Стартував чемпіонат області з міні-футболу 2018/19 (фото)

0

Цими вихідними, 8-9.12.2018 р., на майданчиках зі штучним покриттям КСОУ «Буковина» та СК «Локомотив» стартував чемпіонат V Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу.

Склад учасників і цього разу дуже цікавий, багато непогано збалансованих команд, які потенційно можуть претендувати на перемогу, або призове місце.

08/12/2018 9:00 «RA-DENT» – «Дрім-Тім» – 2:0 (Володимир Кифяк, 9, Андрій Лукащук, 5)

08/12/2018 9:50 «Патрульна поліція» – УСК «Довбуш» – 2:2 (юрій Данелюк, 25, 27 – Антон Місько, 23 а/г, Валентин Рудич, 28)

08/12/2018 10:40 «Спарта-U-17» – «Моцарелла-ЧНУ» – 3:7 (Максим Гараміта, 9, 27, Масим Канта, 17 – Юрій Остафійчук, 6, 14, Григорій Романюк, 7, Максим Коломієць, 25, 27, 37, Рустам Кадиров, 30)


08/12/2018 11:30 «Весільний світ» – ФК «Веренчанка» – 8:4 (Тарас Новаковський, 5, 8, 27, Сергій Чорний, 22, 33, Ігор Гончар (28, 29, 37) – Володимир Цісовський, 14, 19, Андрій ?Чекановський, 32, Дмитро Хорюк, 38)

I тур група «B»

08/12/2018 12:20 «BRUNO» – «Грозинці» – 2:1 (0:1)

08/12/2018 13:10 «Інстал ПРО» – «RA-DENT-2» – 2:2 (0:1, було 0:2, відігрались на останніх хвилинах)

08/12/2018 14:00 ФК «Мамаївці» – «Чудей» – 1:1

08/12/2018 14:50 «Буко 93» – «T.O/M/studio» – 1:9

II тур група «B»

09/12/2018 9:00 «Чудей» – «Буко 93» – 6:2

09/12/2018 9:50 «RA-DENT-2» – ФК «Мамаївці» – 2:0

09/12/2018 10:40 «Грозинці» – «Інстал ПРО» – 3:5

09/12/2018 11:30 «Волока-2» – «BRUNO» – 11:1

II тур група «А»

09/12/2018 12:20 «Моцарелла-ЧНУ» – «Весільний світ» – 1:4

09/12/2018 13:10 УСК «Довбуш» – «Спарта-U-17» – 4:1

09/12/2018 14:00 «Дрім-Тім» – «Патрульна поліція» – 2:3

09/12/2018 14:50 «Урожай» – «RA-DENT» – 3:1 (2:1, було 0:1)

місце проведення : штучний майданчик СК «Локомотив»

I тур група «C»

08/12/2018 9:00 «Університет» – «Еко плюс» – 6:0

08/12/2018 9:50 «SEZON» – ФК «Волока» – 1:5

08/12/2018 10:40 ФК «Васловівці» – «Прутська корона» – 0:5

08/12/2018 11:30 «Бук-Фам» – ФК «Бояни» – 1:2

I тур група «D»

08/12/2018 12:20 «Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Ваш майстер» – 4:7

08/12/2018 13:10 «Берегомет-Підкрай» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – 1:8

08/12/2018 14:00 «Топорівці» – «Мрія-Заставна» – 1:7

08/12/2018 14:50 «Leader team» – ФК «Фазенда» – 2:5

 II тур група «D»

09/12/2018 9:00 «Мрія-Заставна» – «Leader team» – 1:3

09/12/2018 9:50 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Топорівці» – 4:3

09/12/2018 10:40 «Ваш майстер» – «Берегомет-Підкрай» – 1:2

09/12/2018 11:30 ФК «Мамаївці плюс» – «Золотий колос-М’ясо Буковини» – 1:5

II тур група «C»

09/12/2018 12:20 «Еко плюс» – «SEZON» – 2:4

09/12/2018 13:10 «Прутська корона» – «Бук-Фам» – 3:0

09/12/2018 14:00 ФК «Бояни» – «Університет» – 4:3

09/12/2018 14:50 «Old school» – ФК «Васловівці» – 7:2

Календар ігор та результати можна подивитися тут:

***

Фото 8.12.18

***

***

***

Фото 9.12.2018:

***

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.