Підсумки чемпіонату України з плавання серед юнаків та дівчат

0

З 3 по 6 грудня у м. Дніпро пройшов чемпіонат України з плавання серед юнаків та дівчат.

Загалом на чемпіонаті України буковинські спортсмени вибороли 7 золотих4 срібні та 2 бронзові медалі. Завдяки цьому в підсумку перша команда Чернівецької області у І групі зайняла 3 місце, а друга команда у ІІ групі – 1 місце.

У клубному заліку друге місце посів чернівецький СК «Актив», четверте місце посів СК «Еліт».

П’ятеро юних плавців привезуть на Буковину медалі:

• Олександр Стрілецький(тренери Ілля Дулін і Олександр Фомін) – трикратний чемпіон України. Він переміг на дистанціях 200, 400 та 1500 м вільним стилем;
  • Владислав Маковійчук(тренер Сергій Ксенніков) – 2 золоті (100 і 200 м брасом) та 1 срібна нагорода (50 м брасом);
  • Дарина Смоліна(тренери Людмила Сідлецька та Віктор Турчин) – 1 «золото» (100 метрів брасом), 1 срібло (50 м брасом) та 1 бронза (200 м брасом);
  • Олена Шахрай(тренер Сергій Ксенніков) – 1 «золото» (200 м брасом), 1 «срібло» (100 м брасом) та 1 «бронза» (50 м брасом);
  • Ангеліна Боднарюк(тренер Сергій Ксенніков) – «срібло» на дистанції 200 м брасом.