«Буковина» здобула одне очко в двох домашніх зустрічах

0

3 квітня у 15-му турі друголігового чемпіонату України чернівецька «Буковина» зустрілась на штучному полі ФОК «Олімпія» з командою «Чайка» (Київська область).

У першому таймі цікавіше виглядали гості. Але голами обом колективам відзначитись не вдалось.

В другому таймі хороший шанс відкрити рахунок мав кращий бомбардир чернівецької команди Василь Палагнюк, але не зміг переграти голкіпера «Чайки» Євгена Шкарбана. На 72 хвилині червону картку отримав Олег Лига, після порушення в центрі поля проти Тараса Сивки.

На жаль, чернівецький колектив не зміг скористатися чисельною перевагою. А на 90 хвилині арбітр вилучив півзахисника «Буковини»Владислава Клочана, тому «жовто чорні» також догравали зустріч у меншості.

Матч завершився нічиєю 0:0.  У двох домашніх матчах буковинський колектив набрав лише одне очко.

«Буковина» – «Чайка» – 0:0

«Буковина»: Пономаренко, Сивка (К), Дмитрієв, Орловський, Боровець (Рябий Д., 84), Клочан, Орнат, Козлов (Еногела, 55), Хучбаров, Калайтан (Гакман, 69), Палагнюк.

Запасні: Пилипчук, Беслюбняк, Карповський.

Головний тренер: Євген Коваленко.

«Чайка»: Шкарбан, Лещенко, Цебро, Шакун, Мосіюк, Дарда (Столяров, 83), Доу (Куноун, 87), Бартошук, Погранічний (Сафіханов, 63), Тименко (Ярмак, 87), Лига.

Запасні: Тумко, Іванов, Кочубинський.

Головний тренер: Вячеслав Богодєлов.

Попередження: Клочан (60, 90) – Лига (20, 72), Доу (51), Лещенко (57), Шакун (77), Сафіханов (86), Ярмак (90+2).