«Буковина» перемогла «Динамо»

Чернівецька «Буковина»U19 здолала львівське «Динамо»

0

В середу, 16 жовтня, відбувся шостий тур чемпіонату України U19 (перша ліга, група 1). Суперником чернівецька «Буковина» цього разу була команда зі Львова.

Матч розпочався дуже цікаво. Адже вже на 2 хвилині “буковинці” створили небезпечний момент. Після прострільної передачі Євген Квасниця завдав сильного удару головою, але трохи не влучив. Забракло везіння. Зрештою через добрих пів години гри Євген таки знайшов свій момент. На 37 хвилині на замасі прибравши захисника закрутив м’яч у ворота. Фінальний рахунок – 1:0.

Ця перемога, як “ковток свіжого повітря” для наших юнаків. Адже в попередніх п’яти турах в активі підопічних Андрія Лахнюка була лише одна перемога.

«Буковина» (Чернівці) – «Динамо» (Львів) – 1:0 (1:0)

Склади команд:

«Буковина»: Генцар, Соломян, Томнюк, Жижиян, Андрієць, Полівцев, Раулюк, Мангер (Урсу, 75), Корольов (А. Рябий, 53), Шородок (Придрик, 70; Урсуляк, 90), Квасниця (Скіпор, 90).

Запасні гравці: Луцак, Дячук, Д. Рябий.

Тренер – Андрій Лахнюк.

«Динамо»: Яблонський, Ігнатюк, Шот, Мартинюк, Поліщук (Кісільовський, 70), Максименко, Бекаша, Гринюк (Сенчишин, 75), Дяк, Петрик, Попович (Татарін, 86).

Запасні гравці: Костюк, Ходукін, Малець, Василишин.

Тренер – Дмитро Фіалка.

Гол: Квасниця (37).

Арбітр – Заліський (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Никифорець, Злий (обидва – Чернівці), спостерігач арбітражу – Кошура (Чернівці).