Кубок ДЮФЛ 2019: «Буковина», Герца, Новоселиця, Кам’янка (відео, фото)

0

У п’ятницю, 7.06.2019 р., у ФОК «Олімпія» відбулись фінальні матчі Кубку Чернівецької ДЮФЛ та нагородження головних героїв кубкових баталій та Чемпіонату ЧМДЮФЛ сезону 2018/19.

У старшій віковій групі (2007/08 рр. н.) фінал відбувся двома днями раніше. Матч між командами «Буковина 08» (тренер – Юрій Крафт) та «Буковина-1» (Степна Маковійчук) завершився унічию 1:1, а в серії пенальті влучнішими виявились підопічні Крафта – 6:5.

2009 р.н. (грали поперек поля зі штучною травою). Буковина-Олімпія – Олімпік (Кам’янка, Глибоцький район) – 1:0 ВІДЕО

2010 р.н. (грали на міні-майданчику). Буковина – Новоселиця – 2:0 ФОТО

2011 р.н. (міні-футбольний майданчик). Буковина-1 – Форвард (Герца) – 0:2 ВІДЕО, ФОТО


Одразу після фіналів відбулась церемонія нагородження. Нагороди вручали голова міської федерації футболу сергій Задорожняк, президент ДЮФЛ, перший капітан збірної незалежності Українеи Юрій Шелепницький, директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський та партнер змагань Олександр Мікулеску (мережа магазинів «Mozzarella»).

Кращі за номінаціями

2007/08
воротар – Олександр Рапчан (Буковина-1)
захисник – Денис Топор (Спарта)
півзахисник – Кирил Луцкевич (Буковина-08)
нападаючий – Владислав Савула (Буковина-08)
гравець – Степан Шудровський (Буковина-1)

Кращий гравець ліги 2018/19 – Архип Ковбінька (Буковина-08)

2009
воротар – Денис Товаринцький (Олімпік)
захисник – Сергій Зварич (Спарта)
півзахисник – Вадим Бачинський (Буковина-Олімпія)
нападаючий – Андрій Піць (Колос-СЕПСА)
гравець – Максим Тарнавецький (Спарта)

2010
воротар – Артур Скакун (Буковина)
захисник – Андрій Главицький (Буковина)
півзахисник – Кирил Несін (Спарта)
нападаючий – Кирил Ротор (Буковина)
гравець – Артем Рибак (Буковина)

2011
воротар – Олексій Павел (Форвард Герца)
захисник – Петро Морар (Буковина-2)
півзахисник – Андрій Візнюк (Буковина-1)
нападаючий – Тимр Бойко (Спарта-1)
гравець – Віталіна Бойчук (Буковина-1)

Спеціальні призи від мережі магазинів «Mozzarella»

2007/08
Владислав Маковійчук, Богдан ?Ганзіль (Буковина-1)
Владислав Друцул, Юрій Кігніцький (Буковина-08)
Микола Гначук, Роман Наболотний (Спарта)

2009
Максим Боднарюк, Олександр Гулага (Спарта)
Назар Котайський, Максим Михайлюк (Буковина-Олімпія)
Ілля Бочук, Денис Гладкий (Колос-СЕПСА)

2010
Денис Таріца, Дмитро Генцарюк (Буковина-1)
Станіслав Сухар, Віктор Андоній (Буковина-2)
Володимир Домбровський, Олександр Чернов (Спарта)
Вадим Чічя, Василь Дробний (Колос)

2010
Володимир Пронін, Максим Бойчук (Буковина-1)
Артем Бабюк, Адам Дродик (Буковина-2)
Дмитро Голіков, Євген Танасе (Форрвард, Герца)

***

ФОТО (для перегляду натиснути на фото):

Фінал 2011 р.н.

***

ВІДЕО:

***

***

***

***

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.