Кубок мера І-Франківська 2019 за участю «Буковини» (календар, результати)

0

У рамках підготовки до другої частини друголігової першості України з футболу чернівецька «Буковина» бере участь у Кубку мера Івано-Франківська, який гостює на місцевому стадіоні зі штучним покриттям «Хет-Трик Арена» (облаштований за тією ж програмою, що стадіон «Електронмаш»).

Календар матчів:

Група «А»: ФК «Калуш», ФК «Минай», ФК «Агронива» Чортківський район, «Прикарпаття» U-19 Івано-Франківськ

1 тур
14 лютого (четвер)
ФК «Калуш» – «Прикарпаття» U-19 – 1:0


ФК «Минай» – ФК «Агронива» – 8:1

2 тур
16 лютого (субота)
13:30. «Прикарпаття» U-19 – ФК «Агронива»
15:45. ФК «Калуш» – ФК «Минай» 

3 тур
18 лютого (понеділок)
13:30. ФК «Агронива» – ФК «Калуш»
15:45. ФК «Минай» – «Прикарпаття» U-19

Група «Б»: «Прикарпаття» Івано-Франківськ, ДЮФК «Ніка-05» U-19 Івано-Франківськ, «Буковина» Чернівці, «Верес» Рівне

1 тур
15 лютого (п’ятниця)
ДЮФК «Ніка-05» U-19 – «Буковина» Чернівці – 0:4 (Андрій Понєдєльнік, 23, Ладік Мєлконян, 49, Валентин Рудич, 62, потенційний новачок, 83)

«Буковина»: Богдан Степаненко (потенційний новачок, 46; Костянтин Гуцул, 85), В’ячеслав Пилишатий, потенційний новачок, Віталій Кузів (Василь Нікифоряк, 80), Роман Кузів (Антон Батрак, 46), потенційний новачок (Вадим Бута, 78), Андрій Шишигін (потенційний новачок, 72), Ладік Мєлконян (Александру–Васілє Мунтян, 65), Валентин Рудич (потенційний новачок, 72), Олександр Жумига (Віктор Масікевич, 72), Андрій Понєдєльник (потенційний новачок, 56). За інформацією офіційного сайту «Буковини», через травми гру пропускали Микола Павлюк і Владислав Герасимчук, захворів Даніел Раулюк. 

«Прикарпаття» – «Верес» – 2:1

2 тур
17 лютого (неділя)
13:30. «Прикарпаття» – ДЮФК «Ніка-05» U-19
15:45. «Верес» – «Буковина» – 2:2

3 тур
19 лютого (вівторок)
13:30. «Буковина» – «Прикарпаття»
15:45. ДЮФК «Ніка-05» U-19 – «Верес» 

Півфінальні матчі за 5-8 місця

21 лютого (четвер)
13:30. 3 «А» – 4 «Б»
15:45. 3 «Б» – 4 «А»

Півфінальні матчі за 1- 4 місця

22 лютого (п’ятниця)
13:30. 1 «А» – 2 «Б»
15:45. 1 «Б» – 2 «А»

Вирішальні матчі
23 лютого (субота)
13:30. Матч за 7-е місце
15:45. Матч за 5-е місце

24 лютого (неділя)
13:30. Матч за 3-е місце
15:45. ФІНАЛ

***

Перед цим на цьому ж стадіоні зі штучною травою «Буковина» зіграла контрольний матч з ФК «Калуш» і перемогла 1:0 (Олександр Жумига, 33).

«Буковина»: Богдан Степаненко (потенційний новачок, 46) Вячеслав Пилишатий (потенційний новачок, 46), потенційний новачок, Віталій Кузів, Роман Кузів (Антон Батрак, 46), потенційний новачок (Даніель Раулюк, 75), Андрій Шишигін (потенційний новачок, 87), Ладік Мєлконян (Віктор Масікевич, 80), Валентин Рудич (Василь Гакман, 77), Олександр Жумига (Сергій Корольов, 80- перспективний гравець 2001 року народження), Андрій Понєдєльник (Александру-Васілє Мунтян, 70).

***

***

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.