Марія Винник відзначилася на «малому чемпіонаті світу» (відео)

0

З 10 по 12 травня 2019 року в столичному Палаці спорту відбувся ХХІІІ Київський міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. Цьогорічні змагання зібрали найперспективніших спортсменів з 24 країн світу. Цей турнір ще також називають «малим чемпіонатом світу».

В складі збірної команди України з жіночої боротьби на цих престижних змаганнях успішно виступила вихованка Чернівецької обласної ДЮСШ Марія Винник. Учениця старшого тренера-викладача Сергія Одинака виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 50 кг. У боротьбі за медаль Марія впевнено здобувала перемоги над своїми суперницями і тільки у півфінальному поєдинку поступилась чемпіонці світу, представниці Японії.

Вітаємо спортсменку та тренера і бажаємо подальших перемог!