смюнінкс (№2), Йоріс Хендрікс (Бельгія) і Лієпінш Каспарс (Латвія, №1) та латвійці Маріс Рупейкс і Каспарс Ступеліс (№7).

У загальному заліку після 6-ти етапів на провідних позиціях розташувалися: 1. Хендрікс Йоріс \ Лієпінш Каспарс (Бельгія \ Латвія) – 225 очок. 2. Хендрікс Ян \ Смюнінкс Тім (Бельгія) – 222. 3. ВІЛЕМСЕН Даніель \ Герті Еггінг – 221. 4. Рупейкс Маріс \ Ступеліс Каспарс (Латвія) – 219. 5. Бакс Етьєн \ Ван Де Богаарт Бен (Голландія) – 261…

Результати VI етапу

ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З МОТОКРОСУ НА МОТОЦИКЛАХ З КОЛЯСКОЮ (13.06.2010, Чернівці)