Святковий вид програми Покрівельних ігор 2018 (фото, відео)

0

Черговим видом програми І Покрівельник ігор 2018, які започатковані компанією «Кровля Центр» (директор – Олександр Яблонський), з ініціативи макіївського буковинця Євгена Семехіна, стали змагання з армспорту.

Відбулися вони у День покрівельника і стали своєрідним спортивним продовженням урочистої частини святкового заходу.

У ролі головного судді змагань виступив титулований борець на руках Маріус Байка. Він зазначив, що приємно здивований рівнем майстерності найуспішніших учасників.

Змагалися працівники та партнери компанії «Кровля Центр» у двох вагових категоріях. Переможцями та призерами, як повідомив SportBuk.com Євген Семехін, стали:

Легка вага: 1. Михайло Бойко (Мигово) 2. Володимир Боднарюк (Мигово) 3. Микола Дарій (Мигово).

Важка вага: 1. Михайло Палій (Банилів) 2. Дмитро Місікевич (Мигово) 3. В’ячеслав Фирфа (Тарасівці).

Переможці та призери отримали медалі, а також цінні подарунки від рідної компанії.

Після цього переможці у легкій та важкій категоріях вирішили провести і суперфінальний двобій, в якому сильнішим прогнозовано виявився важчий учасник.