Мініфутбольний чемпіонат області: результати сьомого туру у зонах «А», «B», «C» і «D»

0
Результати передостаннього туру у 2020 році Чемпіонату Чернівецької області з мініфутболу сезону 2020/21.

• ФК Чудей – вихідний

Три з чотирьох найсильніших команд групи вже визначено. В останньому турі групового етапу очікуватимемо визначення лише останнього чвертьфіналіста, а це можуть бути «Луківці» або «Камянка». У чвертьфіналах зони на цей момент вже є «Молодія», «Чагор» і ФК «Глибока». Дві перших команди на цей момент ідуть без поразок.

Група «В»:

• ФК Тереблече – ФК Черепківка – 13:4
  • ФК Старий Вовчинець – ФК Кам’янка -2 – 5:3
  • ФК «Авто-Євро» – ФК Ардан – 2:9
  • ФК Волока – ФК Сучевени – 6:1
  • ФК Магістраль – вихідний

В цій групі всіх чвертьфіналістів вже визначено і команди «повоюють» лише за остаточне розташування у турнірній таблиці. Поки що взагалі без очок «Черепківка», яка й пропустила до того ж аж 53 м’ячі у свої ворота. А без поразок до останнього туру підійшли «Волока» і «Магістраль», і вони відіграли між собою матч 8-го туру внічию 2:2.

Зона «B»

Група «А»:

• ФК Погарь – Дорошівці – 0:3
  • Суховерхів – М. Тревел – 0:2
  • Весільний світ – Веренчанка – 4:3
  • Лашківка – Шипинці – 4:6

Домінує у цій групі трійка лідерів – «Шипинці», «Весільний світ» і «Дорошівці», причому останні впевнено йдуть без поразок. Без проблем подолали ці команди й два останніх тури, і знову ж таки «Дорошівці» навіть не пропустили в них жодного м’яча!

Група «В»:
  • Мамаївці – Неполоківці – 5:1
  • Оршівці – Кіцмань – 1:3
  • Ваш майстер – Берда – 5:1
  • Ставчани – Берекол – 6:2
«Кіцмань» і «Ваш майстер» з Лужан вже забезпечили собі вихід із групи, а от ще за дві вакансії найближчими вихідними посперечаються «Ставчани», «Оршівці» і «Мамаївці». У цій же ж групі грає і найслабша команда усієї зони «Б» – берегометський «Берекол», який програв усі шість матчів чемпіонату і з останнього місця вже нікуди не зрушить.

• Вихідний – ФК «Тірас»

У цій групі майже все стало на свої місця вже зараз, після восьми турів.  Четвірка фаворитів вже визначилася і лишилося тільки дізнатися про те, які остаточні місця посядуть команди групи, адже це впливатиме на визначення суперників на стадії зональних чвертьфіналів. Цікаво те, що саме ці чотири команди й зіграють між собою в останньому турі, і саме вони між собою вирішуватимуть, хто посяде в підсумку більш комфортне і вигідне місце у турнірній таблиці.

Група «В»:

• «Смайл» –  «Патрульна поліція»
  • «Брусниця» – «Аматор» – 2:1
  • «Лідер» – «Урожай» – 1:8
  • «Вікторія – Моцарелла» – ФК «Ян» – 5:3
  • Вихідний – «Арена»

Тут теж уже відомі учасники зональних чвертьфіналів. Розігралися безумовні фаворити групи – «Урожай» і «Вікторія-Моцарелла», які вже точно посідають два перших місця у групі й розіграють між собою в останньому турі звання чемпіона цієї групи. Так що на нас очікує дуже принциповий поєдинок у перші дні Нового року!

• «Золотий Колос» – «Врестлер Бойз» – 3:3

Минулого тижня у цій зоні – єдиній, яка не ділиться на групи й грає великий груповий етап на 15 матчів – було зіграно три тури поспіль. Цікаво, але тільки дві команди зони одержали в цих матчах три перемоги: це – лідер групи «Бояни» і «Стальнівці», а от усі інші очки так чи інакше втрачали.