Тріумфальний виступ чернівецьких каратистів на чемпіонаті України

0

16 та 17 листопада в спорткомплексі КПІ (м.Київ) пройшов 10-тий чемпіонат України з карате.

За перемогу змагалися понад 500 спортсменів, які представляли 76 клубів із 14 регіонів країни. Емоційна напруга була досить висока, адже перемога давала шанс не лише стати кращим у своїй категорії, але і потрапити до складу Національної збірної України з карате.

Перші «стартували» кадети, юніори та молодь. Які одразу показали високий клас та характер. Хочеться відзначити, що після першого змагального дня чернівецький СК «Лідер» посідав першу сходинку серед усіх клубів, а в загальному заліку представники Чернівецької області займали третє загальнокомандне місце. В перший день каратисти з Буковини вибороли: 5 золотих, 6 срібних та 9 бронзових медалей.

Для мене це був перший Чемпіонат України вже в дорослій категорії. Тому я задоволений своїм результатом, але я розумію, що це тільки національний турнір. Я не хочу зупинятись на досягнутому, тому буду старатись рухатись далі та реалізовувати свої цілі” – розповів у коментарі Sportbuk.com Андрій Заплітний.

Другий день змагань виявився не менш цікавим. Буковинські спортсмени додали у свій актив, ще 2 «золота», 2 «срібла» та 4 «бронзи». В сумі Чернівецька область здобула 28 медалей та посіла четверте загальнокомандне місце.

Перше місце посіли:

• Заплітний Андрій (куміте u21, -84 кг та куміте чоловіки, -75 кг) – СК «Лідер»
  • Карась Олександр (куміте u21, -75 кг) – СК «Лідер»
  • Стефанюк Віктор (куміте u21, -60 кг) – СК «Лідер»
  • Подря Ілля (куміте u21, +84 кг) – СК «Лідер»
  • Талібов Різван (куміте чоловіки, +84 кг) – спортклуб «Maximum»
  • Зрибнєв Максим (куміте юніори, -55 кг) – СК «Тай-Сен»

Друге місце:

• Берник Василь (куміте U21, -84 кг) – СК «Лідер»
  • Пилипюк Євген (куміте U21, -75 кг ) – СК «Лідер»
  • Яковенко Ілона (куміте юніори, 59 кг) – СК «Лідер»
  • Стефанюк Віктор (куміте чоловіки, -60 кг) – СК «Лідер»
  • Вепрюк Михайло (куміте чоловіки, -84 кг) – спортклуб «Maximum»
  • Пентескул Павло (куміте юніори, -61 кг) – СК «Тай-Сен»
  • Мануїла Микола (куміте U21, +84 кг) – СК «Тай-Сен»

Третє місце:

• Пилипюк Євген (куміте чоловіки, -75 кг) – СК «Лідер»
  • Богданов Дмитро (ката кадети) – СК «Лідер»
  • Ліпковський Костянтин (куміте U21, -67 та куміте чоловіки, -67 кг) –  СК «Лідер»
  • Подря Ілля ( куміте чоловіки, +84 кг 3 місце) – СК «Лідер»
  • Фоглінська Віра (куміте кадети, -54 кг) – спортклуб «Maximum»
  • Русу Юлія (куміте кадети, +54 кг) – спортклуб «Maximum»
  • Піцул Георгій (куміте кадети, -57 кг) – спортклуб «Maximum»
  • Гоцуляк Олексій (куміте юніори, -61 кг) – спортклуб «Maximum»
  • Смоліна Надія (куміте U21, -55 кг) – СК «Тай-Сен»
  • Сенюк Андрій (куміте юніори, -61 кг) – СК «Тай-Сен»

Команда Чернівецької області (Вепрюк Михайло, Заплітний Андрій, Карась Олександр, Каба Олександр, Нагірний Владислав, Ончуленко Микита та Талібов Різван) посіла  3 місце в командному куміте.

На цьому Чемпіонаті України нажаль не мав змогу підтримати своїх вихованців , і зрозумів , що вболівати на відстані важче ніж секундувати і вболівати на татамі!!!” – написав на своїй сторінці в Facebook головний тренер СК «Лідер» Андрій Лазоренко.

Також під час чемпіонату спортсмени та гості мали можливість відвідати автограф-сесію із супезірками українського карате, зокрема: Анжелікою Терлюгою, Станіславом Горуною, Анітою Серьогіною та добре відомим в Україні та за її межами, чернівчанином Валерієм Чоботарем.