Десятка кращих спортсменів Буковини 2018 (претенденти)

5

Сезон-2018 виявився доволі вдалим для буковинського спорту, про що свідчать у т.ч. деякі історичні успіхи наших земляків.

Наприклад, у новому олімпійському виді спорту (карате включене до програми Ігор-2020 в Токіо) Валерій Чоботар став першим серед українців фіналістом дорослого чемпіонату світу в олімпійській номінації WKF і здобув єдину для України медаль на Мундіалі-2018 (це «срібло» – кращий за всю історію виступ представника Чернівецької області на чемпіонатах світу саме в олімпійських номінаціях в особистому заліку). Боксер з Шипинців Кіцманського району Степан Грекул першим серед буковинців виграв молодіжний чемпіонат Європи U-22. У вільній (жіночій) боротьбі сестрички Винник першими серед наших краян тріумфували на Всесвітній Гімназіаді 2018 (Марія Винник) та юнацькому чемпіонаті Європи 2018 (Софія Винник)

За попередньою (неофіційною) версією SportBuk.com, десятка кращих спортсменів Чернівецької області за 2018 р. може виглядати так:

Марія і Соломія Винник

Марія Винник (вільна боротьба, Чернівці, ОДЮСШ, Сергій Одинак). Всесвітня Гімназіада – 1 м (49 кг), ЧУ (кадетки) – 2 м, ЧУ (юніорки) – 2 м, учасниця чемпіонатів світу (кадети – 7 м, юніорки – 8 м)…


Соломія Винник (вільна боротьба, Чернівці, ОДЮСШ, Сергій Одинак). Юнацький чемпіонат Європи – 1 м (53 кг), ЧУ (юніорки) – 2 м, ЧУ (кадетки) – 1 м…

Степан Грекул (бокс, Кіцманський район, «Україна», тренери – Іван Собко, Андрій Грудей, офіційний партнер – готель «Буковина»). Молодіжний чемпіонат Європи U-22 – 1 м (81 кг), чемпіонат України – 1 м.

Еміль Ібрагімов (легка атлетика, Чернівці, «Україна», ШВСМ, СК «Гешко», тренер – Геннадій Слюсарєв, офіційний партнер – готель «Буковина»). Чемпіонат Європи – 5 м (4х100 м), чемпіонат України – 2 м (200 м), 3 м (100 м), командний ЧУ – 1 м (естафета 4х100 м), командний ЧУ в прим. – 1 м (60 м)…

Еміль Ібрагімов

Іван Кожокарь (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», тренери – Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Юніорський чемпіонат світу в приміщенні U-20 – 1 м (особ.), 2 м (ком.), чемпіонат Європи U-20 – 2 м (особ.)…

Іван Кожокарь

Олег Миронець (легка атлетика, Хотин, ШВСМ, тренери – Іван Павлюк). Чемпіонат України – 2 м (800 м), 1 м (естафета 4х800 м), ЧУ U-23 – 1 м (800 м), ЧУ в прим. – 2 м (800 м), Кубок України в прим. – 1 м (800 м)…

Лідія Січенікова (стрільба з лука, Чернівці, «Спартак», «Динамо», ШВСМ, тренери – Олег Осипенко, Віталій Гуменюк, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Чемпіонат України – 1 м (мікс), 3 м (ком.), Кубок України в прим. – 2 м (ком.), 2 етап Кубку України пам’яті Заслуженого тренера України Б. Кокота – 1 м (особ.)…

Лідія Січенікова

Ризван Талібов (карате, Чернівці, ДЮСШ міськспортуправління, СК «Максимум», Станіслав Золотухін). Чемпіонат Європи – 3 м (командне куміте), чемпіонат України – 1 м (+84 кг інд.), 2 м (ком. куміте).

Станіслав Золотухін і Ризван Талібов

Юрій Томюк (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман, офіційний партнер – «Кути хліб»). Чемпіонат Європи U-18 (2000-2001 р.н., Італія) – 3 м (52 кг), Чемпіонат України U-18 – 1 м (52 кг), учасник юніорського чемпіонату світу U-18 (виступав травмованим).

Валерій Чоботар (карате, Чернівці, СК «Лідер», тренери – Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін, офіційний партнер – «Ромтісбуд»). Чемпіонат світу – 2 м (індивідуальне куміте), чемпіонат Європи – 4 місце (особ.), 3 м (ком.), переможець Karate1 Seria A в Іспанії (Guadalajara), KARATE1 PREMIER LEAGUE DUBAI (ОАЕ) – 3 м.

Валерій Чоботар

Проте попереду у нас ще голосування серед вболівальників, тож пропонуємо до вашої уваги і інших спортсменів, які, можливо, за допомогою вболівальницьких голосів увійдуть до народної топ-10 2018:

Людмила Аріфова (стрільба лука, Чернівці, КБУ ДЮСШ, Спартак, тренери – Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Всесвітня Гімназіада – 3 м (ком.), ЧУ (кадети U-17) – 1 м (особ.), ЧУ (юніори U-20) – 1 м (ком.), ЧУ в прим. (кадети U-17) – 2 м (ком.).

Михайло Вепрюк (карате, Чернівці, СК «Максимум», Станіслав Золотухін). Чемпіонат України (молодь) – 1 м (84 кг)…

Тетяна Дорохова (стрільба з лука, Чернівці, «Динамо», ШВСМ, тренери – Анатолій Єгоров, Олександр Татарін). Чемпіонат України – 3 м (ком.), Фінал Кубку України – 1 м (ком.), Кубок України в прим. – 2 м (ком.).

Сергій Дуган (легка атлетика, Чернівці/Глибока, Денис Тищук). Чемпіонат України – 1 м (естафета 4х800 м), 6 м (10 км по шосе), 7 м (1 миля).

Микола Жижиян (бокс, Чернівці/Глибоцький р-н, ДЮСШ №1, Геннадій Соловйов). Кубок України – 1 м (75 кг).

Андрій Заплітний (карате, Чернівці, СК «Лідер», Олександр Пікулін, Андрій Лазоренко). Чемпіонат України (юніори) – 1 м (76 кг), Karate1 Youth League WKF Caorle-Venice (Італія) –  1 м, Karate1 Youth Cup (Хорватія) – 3 м (інд., 76 кг).

Максим Зрибнєв (карате, Чернівці, «Тай-Сен», Євген Мотовилін, Руслан Білоскурський). Чемпіонат України (юніори) – 3 м (55 кг), Trbovlje Open 2018 (відбір на Євро-2019) – 1 м (55 кг), здобув путівку на чемпіонат Європи серед юнаків та юніорів 2019.

Вадим Клим (бокс, Вижниця, тренер – Микола Гакман, офіційний партнер – «Кути хліб»). Чемпіонат України U-18 2000-01 р.н. – 2 м (60 кг), 2001-02 – 2 м (60 кг). Брандербург Cup (Німеччина) – 3 м (60 кг).

Павло Лукан (велоспорт, Чернівці, «Колос», Ілля Руссу). Чемпіонат України з маунтенбайку – 3 м (крос-кантрі інд.), 4 м (крос-кантрі, ком.), 3 м (командний залік), 2 м (елімінатор, ком.)…

Орест Малованюк (легка атлетика, Чернівці, Денис Тищук). Чемпіонат України – 1 м (4х800 м), ЧУ U-23 – 1 м (1 миля), 3 м (10 км на шосе).

Микола Мануїла (карате, Чернівці, «Тай-Сен», Євген Мотовилін, Руслан Білоскурський). Чемпіонат України (юніори) – 3 м (+76 кг), Trbovlje Open 2018 (відбір на Євро-2019) – 1 м (юнаки, 55 кг), здобув путівку на чемпіонат Європи серед юнаків та юніорів 2019.

Ігор Мартинюк (легка атлетика, Чернівці, Денис Тищук). Чемпіонат України – 1 м (естафета 4х800 м), чемпіонат України в прим. – 3 м (шведська естафета).

Ігор Омельченко (стрільба з лука, Чернівці, освіта, ШВСМ, тренери – Анатолій Єгоров, Наталя Піскоха). Чемпіонат України – 2 м (ком.), Кубок України в прим. – 3 м (ком.)…

Іван Павлюк (легка атлетика, Чернівці/Вижниця, Денис Тищук, Тарас Ватрич). Юнацький чемпіонат України з кросу U-18 – 1 м (осінь, 3 км), 3 м (весна, 3 км), чемпіонат України U-18 в прим. – 2 м (3000 м), командний ЧУ U-18 – 2 м (3000 м), ЧУ U-18 – 3 м (3000 м).

Євгенія Сусленська (стрільба з лука, Чернівці, Спартак, тренери – Олег Осипенко, Світлана Меркулова, офіційний партнер – житловий комплекс «Водограй»). Чемпіонат України – 1 м (юніорки U-20, ком.), 3 м (дорослі, ком.), Кубок України (фінал) – 1 м (ком.), чемпіонат України в приміщенні – 1 м (юніорки U-20, особ.), Всеукраїнська Гімназіада – 2 м (особ.).

Влас Тележинський (легка атлетика, Чернівці/Сторожинець, Денис Тищук, Сергій Москалюк). Чемпіонат України (юнаки U-16) – 2 м (1500 м), командний ЧУ (юнаки U-16) – 1 м (1500 м), 2 м (800 м), чемпіонат України з кросу U-16 – 1 м (весна, 2 км), чемпіонат України в приміщенні U-16 – 2 м (800 м + 1500 м), чемпіонат України U-18 – 3 м (1500 м), командний ЧУ в прим. (юнаки U-16) – 1 м (1500 м), 2 м (800 м).

Марчела Шпірка (велоспорт ВМХ, Новоселиця, тренери – Іван Єфтеньєв, Ілля Єфтеньєв). Чемпіонат України ВМХ (багатоденна гонка) – 1 м, ЧУ – 2 м (рейсінг), 3 м (інд. гонка на час), 2 м (спринт), ЧУ МТБ (шорт-трек) – 2 м (ком.), ЧУ 4Х – 1 м (фінал).

Едуард Штефанеса (дзюдо, Новоселиця, тренер – Юрій Паскар). Чемпіонат України U-18 2000-02 р. – 1 м (55 кг), Чемпіонат України U-21 – 2 м (60 кг), ЧУ (дорослі) – 5 м, етап Кубок Європи U-21 – 7 м (55 кг, Угорщина).

Ольга Шубкіна (стрільба з лука, Чернівці, ШВСМ, Освіта, тренери Анатолій Єгоров та Анастасія Замуравкіна). Всесвітня Гімназіада – 2 м (особ.), 2 м (мікс), 3 м (ком.), Roma Indoor Archery World Series – 1 м (особ., юніорки).

Примітка: спортсмени розташовані в алфавітному порядку; просимо спортсменів і тренерів, представників федерацій і клубів доповнювати (уточнювати) дані до 31.12.2018 р. на e-mail: sport-cv@ukr.net, або повідомленням на Facebook (Георгій Мазурашу). Крім цього, пропонуємо надати аналогічні дані щодо кращих досягнень представників неолімпійських видів спорту.

***

Найпопулярніші спортсмени Буковини 2018 (опитування)

***

5 Комментарии
  1. Диана говорит

    Я голосую за молодых и перспективных, а именно за:
    Люду Арифову, Женю Сусленскую, Ваню Кожокарь, Лиду Сиченикову. Эти ребята молодцы и трудяги.

  2. Каліщук Олег говорит

    Хочу проголосувати

  3. Каліщук Олег говорит

    який механізм голосувння ?

  4. Виталий говорит

    Механизм голосования:

    1. Чтобы проголосовать, надо сначала вступить в группу на Фейсбуке “Буковинский спорт” https://facebook.com/groups/165700443483686?_rdr

    2. Когда вас приняли в группу, переходите на этот опрос: https://m.facebook.com/questions.php?question_id=1993985087321870, где выбираете лучшего спортсмена Буковины 2018 (по вашему мнению), поставив галочку напротив его фамилии. Можно выбрать несколько спортсменов.

    1. Георгій Мазурашу говорит

      Про це і “розжовано” в інформації про саме голосування. І підказано, як звідти напряму перейти до голосування в групі, натиснувши на значок ФБ – f нижче.
      в групі на момент початку голосування вже було понад 2000 учасників. Люди, які цікавляться спортом, можуть там і дізнатися щось, і про себе (свій вид, клуб) щось цікаве розповісти там, як і роблять люди. Хто не знав, – нехай тепер це враховують. Можливість голосувати лише учасникам групи передбачена в опціях Фейсбуку, і немає можливості це редагувати, розміщуючи голосування. Тому мусимо враховувати умови Фейсбуку.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.