«Буковина» U-19 виграє і лідирує у І лізі (відео)

0

У 4 турі юніорської першості України з футболу U-19 серед команд І ліги чернівецька «Буковина» 3.10.2018 р. приймала на стадіоні «Мальва» луцький «Адреналін».

Гра склалась для чернівчан непросто. Гості у першому таймі навіть мали тривалий час територіальну перевагу. Проте на перерву команди пішли все-таки за рахунку 1:0 на користь господарів. Рахунок на 41 хв. відкрив Ілля Томнюк.

У другому таймі волиняни теж мало чим поступались суперникам за грою. Правда, як зазначав їх наставник Андрій Петров, до ударів по воротах справа взагалі не доходила, навіть тоді, коли хлопці з «Адреналіну» мали дуже непогані нагоди для цього.

А крапку у матчі на другій доданій хвилині, не без помилок оборони гостей, поклав Олександр Жумига.

Пропустивши перший тур, підопічні Віталія Куниці, тим не менше, одноосібно очолюють турнірну таблицю в групі 1.

4 тур

3 жовтня (середа)

Динамо – МФА – 0:0

Поділля – Темп – 0:1

Ніка – Гірник – 1:0

«Буковина» (Чернівці) – «Адреналін» (Луцьк) – 2:0 (1:0)

Голи: Ілля Томнюк (41), Олександр Жумига (90+2).

«Буковина»: 1 Костянтин Гуцул, 2 Микола Кузик, 9 Ілля Томнюк, 21 Даніел Раулюк, 6 Микола Фрунчак, 25 Вадим Бута (22 Роман Придрик, 90+2), 7 Валентин Рудич, 8 Євген Квасниця (13 Дмитро Посталакій, 59), 11 Василь Гакман к/к, 10 Олександр Жумига, 20 Владислав Ватаманюк (19 Владислав Павлович, 63).  Запасні: 12 Андрій Житарюк, 4 Антон Шихайлов, 26 Артем Рябий, 16 Денис Рябий, 5 Андрій Букатар, 18 Станіслав Колісник. Головний тренер – Віталій Куниця.

Судді: Мирослав липко (Івано-Франківськ), Мілош Петріч, Андрій Котов (Чернівці). Спостерігач арбітражу: Ігор Каліта.

Попередження: Вадим Бута (36), Ілля Томнюк (59), Даніел Раулюк (90+3) – Андрій Вергун (13), Генадій Зюльков (74).